Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 11:30)
Savininkams leidus isbandziau pas save. Na ir man visai patiko. Nieko prabangaus, bet man kaip tik toks tipas patinka.
user posted image

tikrai visai liuks, ypac jau kai paristos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 11:45)
O toks sprendimas pasiteisino, man mano vonia smagi, bet va kaip teisingo interjero pavyzdzio jau i zurnalus neidesi  lotuliukas.gif

Papildyta:

Nuo kilpu ir as nealpstu, bet pas tuos zmones jos tiks (ziedai butu buve dar geriau).
O kaina manau visai gera ju
http://www.ikea.com/...ducts/60043596/


o man patiko pasauly garsaus dizainerio Thom Filicia posakis (ziurdavau labai jo laidas per Style kanala anksciau) - "grieztu taisykliu nera, tai kuryba. taisykles sukurtos nekurybingiems zmonems" aisku pojuti kaip stipriai gali nusizengti taisyklems turi toli grazu ne kiekvienas smile.gif

Ciupinejau sias - man visai patiko. O tas kilputes nuimti ir perdaryt kitaip visai paprasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 29, 13:44)
o man patiko pasauly garsaus dizainerio Thom Filicia posakis (ziurdavau labai jo laidas per Style kanala anksciau) - "grieztu taisykliu nera, tai kuryba. taisykles sukurtos nekurybingiems zmonems" aisku pojuti kaip stipriai gali nusizengti taisyklems turi toli grazu ne kiekvienas smile.gif

Ciupinejau sias - man visai patiko. O tas kilputes nuimti ir perdaryt kitaip visai paprasta smile.gif

Na matai, tau paprasta, o man jau reiktu gabenti pas siuveja biggrin.gif Ai, uzuolaidos ne mano, tai taip ir paliksim biggrin.gif pakabes kuri laika dar pas mane ir keliaus pas savininkus biggrin.gif

Tai vat jis laabai teisingai pasake: grieztu taisykliu nera. Bet siaip taisykles yra tam tikros mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 29 rugsėjo 2011 - 12:01
blush2.gif
Netycia aptikau - gal pravers ieskancioms audiniu:
http://www_fabric-dreams_co_uk/

O kur jus kutus perkat? Anksciau as Ibrahime pirkdavau, kaina padori budavo, bet jau nebera tu turku 3am aukste man atrodo... Katiline pertvarkineju, savo priemoniu rankdarbiams bardakeli paslepsiu uz uzuolaidos - kutosai but reikalingi, nusiziurejau Senukuose nebrangia pieno spalvos uzuolaida (vienspalve)
Gal ir pasijuoksit kad sutelkiau demesi ties katiline, kai kiti kampai labiau matomi verkia lotuliukas.gif Bet nebegalejau as jau ten pakest to kampo, dabar kai iklijavau tapetu, suklijavau apvadus, isdaziau (jie nera tokie geltoni kaip nuotraukoj, jie identiski plyteliu spalvai) pakabinsiu uzuolaida, pakeisiu WC dangti i "a lia" medini, atnesiu kvietka, padesiu kilimuka bus smagiau ant dushios blush2.gif
Uzuolaida planavau panasiai taip deti (tik spalva nenurinkau piesimui...)
bet langas neaprengtas toks lieka o ir ant jo man jau kazkaip per daug uzuolaidu tokiai mazai patalpai g.gif
user posted image

pipirine nusipirkau sia savaite - kaip ji man patinka lotuliukas.gif blush2.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 29, 11:27)
Nelabai supratau kur tu ta uzuolaida nori kabinti pas sese g.gif


praejime is prieskambario i svetaine smile.gif Duru skyle ten yra, ir duru nebus.
Na gal kai susives baldai reikes pasivaikscioti su audinio gamalu ir paziureti.
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 29, 13:23)
praejime is prieskambario i svetaine smile.gif Duru skyle ten yra, ir duru nebus.
Na gal kai susives baldai reikes pasivaikscioti su audinio gamalu ir paziureti.

Zinok galvojau galvojau ir pagalvojau biggrin.gif : kabink i angos viduri bigsmile.gif , gi buna karnyzu sukamu i lubas bigsmile.gif . M ?
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 29, 11:30)
vistiek nedaeina man blondinei  blush2.gif na ir kas kad i ivaziavima- kam ji darineti? man langu "darinejimas"- tik ventiliacijos sumetimais  blush2.gif
galima ir i lango rema romanetes kabinti- taip pat kaip zaliuzes:
user posted image

