Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Liurda @ 2011 09 22, 16:55)
Liniuxxx, sia savaite MAXIMOJE vazonams 40 proc. nuolaida, labai graziu maciau  wub.gif tokiu graziu ant kojeliu maciau  wub.gif


Labukas, buvau jus pametusi (nesidziaukite, uzsifavoritinau, tai vaidensiuosi biggrin.gif )

Liurda, as tuos vazonus ir papirkau, man jie irgi patiko, nors... realiai gal grakstesni galetu buti. Parsitempiau is drauges vezdunes krumeli, isskaidziau, tai manau grazu bus kai paaugs ir baltai zydes wub.gif

user posted image

user posted image

Dar uzmaciau, kad apie kilimelius i vonia kalbejote. As nekvarsinu galvos del ju. Pries tai turejau vilnoni, dabar savaitgali pries viskozini nesusilaikiau blush2.gif O kai maudomes, tai ji patraukiu ir patiesiu paprasta medvilnini (du turiu, tai problemos nekyla), kuri ir isskalbti galima skalbimo masinoje ir dziusta greit. Spalviskai jie kas be ko, dera irgi, bet stilistiskai, tai nelabai biggrin.gif Va mano naujasis pirkinys
user posted image

Tik itarimas, kad gal photobucket grybauja, nes verciu nuotrauka, o man nerodo, apversta ji ar ne. Bet gal iszvelgsite kazka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 10:42)
Dar uzmaciau, kad apie kilimelius i vonia kalbejote. As nekvarsinu galvos del ju. Pries tai turejau vilnoni, dabar savaitgali pries viskozini nesusilaikiau  blush2.gif  O kai maudomes, tai ji patraukiu ir patiesiu paprasta medvilnini (du turiu, tai problemos nekyla), kuri ir isskalbti galima skalbimo masinoje ir dziusta greit. Spalviskai jie kas be ko, dera irgi, bet stilistiskai, tai nelabai  biggrin.gif  Va mano naujasis pirkinys


man kilimukas patiko- gal kuri matete tokio tipo sviesu? Reik vonioj pasitiesti- nes jau uzsiknisau su baltomis grindimis doh.gif tiksliau ne su grindimis, o su savo gaurais ant ju doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 29, 10:40)
O virs virtuves lango nera sienos, TAME IR BEDAAA doh.gif , stai:

o kodel tu nori langa darineti g.gif ar neuztenka tik atversto laikyti virtuvej g.gif romanetes ar austrijietes gali kabinti i tos "lentynos" krasta- gausis taip kaip mamagabi pries tai idetoj nuotraukoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 10:42)
Labukas,

Dar uzmaciau, kad apie kilimelius i vonia kalbejote. As nekvarsinu galvos del ju. Pries tai turejau vilnoni, dabar savaitgali pries viskozini nesusilaikiau  blush2.gif 

Cobre, kur nukovei tą kilimuką?
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2011 09 29, 11:57)
Cobre, kur nukovei tą kilimuką?

matai, galvoju, kad jei "nukovei", tai vadinasi pirkai uz kokius nerealius 15 lt bigsmile.gif O as tai cia tiesiog apsitavorinau Senukuose, ir ne taip jau papigiai, kaip uz toki mazyli - cieli 99 lt. Na, bet labai reikejo, laaabai. Pusvalandi prastovejau as ten, paskui nuejau ir tekina parbegau atgal ciupti ir nestis, kol blaivus protas manes i vieta nepadejo biggrin.gif

Indruciukas, buvo ir sviesiu kilimuku viskoziniu ivairiu dydziu. Tik va kaip jie devisi, tai supratimo neturiu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 11:17)
matai, galvoju, kad jei "nukovei", tai vadinasi pirkai uz kokius nerealius 15 lt  bigsmile.gif  O as tai cia tiesiog apsitavorinau Senukuose, ir ne taip jau papigiai, kaip uz toki mazyli - cieli 99 lt. Na, bet labai reikejo, laaabai. Pusvalandi prastovejau as ten, paskui nuejau ir tekina parbegau atgal ciupti ir nestis, kol blaivus protas manes i vieta nepadejo  biggrin.gif

Indruciukas, buvo ir sviesiu kilimuku viskoziniu ivairiu dydziu. Tik va kaip jie devisi, tai supratimo neturiu.

Ačiū.
Su "nukovei" turėjau minty- nusipirkai dailų daiktą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 29, 09:55)
Rytine kava, tau turbut idealiausia iseitis, jei nori sutraukima ant visu langu daryt identiskai vienoda, yra rasti 3,1-3,2 m  plocio audini. Bet dazniausiai kiek zinau buna 2.80 cm.
Mano nuomone neturetu issiskirti skirtingai sutrauktas audinys.
Svetainej tarp tu dvieju langu turbut sienos tarpo neliks kai uzuolaida pasikabins.
Valgomajam taip pat iki kampo turbut turetu susitraukti, kad isvengti vertikaliu erdves padalijimu  g.gif

Itariu tuoj mamagabi tau pakabins ka nors ant nuotraukos smile.gif

Galvoju kabinti uzuolaida is prieskambario puses, bet kaip atrodys is svetaines ?  g.gif  ta kampuota skyle kazkaip nelabai... butu arka kokia tai dar dar. Gal kabint is abieju pusiu, bet ar nebus sviestassviestuotas?  g.gif

Tai tada gal kabinti po 2 ant kiekvienos puses ir tiek, nes tokiu placiu dar reiks ieskot ilgai doh.gif
O kodel sakai neliks tarpo tarp langu svetainej? Karnyzai bus 2, tai ir tarpas kazkoks gausis. Ar daryt vientisa karnyza g.gif , nors nelabai jauciu doh.gif .

