Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(mamagabi @ 2011 09 28, 11:19)
Ooo, Paryzius wub.gif Super miestas, kuris net turi savo kvapa smile.gif
Baltai pavydziu, bet ir nuliudinsiu - pora dienu labai mazai  verysad.gif
Didziausias yra sitas - Les Puces de Saint-Quen
Lauksim ispudziu, kai grysi mirksiukas.gif


Pora dienu tikrai labai mazai... didziajam Saint-Quen vien apeiti dienos reikia mirksiukas.gif Bet siaip man ten bunant susidare ispudis, kad i Paryziaus blusu turgus reikia eiti mokant kalbet prancuziskai arba dar geriau - su vietiniu prancuzu. Antraip kainos pradeda kilti vos tik isgirdus klausima smile.gif
Man kur kas labiau nei didysis turgus patiko vietinis to rajono (mes gyvenom prie Liuksemburgo sodo) blusu turgelis, bet apie juos sunkiau is anksto susizinoti internetu - galima paklaust paciame viesbutyje.
Atsakyti
pries savaite buvau Romoj tai ikisau nosi i kelis antikvariatus wub.gif
Paryziui manau tas pats bigsmile.gif

as vis paskaitau ka rasot ...smagu , pas mus uztrige remontai juodai doh.gif vienas meistras paveda , kita del to mes pavedam nu be pabaigos viskas , ot nesiseka unsure.gif
Atsakyti
Rytine kava, as ant virtuvinio lango kabinsiu medines zaliuzes. maciau Jyske neblogas, manau ir tavo virtuvej tiktu jos.
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2011 09 28, 11:19)
na bet ir nuostabi Jusu virtuve wub.gif

Aciu ax.gif , dar truksta nemazai iki galo ...

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 28, 11:27)
tai vat kaip man atrodo:
150 ir 140 langams reikes po viena 'pala' is abieju pusiu, viso 4 palu = 3 m x4=12 metru (suraukimo koeficientas ~1,7)
330 ir 240 langams reikes po dvi palas is abieju pusiu (nekirpsi gi isilgai viena pala...) tai viso 8 palu = 3 m x8=24 m (suraukimo koeficientai 1,6 ir 2,16)
penktam langui reikes dvieju palu - bet cia aukstis kitas - speju apie 1.50, tai 1,5 m x2= 3 m (suraukimo koef. 1,7)
taigi viso reiketu 12+24+3=37 m medziagytes (1,4 m plocio)

Virtuvej man labai grazu parista, bet ziuriu kriaukle salia - ar spesi skalbt uzuolaida  doh.gif As del to ir nedariau paristos, o austriete - kai vaikai imasi kokius pyragus kepti tai dar ir langus nusiplauti reikia  doh.gif

Jau kaip as tos salos pavydziu  verysad.gif baltai zinoma

Pas mane taip idomiai, didziajam kambary platus langas, salia siauras, valgomajam platus, o salia siauras, tai kaip atrodys, kai susidurs ant vieno lango 2 uzuolaidos, o salia langas su 1 uzuolaida sone?
Jauciu ryt nufotkinsiu, nes nemoku papasakot dorai g.gif
O kad uzuolaida virs kriaukles, tai pasilikcaiu extra medziagos kitai uzuolaidai, jeigu ka biggrin.gif

QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 28, 12:10)
10cm virsutinei drapiravimo juostai + 10cm atlenkimui apacioj. Kai atlenkta apacioj platesne juosta - solidziau atrodo.

tu ka ir virtuveje kabinsi parisamas  blink.gif
as ant sio lango deciau romanete arba austriete

Kaip tas drapiravimas atrodo g.gif . (uzuolaidu niekad nesiuvau tai nezinau, bet graziu teko matyt biggrin.gif )
O pas tave placiai palenkta? Kai atvaziuosiu, butinai atkreipsiu demesi.

Jauciu parisamas, nes as ta langa darineju ir man netiks nei austrijietes nei ten kazkokios romanetes cool.gif

QUOTE(mamagabi @ 2011 09 28, 12:19)
Rytine kava - apie kurias uzuolaidas kalbi/galvoji?
Virtuveje nekabinciau dvieju uzuolaideliu is sonu schmoll.gif
Cia tiktu austrijiete arba parista va taip:
user posted image

Labai grazu, bet lango neatidaryciau, taigi verysad.gif
Aciu.
Papildyta:
QUOTE(masajugi @ 2011 09 28, 22:13)
Rytine kava, as ant virtuvinio lango kabinsiu medines zaliuzes. maciau Jyske neblogas, manau ir tavo virtuvej tiktu jos.

