Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 29, 18:53)
Cobre, labai man patiko uzuolaidos, tikrai gerai ziurisi thumbup.gif
zaneta, pipirine super, kur tokia nukovei? bigsmile.gif

Ateinu ir as nuomones klaust-zinau, kad busiu sukritikuota del tokio pasirinkimo, taciau turiu ka turiu doh.gif  ka galima padaryti su tuo ciaupu, kad jis ne taip pjautusi prie bendro vaizdo? Gal kaip nors nupurkst galima auksine spalva ar dar koki biesa padaryt g.gif Ciaupai buvo supirkti daug anksciau nei atsirado kazkoks stilius namuose ir sumoketa uz juos daaaug, tad mb siai dienai nesutinka keist i kitus, ale kad man aki rezia, tai ir mastau ka cia prigalvojus doh.gif
user posted image


Su ciaupu nieko nedaryciau. Bent jau as savo namuose viska suverciau eklektikai ir palikau modernu savo ciaupa biggrin.gif . Tiesa sakant ir as noreciau kitokio, bet tikrai nederinciau jo prie nieko, tiesiog pasirinkciau kitokia forma (cia turiu omenyje savo vonia).
O tavo forma man normali, netgi labai mielas ciaupas. Tiesiog man dabar viskas aplamai labai suplakta, ir nors as plakti pati didele megeja, bet man nedera cia kazkas. Manau tau reiktu apsispresti, ir arba keisti pseudo provansiska laikikli ranksluosciui i kazka derancio prie veidrodzio ir tos zalvarines (lyg ir ) vazeles, nes vazele su veidroziu man kaip ir dera, arba keisciau veidrodi i kita, kur remas butu kreminis, na, kad deretu prie to laikiklio ir kazkiek prie indelio skystam muilui si beje visai dera prie ciaupo). Skubu, tai gal nenuosekliai ar nelabai tiksliai parasiau, bet manau esme suprasi. Tiesa sakant man tokia kicine provanso interpretacija nepatinka, tai as keisciau laikikli tiesiog blush2.gif Aplamai, tai nepyk, del to, kad taip ta laikikli pavadinau, tiesiog tai mano subjektyvus priesiskumas tokioms masinems stampuotems, man jos labai nemielos, nepriklausomai ar perkamos is prabangiu salonu, ar is maximos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 18:20)
bet man nedera cia kazkas.


O jei veidrodis butu baltas, koks "yskinis" g.gif , tada visuma gal nieko ax.gif
Nemoku as ant veidrodzio uzkelt yskini veidrodi, butu aiskiau ...
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 29, 17:53)
zaneta, pipirine super, kur tokia nukovei? bigsmile.gif

Ateinu ir as nuomones klaust-


SM, antikvaro skelbimu temoj smile.gif

As patarimu kaip ri negaliu duot, pas mane pacia kratinys panasus, kol kas susitaikiau su tuo kaip yra. Bus pinigu pakeisti ka nors - pasitelksiu visa savo zavesi kad i kalbeciau MB lotuliukas.gif

Tu man geriau pasakyk, kaip prisiziuri tokio tipo kriaukle ant spinteles ir kranas (jau kaip "lietuviskai" issireiskiau doh.gif blush2.gif )?
Nesumastau kaip pas sese daryt - galvojom pirkt kokia sena komoda ir ant jos montuot kriaukle, klausimas kokia... Svogeris mano baldininkas, sako supus ta komoda nuo dregmes g.gif Nu zinau pagal save - kai vaikai prausias tai ir lubos beveik apeina g.gif Idealiausia butu akmens mases stalvirsis su ileista kriaukle, bet reik issisukt kuo pigiau ir kuo graziau biggrin.gif

Gal pamenat kelintoj temoj apie si reikala kalbeta buvo? pasikuisciau archyvuose ideju
Papildyta:
Linuxxx, dabar paziurejau atidziau - pagrindinis mano akiai dalykas ko noretusi tai veidrodzio platesniu remeliu g.gif ir tikrai gal kreminis cia labiau i tema butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 29, 19:48)
Linuxxx, dabar paziurejau atidziau - pagrindinis mano akiai dalykas ko noretusi tai veidrodzio platesniu remeliu  g.gif ir tikrai gal kreminis cia labiau i tema butu  g.gif


drinks_cheers.gif o aš pagalvojau apie veidrodį platesniais rėmais iš Linuxxx prieškambario (jei neklystu ax.gif ) gal ir baltas derėtų (balti aksesuarai, kriauklė), nes panašu kad patalpa realiai šviesesnė, net tokia "kreminė" kaip foto blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kristal*: 29 rugsėjo 2011 - 18:57
Labutes.Kadangi zlotas toliau sekmingai ritasi zemyn, tai narsau po lenkiskus puslapius.