Nugi ka nors kam nors susaukt per langa lotuliukas.gif
O ideja liux bigsmile.gif , manau, kad mano variantu tai butu geriausia mintis. Aciu. Turbut geriau nei trumpos paristos sonuose g.gif
Atsakyti
Kobre, super atrodo tos uzuolaidos is Ikea ir aukstis geras, o kilpas kaip Zaneta sake, nesunku ir nuimti. Sakyk ar jos storos, kas ten per materiojas? Mastau gal sau prigriebti?
O del viskozinio kilimuko vonioje, zinok, viskas super. As toki kazkada Maximoj uz 13 lt pirkau. Na ne toki pat, tik kad viskozini. Tai as ji kelis kart per metus ispurtau gerai, tada imetu i vonia ir slapiu budu su sampunais isplaunu ir isdziovinu. Ir vel kaip naujas. smile.gif
Siaip, buna, kad vonioj jis ir paslapti gauna, nes yra visai netausojamas ir naudojamas pagal paskirti, isdziusta savaime be jokiu pastangu.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2011 09 29, 16:04)
Kobre, super atrodo tos uzuolaidos is Ikea ir aukstis geras, o kilpas kaip Zaneta sake, nesunku ir nuimti. Sakyk ar jos storos, kas ten per materiojas? Mastau gal sau prigriebti?
O del viskozinio kilimuko vonioje, zinok, viskas super. As toki kazkada Maximoj uz 13 lt pirkau. Na ne toki pat, tik kad viskozini. Tai as ji kelis kart per metus ispurtau gerai, tada imetu i vonia ir slapiu budu su sampunais isplaunu ir isdziovinu. Ir vel kaip naujas. smile.gif
Siaip, buna, kad vonioj jis ir paslapti gauna, nes yra visai netausojamas ir naudojamas pagal paskirti, isdziusta savaime be jokiu pastangu.

Na zinok man irgi jos labai patinka, kiek ieinu i virtuve, tiek pasidziaugiu, kad labai maloniai jos nuteikia. Aisku, ne prie kiekvieno interjero tokios tinka ir kam norisi prabangesniu, tai cia ne tas variantas. Pridariau nuotrauku, kai vyras prie kito kompo prileis, tai parodysiu is arti kaip atrodo. Medziaga nestora, bet dviguba.

Kilimukus as tausoju, man jie patinka ir su papildomais medvilniniais jie tik ilgiau tarnaus, vadinasi pinigeliu susitaupys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 29 rugsėjo 2011 - 14:21
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 29, 14:48)
Nugi ka nors kam nors susaukt per langa  lotuliukas.gif
O ideja liux bigsmile.gif , manau, kad mano variantu tai butu geriausia mintis. Aciu. Turbut geriau nei trumpos paristos sonuose  g.gif

- as tai noredama kam nors susaukt per langa gerkle daugiau atidarau, ne langa lotuliukas.gif
-- man graziau butu romanetes lango reme nei zaliuzes, ir tikrai graziau nei uzuolaidos 4u.gif
cia pvz dar:
user posted image

ir ant kitu langu as nedeciau dieniniu uzuolaidu 4u.gif kam "languoti" langus o paskui juos uzsidengti dieninemis uzuolaidomis smile.gif o dienine uzuolaida bet kada galima prideti su psleptu nematomu karnyziuku 4u.gif

pasirodysiu ir as viena savo "trofeju" is maksimos... grazus atrode, tai ir pirkau biggrin.gif - o ka dabar ten pasodinti g.gif gal kokias prieskonines zoles g.gif ar jau nesti i garaza blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 10:30)
Aciu, kad nesubrokijai  smile.gif  4u.gif

Na ir gavau prekiu is Ikea, man ten nieko doro nebuvo, bet va pazistami paprase, kad rasciau tinkamas pigias uzuolaidas i balkona. Po ilgu mastymu

man jūsų stalas su kėdėmis patiko ax.gif užuolaidas jei neklystu mačius gyvai,visai gerai žiūrisi.
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 29, 17:14)
pasirodysiu ir as viena savo "trofeju" is maksimos... grazus atrode, tai ir pirkau biggrin.gif - o ka dabar ten pasodinti  g.gif gal kokias prieskonines zoles  g.gif ar jau nesti i garaza blush2.gif
user posted image

Man tai jie grazuciai wub.gif , pati apziurinejau, bet na kadangi dar i miegama is likuciu pora prigriebiau, plius du kur rodziau ir dar viena maziuka is tos pacios serijos, tai jau nebeleidau sau gobseti daugiau biggrin.gif prieskoniai, ar mazytes sanpaulijos tiktu, tik nenesk i joki garaza unsure.gif

QUOTE(Barboraaa @ 2011 09 29, 17:19)
man jūsų stalas su kėdėmis patiko 

na, ir stalas, ir kedes tokie ne is lengvuju baldai, sakyciau tokie kaimiski truputi ax.gif Uztat labai patogus smile.gif Ir su tokio tipo uzuolaidom labai gerai draugauja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 29 rugsėjo 2011 - 16:34
Cobre, labai man patiko uzuolaidos, tikrai gerai ziurisi thumbup.gif
zaneta, pipirine super, kur tokia nukovei? bigsmile.gif

Ateinu ir as nuomones klaust-zinau, kad busiu sukritikuota del tokio pasirinkimo, taciau turiu ka turiu doh.gif ka galima padaryti su tuo ciaupu, kad jis ne taip pjautusi prie bendro vaizdo? Gal kaip nors nupurkst galima auksine spalva ar dar koki biesa padaryt g.gif Ciaupai buvo supirkti daug anksciau nei atsirado kazkoks stilius namuose ir sumoketa uz juos daaaug, tad mb siai dienai nesutinka keist i kitus, ale kad man aki rezia, tai ir mastau ka cia prigalvojus doh.gif
user posted image
Atsakyti