O tu jau turi jas bigsmile.gif ?
Reiks uzsukt uzmest aki, aciu.
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2011 09 28, 22:13)
Rytine kava, as ant virtuvinio lango kabinsiu medines zaliuzes. maciau Jyske neblogas, manau ir tavo virtuvej tiktu jos.

Kokios kainos ten jų? Man reiktu kiek nestandartinio ilgio, 2 metrų, kaži rasčiau tokias g.gif
Atsakyti
Pasakykit, ar gerai atrodys, jei didziajam kambary vienas langas platus ir sonuose kabes po 2 uzuolaidas, o ant antro lango kabes po 1 uzuolaida sonuose?
user posted image

Tas pats virtuvej prie stalo, vienas langas platus, kur po 2 uzuolaidas reiktu kabint, o kitas siauresnis, kur uzteks po 1 uzuolaida. Bet kazkaip negerai, ant kairiojo lango dasideda balkonines durys ir jau uzuolaidu dvigubai g.gif . Jas uztraukus jau bus vaizdas skirtingas. (sofkos cia nebus, kur stovi...)
user posted image


Cia aplamai virtuve, kad vaizdas butu aiskesnis blush2.gif , nors vaizdas nekoks fotkinant tamsoj doh.gif
user posted image


O uzuolaidu medziaga isivaizduoju 3 spalvu, sviesi ir bordo su zalsva, na cia keli pvz.;
user posted image
user posted image
user posted image

Turetu ir prie musu kilimo tikti g.gif :
user posted image


BUSIU DEKINGA UZ VISUS PATARIMUS bigsmile.gif
Noriu, kad po truputi susiguletu mintys del uzuolaidu, kad veliau ant karstuju ko neprigrybauciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 29 rugsėjo 2011 - 08:03
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 28, 23:05)
Aciu ax.gif , dar truksta nemazai iki galo ...


Jauciu parisamas, nes as ta langa darineju ir man netiks nei austrijietes nei ten kazkokios romanetes cool.gif
Labai grazu, bet lango neatidaryciau, taigi verysad.gif
Aciu.
Papildyta:



nu pritrenkei tu mane su tom zaliuzem doh.gif
ir is kur dar tokios mintys? klasikiniame interjere zaliuzes....

o del romanciu bei austrieciu - irgi pribloskei, paisdairyk internete kaip jos kabinasi:
gi niekas nesiulo jau i angokrasti jas kabint, pas tave virs virtuves lango yra siena, tai ant jos ir kabinsi, o kai langa noresi atidalyt - sukelsi, kai bus uzdarytas galesi nuleist iki puses, o kai noresi pasislept tai isvis iki apacios nuleisi.
kabint romanetes galima arba visai prie lubu arba kiek zemiau, derinant prie karnizu aukcio, kurie bus toje pacioje erdveje.
Na jei dar bus neaisku - teks tau pas mane vaziuot - pravesiu paskaitas kaip langai su austrietem ir romanetem darinejasi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 29, 08:34)
Pasakykit, ar gerai atrodys, jei didziajam kambary vienas langas platus ir sonuose kabes po 2 uzuolaidas, o ant antro lango kabes po 1 uzuolaida sonuose?
user posted image



manau, kad nelabai kaip atrodys g.gif
as ant tavo langu kabinciau tik naktines uzuolaidas su pamusalu, o jei jau labai toks variantas ne prie sirdies - dienines visada spesi uzkabint.
Atsakyti
Rytine kava, tau turbut idealiausia iseitis, jei nori sutraukima ant visu langu daryt identiskai vienoda, yra rasti 3,1-3,2 m plocio audini. Bet dazniausiai kiek zinau buna 2.80 cm.
Mano nuomone neturetu issiskirti skirtingai sutrauktas audinys.
Svetainej tarp tu dvieju langu turbut sienos tarpo neliks kai uzuolaida pasikabins.
Valgomajam taip pat iki kampo turbut turetu susitraukti, kad isvengti vertikaliu erdves padalijimu g.gif

Itariu tuoj mamagabi tau pakabins ka nors ant nuotraukos smile.gif

Ir as noriu pasitarti smile.gif del seses buto.
1. Klausimas/problema Nr1. ; lubu auksciu skirtumai. Nezinau kaip jie cia taip pasidare ir kodel, bet faktas kad yra ir reikes kazkaip si reikala sutvarkyti, tik dar iki galo nesugalvojau kaip.
Kad is karto butu aisku apie ka kalbu - nuotrauka
user posted image
buvo isgriauta sienos tarp virtuves ir svetaines (ten bus iejimas i virtuve), del metaliniu siju speju gavos kazkokie aukscio skirtumai. Is svetaines i virtuve matosi toks slenkstukas. Kalvoju reikes apvadu pagalba kazkaip suzaisti g.gif Svetainej deti platesnius, is virtuves puses siauresni g.gif
Gal kokiu minciu? rolleyes.gif

