Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

Mamagabi, dekui uz puslapi, kedziu ir indauju ten ziuriu neblogu yra.
bet ta lova....na bent jau man tai jinai tokia ot schmoll.gif ...na nebent vienisam medziotojui:)))
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 09 29, 22:18)

Gal kas is siaulieciu noretu ir galetu nueiti i zvalgyba ir papasakotu mums trumpai kas ten ir po kiek ax.gif


Bus padaryta pioneer.gif
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 29, 22:20)
as ne vien ta nama turejau omeny, o visus  4u.gif nu netingek ir kitus paziureti  biggrin.gif 


Pavartykit visa puslapi, galima pasirinkti pagal temas- vonios, virtuves...balta...provancas ir tt smile.gif
Man tu pilaiciu apzeldinimas patiko. Neperkrauta , paprasta ir be mulcio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 29, 11:27)
Tai tada gal kabinti po 2 ant kiekvienos puses ir tiek, nes tokiu placiu dar reiks ieskot ilgai  doh.gif
O kodel sakai neliks tarpo tarp langu svetainej? Karnyzai bus 2, tai ir tarpas kazkoks gausis. Ar daryt vientisa karnyza g.gif , nors nelabai jauciu  doh.gif .

Gerai butu, kad MamaGabi issakytu savo nuomone  ax.gif


As manyciau taip:
Pirma reikia issiaiskinti ar yra poreikis/butinybe uzdengti langus diena ir kas ta funkcija atliks: zaliuzes, dienines uzuolaidos ar naturalus (bambukiniai) roletai.
Virs ju visu tinka naktines uzuolaidos, kurios tampa kaip dekoras, jos netraukomos ir audinio tuomet reikia maziau.
Jei dienines priedangos nereikia, tuomet lieka tik naktines, kurios bus traukinejamos reikalaui esant.
Virtuveje apie is sonu paristas uzuolaideles negalvociau, tavo atveju tai butu primityvokas ir siek tiek kaimietiskas sprendimas, o ir karnyziukui as ten vietos nematau. Dieniniu cia visai nematau reikalo kabinti, isimtis tik viena - jei megsti gaminti maista nuoga lotuliukas.gif
As deciau tik tokias, kaip kad buvau idejus foto anksciau - ta prabangi klasikine virtuve wub.gif O kad langai laisvai darinetusi yra elementarus budas - ant kiekvieno atskiro lango remo uzuolaidele tvirtinama paprastos lipuckes (kaip kad vaikiski batukai uzsegami buna) pagalba.
Viena puse juosteles tvirtinama ant lango remo, kita - ant audinuko.
Principa prasom paziureti cia - bus aiskiau:
http://www.youtube.c...h?v=g040-n__XPM
http://www.youtube.c...feature=related

Svetaineje kabinciau du atskirus karnyzus, nes langai nera vienodi.
Cia siaip, padeliojau:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2011 09 29, 22:04)
Mamagabi, dekui uz puslapi,  kedziu ir indauju ten ziuriu neblogu yra.
bet ta lova....na bent jau man tai jinai tokia ot  schmoll.gif ...na nebent vienisam medziotojui:)))


Prasom 4u.gif
O kodel gi nepagvildenus sodyboje "Medziotojo" temos? bigsmile.gif
Tarkim miegamasis irengiamas butent tokia tema ir mano vizija/ideja tokia:
Medines grindys (spalva nesvarbi), baltai nubeicuotos arba baltai nudazytos rastu ar lentu sienos, isryskinti tik tamsus balkiai.
Ir tada bum - sita ispudinga lova nudazyta baltai bigsmile.gif Ledas bigsmile.gif
Lokiai tada tampa stilizuotomis baltomis meskomis, ant lovos klojama is labai storuuu (pirsto storio) sviesiu siulu rankomis numegsta lovatiese ir dideles pagalves, ant grindu tiesiamas zebro ar karves odos kilimas, kabinamos sviesios uzuolaidos, ivedami keli tamsesni akcentai ir vualia smile.gif
Nugi tiesiog sniego karalienes guolis thumbup.gif
Pirk lova - interjera jau papasakojau mirksiukas.gif
Kazi kokia jos kaina g.gif Faktas, kad as jos ilgai nepamirsiu rolleyes.gif

QUOTE(ambre @ 2011 09 29, 22:05)
Bus padaryta  pioneer.gif


Oi lauksim lauksim biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 rugsėjo 2011 - 21:30
QUOTE(ambre @ 2011 09 29, 22:05)
Bus padaryta  pioneer.gif
Pavartykit visa puslapi, galima pasirinkti pagal temas- vonios, virtuves...balta...provancas ir tt smile.gif
Man tu pilaiciu apzeldinimas patiko. Neperkrauta , paprasta ir be mulcio biggrin.gif



Miela, Ambre, galvoju kur cia man girdetas jusu nickas.. Tada pasiziuriu i savo svetaines siena:) 4u.gif
user posted image