Gerai butu, kad MamaGabi issakytu savo nuomone ax.gif

Nelabai supratau kur tu ta uzuolaida nori kabinti pas sese g.gif


QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 10:42)
Labukas, buvau jus pametusi (nesidziaukite, uzsifavoritinau, tai vaidensiuosi  biggrin.gif )

A jau taves truko tongue.gif
Grazi vonia smile.gif

QUOTE(indruciukas @ 2011 09 29, 10:53)
o kodel tu nori langa darineti  g.gif  ar neuztenka tik atversto laikyti virtuvej  g.gif  romanetes ar austrijietes gali kabinti i tos "lentynos" krasta-  gausis taip kaip mamagabi pries tai idetoj nuotraukoje  4u.gif

Vat as ji darineju zinok, nes man jis i ivaziavima, gaila butu jo nedarinet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 11:17)
matai, galvoju, kad jei "nukovei", tai vadinasi pirkai uz kokius nerealius 15 lt  bigsmile.gif  O as tai cia tiesiog apsitavorinau Senukuose, ir ne taip jau papigiai, kaip uz toki mazyli - cieli 99 lt. Na, bet labai reikejo, laaabai. Pusvalandi prastovejau as ten, paskui nuejau ir tekina parbegau atgal ciupti ir nestis, kol blaivus protas manes i vieta nepadejo  biggrin.gif

Indruciukas, buvo ir sviesiu kilimuku viskoziniu ivairiu dydziu. Tik va kaip jie devisi, tai supratimo neturiu.


Dankis 4u.gif vat as ir masciau,ar ermitaze as ta kilimuka maciau ar senukuose biggrin.gif bet sviesesniu lyg ir nepamenu g.gif arba pas mus nebuvo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 29, 11:27)
Vat as ji darineju zinok, nes man jis i ivaziavima, gaila butu jo nedarinet  ax.gif


vistiek nedaeina man blondinei blush2.gif na ir kas kad i ivaziavima- kam ji darineti? man langu "darinejimas"- tik ventiliacijos sumetimais blush2.gif
galima ir i lango rema romanetes kabinti- taip pat kaip zaliuzes:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 29 rugsėjo 2011 - 10:37
QUOTE(BevardeX @ 2011 09 29, 12:19)
Ačiū.
Su "nukovei" turėjau minty- nusipirkai dailų daiktą biggrin.gif

Aciu, kad nesubrokijai smile.gif 4u.gif

Na ir gavau prekiu is Ikea, man ten nieko doro nebuvo, bet va pazistami paprase, kad rasciau tinkamas pigias uzuolaidas i balkona. Po ilgu mastymu nutariau surizikuoti ir pirkti is Ikea, nes jiems ten dideli plota reikia dengti. Savininkams leidus isbandziau pas save. Na ir man visai patiko. Nieko prabangaus, bet man kaip tik toks tipas patinka. Idomiausia, kad jos is vienodo dvigubo audinio. Na dvejos uzuolaidos prisiutos viena atn kitos. Gaila, kad ant kilpuciu, bet kita vertus ne katastrofa.
Na mergiotes nepykite, tikrai neapvercia nuotrauku, nors rodo, kad komanda ivykde g.gif Metu taip, kaip yra. Uzuolaida nelyginta ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 09 29, 11:30)

Cobryt, čia tos medvilninės? bigsmile.gif Nu kaip super atrodo! Tik tos kilpos man nipatinka, o šiaip tai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 29, 12:27)
x:
A jau taves truko  tongue.gif
Grazi vonia smile.gif

Zinau irnesakyk.gif

Aciu 4u.gif Mazyte ji labai. Va vis galvoju, ar dabartiniu protu irgi daryciau dvieju spalvu? g.gif Net nezinau, manau daryciau blush2.gif Kita atkalbineciau, bet kai pati sau darai tokius sprendimus ir su jais pagyveni, tai.. vistik daryciau ko gero ir vel ta pati blush2.gif . Labai norejau tamsios vonios, bet visos jos tokios nebutu gavesi padaryti, butu katastrofa visiska - per maza ir per zema patalpa. O toks sprendimas pasiteisino, man mano vonia smagi, bet va kaip teisingo interjero pavyzdzio jau i zurnalus neidesi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(BevardeX @ 2011 09 29, 12:39)
Cobryt, čia tos medvilninės? bigsmile.gif Nu kaip super atrodo! Tik tos kilpos man nipatinka, o šiaip tai labai thumbup.gif

Nuo kilpu ir as nealpstu, bet pas tuos zmones jos tiks (ziedai butu buve dar geriau).
O kaina manau visai gera ju
http://www.ikea.com/...ducts/60043596/
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 29, 10:30)
galima ir i lango rema romanetes kabinti- taip pat kaip zaliuzes:
user posted image


toks variantas, mano galva, būtų kur kas dailesnis ir jaukesnis, nei medinės žaliuzės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akbr: 29 rugsėjo 2011 - 11:11
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 29, 10:11)
ar cia man taip atrodo ar tiesiog foto iskraipyta, bet arba lubos nelygiai sudetos arba langas kreivai idetas (ziuriu pagal virtuves lango angokrasti), pabandyk su gulsciuku pamatuot, kol dar lubos neglaistytos - bus galima pataisyt  g.gif


kreiva kreiva ten, namas visas kreivas, senos statybos... doh.gif Ten kai pradesi lyginti, tai gali tekti nama iki pamatu nuo 8 auksto versti... su uzuolaida ta nelyguma paslepsiu.
Atsakyti