2. iejimas is koridoriaus i svetaine. (kairej pusej maza skyle smile.gif fotografuota is svetaines puses.
user posted image
Galvoju kabinti uzuolaida is prieskambario puses, bet kaip atrodys is svetaines ? g.gif ta kampuota skyle kazkaip nelabai... butu arka kokia tai dar dar. Gal kabint is abieju pusiu, bet ar nebus sviestassviestuotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 29, 09:55)
Ir as noriu pasitarti smile.gif del seses buto.
1. Klausimas/problema Nr1. ; lubu auksciu skirtumai. Nezinau kaip jie cia taip pasidare ir kodel, bet faktas kad yra ir reikes kazkaip si reikala sutvarkyti, tik dar iki galo nesugalvojau kaip.
Kad is karto butu aisku apie ka kalbu - nuotrauka
user posted image


ar cia man taip atrodo ar tiesiog foto iskraipyta, bet arba lubos nelygiai sudetos arba langas kreivai idetas (ziuriu pagal virtuves lango angokrasti), pabandyk su gulsciuku pamatuot, kol dar lubos neglaistytos - bus galima pataisyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2011 09 28, 21:13)
Rytine kava, as ant virtuvinio lango kabinsiu medines zaliuzes. maciau Jyske neblogas, manau ir tavo virtuvej tiktu jos.


tik nedėkit, jei dar neturit, viena - klasikiniam jei jis tikrai išgrynintas interjere jos nelabai derės (o Rytinės Kavos interjere jos man visai net nedera, o ir minčių nekyla, kad galėtų tikti), o antra - labai nepraktiška - mes buvom užsidėję, tai gal ištvėriau 2-3 metus paskui mečiau lauk schmoll.gif labai apsivelia garais/riebalais/vandeniu nuplaut jų normaliai negali, žodžiu kažkoks nesusipratimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akbr: 29 rugsėjo 2011 - 09:22
merginos,gal kuri turit virtuvej- valgomajam sviestuva su medziaginiu gaubtu? Kazin ar "neaplimpa" riebalais?As miegamajam turiu- ten jokios bedos- nupurtei dulkes ir viskas thumbup.gif o vat del valgomojo abejoju g.gif
cia kaip pvz:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 29, 09:42)
nu pritrenkei tu mane su tom zaliuzem  doh.gif
ir is kur dar tokios mintys? klasikiniame interjere zaliuzes....

o del romanciu bei austrieciu - irgi pribloskei, paisdairyk internete kaip jos kabinasi:
gi niekas nesiulo jau i angokrasti jas kabint, pas tave virs virtuves lango yra siena, tai ant jos ir kabinsi, o kai langa noresi atidalyt - sukelsi, kai bus uzdarytas galesi nuleist iki puses, o kai noresi pasislept tai isvis iki apacios nuleisi.
kabint romanetes galima arba visai prie lubu arba kiek zemiau, derinant prie karnizu aukcio, kurie bus toje pacioje erdveje.
Na jei dar bus neaisku - teks tau pas mane vaziuot - pravesiu paskaitas kaip langai su austrietem ir romanetem darinejasi  doh.gif
Papildyta:
manau, kad nelabai kaip atrodys  g.gif
as ant tavo langu kabinciau tik naktines uzuolaidas su pamusalu, o jei jau labai toks variantas ne prie sirdies - dienines visada spesi uzkabint.

Tikrai maciau graziai zaliuzes virs kriaukles lango, turejau pavyzdziu tik visos foto mano prapuole...
Jauciu siandien, pamacius pas mus miegamajam ant langu paprastas baltas zaliuzes, infarkta gausi tongue.gif
O virs virtuves lango nera sienos, TAME IR BEDAAA doh.gif , stai:
user posted image
user posted image

Sakai kabint tik naktines, bet jei as kabinsiu tik naktines, pirksiu karnyzus skirtus vienam tam pagaliui ir po to nedadesiu antro dieninem g.gif
Kazko man tu dieniniu reikia g.gif , o gal turi pvz. kokiu tik naktiniu pakabintu bigsmile.gif
Atsakyti