Sitas puikus su gyvais pavyzdziais: klasikiniai ir kt .namai
Atsakyti
Sveikos , jau kuris laikas skaitineju sia ir kitas panasias temas. Kaip tik pradedame irengineti sodyba, o mano svajonese "alia provanso-klasikinis-sulietuvintas" interjeras:) Tad jei nieko pries- itariu mielai paklausinesiu sio bei to:)
Kaip tik pamaciau cia vienos forumietes foto, berods, LIniux ir man pasirodo, kad kaip tik renkuosi panasias plyteles. Ar jos is "1000 plyteliu"?? jei taip, kaip kokybe, ar gerai valosi, nesimato vosu gerybiu ant ju?
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2011 09 29, 20:10)
Labutes.Kadangi zlotas toliau sekmingai ritasi zemyn, tai narsau po lenkiskus puslapius.

Sitas puikus su gyvais pavyzdziais: klasikiniai ir kt .namai



O cia tai neblogu Chateu yra....kad taip viena..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 17:34)
Man tai jie grazuciai  wub.gif , pati apziurinejau, bet na kadangi dar i miegama is likuciu pora prigriebiau, plius du kur rodziau ir dar viena maziuka is tos pacios serijos, tai jau nebeleidau sau gobseti daugiau  biggrin.gif  prieskoniai, ar mazytes sanpaulijos tiktu, tik nenesk i joki garaza  unsure.gif


vat nepatinka man "maksej" visokios akcijos doh.gif taip ir tysta rankos koki nereikalinga"grozi" nusipirkti biggrin.gif biggrin.gif as dar padekliuku baklazano spalvos prisipirkau virtuvei- nu grazu- bet ar reikejo biggrin.gif biggrin.gif
sanpaulijos ten labai tiktu thumbup.gif tik kaip jos salia orchideju g.gif g.gif arba reiks prieskonios sodinti....
del Liniuxxx vonios man ten viskas normaliai buvo, kol jus nepradejot po milimetra nagrineti biggrin.gif biggrin.gif pas mane pacia miksu miksas doh.gif ....bet man beveik patinka biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ambre @ 2011 09 29, 20:10)
Sitas puikus su gyvais pavyzdziais: klasikiniai ir kt .namai

RK, paziurek- visur kur langai languoti nera dieniniu uzuolaidu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 29, 21:07)
RK, paziurek- visur kur langai languoti nera dieniniu uzuolaidu  wub.gif  4u.gif

Man ten viskas kazkaip nenormaliai perbalta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 29, 19:48)
Svogeris mano baldininkas, sako supus ta komoda nuo dregmes  g.gif

nei velnio ten tam pavirsiui nesidaro - pas mane toks yra, as tikrai manau, kad mano gyvenimui uzteks. Na aptasko vaikas, pamatau - nuvalau, nepamatau iskart - veliau pavalau. O kriaukles ir stalvirsio sujungimas uzsandarintas, viskas ten gerai toje vietoje. na, bet jei norite, tai galite uzmesti ta marmura ant virsaus, blogiau tikrai nebus, jei tik patinka, tai kodel ne, nes man tai nepatinka, tai ir nedejau. O ir praktiskiau, nes man trinasi lakas toje vietoje, kur pilvas liecia stalvirsio krastuka biggrin.gif Bet as su specialiu markeriu pamozoju ir gerai biggrin.gif

QUOTE(indruciukas @ 2011 09 29, 22:07)

sanpaulijos ten labai tiktu  thumbup.gif  tik kaip jos salia orchideju  g.gif  g.gif a

tiktu ir prie orchideju, pas mane salia jos gyvenu ir labai vizualiai nesipjove visai wub.gif tik tiek, kad nemoku as ju auginti blush2.gif
Atsakyti
Gera naujiena Siaulietems - sendaikciu parduotuve www.superbaldai.lt
Gal ji ir nenauja, bet musu sendaiktynu sarase (pirmame) psl. jos neradau.
Visai graziu daiktu yra:
user posted image

O labiausiai man patiko, tiksliau diiideli ispudi padare si lova:
user posted image
Nepagalvokit, kad juokauju ar man kas su galva negerai lotuliukas.gif , bet ar matete kada tokia bigsmile.gif ?
Mano akimis tai super duper eksliuzyvinis ir unikalus baldas i sodyba!
Tokia sakyciau mistine, bet butent tuo ir patraukli. Ijungus fantazija as jau "matau" ja interjere ir man net siurpuliukai nubega, kaip grazu ir ispudinga.
Oi griebciau as ja griebciau, kad tik kas sodyba duotu lotuliukas.gif

Visai grazi ir balta spinta uz jos ir lova su baldakimo laikikliais/kojelemis po desine.

Gal kas is siaulieciu noretu ir galetu nueiti i zvalgyba ir papasakotu mums trumpai kas ten ir po kiek ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 rugsėjo 2011 - 20:24
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 29, 21:16)
Man ten viskas kazkaip nenormaliai perbalta blink.gif

as ne vien ta nama turejau omeny, o visus 4u.gif nu netingek ir kitus paziureti biggrin.gif vat kad ir sitas 4u.gif :
http://www.weranda.p...-w-cieniu-wiazu
Atsakyti
Mamagabi, kokia idomybe cia atkasei bigsmile.gif Tikrai neaptikta parde dar bigsmile.gif thumbup.gif

Man sitos kedes kaireje su pynimu kokios grazios wub.gif

user posted image
Atsakyti