ISKART LABAI ATSIPRASAU KITU, KAD CIA BISKI NE I TEMA.
Daugiau taip nebus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daffni: 29 rugsėjo 2011 - 21:30
QUOTE(BevardeX @ 2011 09 15, 08:57)
*ABC*, tiesiogiai iš jų nepirkau, Bohemia prekiauja Mondex produkcija, tai viską, ką turiu, pirkau ten. Į Mondex rašiau laiškiuką ar siųstų, bet neatrašė smile.gif Bet yra kita lenkiška nieko tokia parda, kartais gerų akcijų pasitaiko. Jiems rašiau, siųstų per DPD.
https://www.pomocnic...bata,20,05.html

Cituoju kokį penktą kartą, tai taip ir nepadėkojau už atsakymuką blush2.gif Bohemijoj jau pasidairinėjau biggrin.gif

Cobre, man, tai Jūsų vonios spintelės užkliuvo, gražios (žinot juk) biggrin.gif O jas darėt pagal užsakymą ar pirkot pagamintas jau?

Zaneta75 Labai faina pipirinė, aš apie tokio stiliaus kavamalę svajoju.

Mano kaimynai išprotėjo. Kažkokie studentai atsikraustė, tai muzikos netyla kelintą savaitę ir amžinai 23 val. linksmybės prasideda, o dabar dar gręžt ir kalt kažkur pradėjo. :
oh
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 09 29, 23:31)

Cobre, man, tai Jūsų vonios spintelės užkliuvo, gražios (žinot juk)  biggrin.gif O jas darėt pagal užsakymą ar pirkot pagamintas jau?

Aciu, gamino man vonios baldus. Man grazios blush2.gif Norejau baldu, kurie butu ne per daug prasmatnus, bet ir ne visai kaimiski, o svarbiausia, kad butu funkcionalus - vietos stoka pas mus.
Man galima sakyti "tu" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 22:38)
Aciu, gamino man vonios baldus. Man grazios  blush2.gif  Norejau baldu, kurie butu ne per daug prasmatnus, bet ir ne visai kaimiski, o svarbiausia, kad butu funkcionalus - vietos stoka pas mus.
Man galima sakyti "tu"  mirksiukas.gif

Turėjau galvoj ne tave vieną, o visą tuose namuose gyvenančią šeimą biggrin.gif Pas mus vonia irgi mažytė, tai kažkaip ir atkreipiau dėmesį.
Atsakyti
QUOTE(*ABC* @ 2011 09 29, 23:42)
Turėjau galvoj ne tave vieną, o visą tuose namuose gyvenančią šeimą  biggrin.gif Pas mus vonia irgi mažytė, tai kažkaip ir atkreipiau dėmesį.

na baldai labai talpus. Pergyvenau del tu mazu stalciuku, bet surizikavau ir dabar labai patenkinta. O aukstos spinteles apacioje yra dvieju daliu skalbiniu deze. Pacia deze medziagine kazkada pirkau is Ikea, man ji labai patiko, tai pagal ja dariau ir spintele biggrin.gif Ta skalbiniu deze is dvieju daliu ir gili, tai i viena keliauja daiktai skalbimui, o i kita dali tualetinio popieriaus blokas, abu kilimeliai medvilniniai maudymuisi, na ir jei dar ka nors sugalvoju imesti, tai irgi ten labai gerai telpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 09 29, 21:18)
Gera naujiena Siaulietems - sendaikciu parduotuve www.superbaldai.lt

Visai graziu daiktu yra:

O labiausiai man patiko, tiksliau diiideli ispudi padare si lova:


jau kedes tos su tinkliuku wub.gif

O lova mano tokia slaviska, taip ir isivaizduoju ja rastiniam namelyje, giliam gudziam miske, salia lovos spragsi zidinys ... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*ABC* @ 2011 09 29, 22:31)
Zaneta75 Labai faina pipirinė, aš apie tokio stiliaus kavamalę svajoju.
[color=yellow]


Kavamales i as ieskau smile.gif cia yra, gal issirinksi mirksiukas.gif :
http://www.antikvara...tikvariniai.htm
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
atejau klaust apie batus, o gavau patarimu del ratu, cia is tos serijos biggrin.gif
Aciu visoms uz pastebejimus, pasidarysiu savas isvadas ir manau butinai kazka keisiu ax.gif kaip sakant daugiau akiu geriau mano, nes kartais su stiliaus paieskom i pievas galima nusigrybaut biggrin.gif
Zaneta, klausei del spinteliu -tiesiog as ant ju vandens nepilu, o jei labai apsitasko-pavalau smile.gif Kadangi spintutes gryno medzio, tai labai tikiuosi, kad jos mano amzeli atlaikys, na o poto tai lai ir puva nuo tos dregmes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 30 rugsėjo 2011 - 08:53
4u.gif
Labai noreciau prie namo tokiu levandu(jei neklystu) krumu, kaip pirmame lape.
Kazi is kur gaut sodinuku? Ir ar jos musu klimate auga? Uzseciau visa savo pieva wub.gif
Atsakyti