Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(vanesax @ 2011 09 10, 20:18)
Pas mane sios, nepamenu tiksliai kiek mokejau, bet jei neklystu kone dvigubai doh.gif


Gal pasirodysi, kaip sitas audinys interjere atrodo bigsmile.gif

Provanso baldu is tiesu voniai pasirinkimo nera-mes gaminome, kadangi norejau naturalaus medzio ax.gif
Atsakyti
audiniu parduotuve yra prie Kalvariju turgaus is kitos jo puses (reik turgu, jei ateinate nuo kalvariju gatves, kiaurai pereit), tame paciame pastate kaip zalia stotele tik antrame aukste.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 11, 12:40)
Gal pasirodysi, kaip sitas audinys interjere atrodo  bigsmile.gif

Provanso baldu is tiesu voniai pasirinkimo nera-mes gaminome, kadangi norejau naturalaus medzio ax.gif


Kazkada buvau ikelusi grindjuostes, tad turiu ta foto, truputeli ir uzuolaidos matosi. Veliau gal paieskosiu, kur daugiau matyti biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 09 11, 18:29)
audiniu parduotuve yra prie Kalvariju turgaus is kitos jo puses (reik turgu, jei ateinate nuo kalvariju gatves, kiaurai pereit), tame paciame pastate kaip zalia stotele tik antrame aukste.


gal galite tikslu adresa parasyti?
Vilniuj absoliuciai nesigaudau - reiks ivest adresa i GPS blush2.gif
Atsakyti
H. Manto gatvė. Ji trumputė, tikrai rasit. Jei neklystu namo Nr.3 smile.gif
Atsakyti
sveikutes dar karta 4u.gif
ne kart buvom diskutavusios apie grindjuostes ir tai kaip jos atrodo (sumazina ar padidina sienu auksti).
Kaip ir buvau minejus - gavau savasias medinukes, tad rodausi.
Pries tai dar noriu pasakyti, kad ju aukstis 12cm, apacioje plotis 3 cm.
Dejau i kambari, kurio sienu aukstis tik 2.5m, tad likau labai maloniai nustebinta, kad sienos optiskai "isaugo" thumbup.gif
user posted image

dar vienas dalykas apie kuri nezinpjau ir kitos galbut nezino, tad noriu jums parodyti
user posted image
Atkreipkite demesi i grindjuosciu uzbaigima desineje puseje. Taip paprastai grindjuostes deda visi meistrai, o taip daryti NEREIKIA.
Vaizdas is arciau
user posted image
o va sitaip grindjuostes reiktu det taisyklingai, tada ir prie staktos uzbaigimas grazus gaunasi ir pagal staktos ploti tinka, t.y. neislenda i prieki tas nupjovimas ir status krastas, bet taip pripjaut jau reikia pasistengt, darbo idet daugiau ax.gif
user posted image

tiesa, tai dar ne galutinis vaizdas, nes tarpukai ir vinutes dar uzsidazys, bet tai ka norejau parodyt - matosi.
O ir tikiuos, kad kazkam si informacija pravers.
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 09 11, 15:29)
audiniu parduotuve yra prie Kalvariju turgaus is kitos jo puses (reik turgu, jei ateinate nuo kalvariju gatves, kiaurai pereit), tame paciame pastate kaip zalia stotele tik antrame aukste.


Papildymas: antrame aukšte yra užuolaidos ir kiti rimtesni audiniai (beje, kostiuminę vilnonę medžiagą vyrui perkame tik ten, nes labai geras kainos ir kokybės santykis), medvilnė ir linas - rūsyje, o kitoje gatvės pusėje (po Humana) - likučių išparduotuvė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 12, 11:56)

O ir tikiuos, kad kazkam si informacija pravers.


na taip su tais kampais, tai doh.gif

ar ten tokia ideja, ar tik taip matosi, kad sienos vienokios spalvos, durys kitokios, o grindjuostes dar kitokios?

dar norejau paklausti, kaip yra su tais vinukais, jie tiesiai i siena kalasi, ar siena meisrai grezioja? ir paskui kala jau dazyta grindjuoste?
Atsakyti


Parodau mazosios kambari, ryyyskus gavosi doh.gif , bet svarbu jai patinka smile.gif
Grindis "pagrazinau", nes ju dar nieks nedes kelis menesius...

user posted image

Kadangi apacia tamsiau, o virsus sviesiau, tai desis medine juostele balta, kaip sitoj foto:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 09 12, 12:48)
na taip su tais kampais, tai doh.gif

ar ten tokia ideja, ar tik taip matosi, kad sienos vienokios spalvos, durys kitokios, o grindjuostes dar kitokios?

dar norejau paklausti, kaip yra su tais vinukais, jie tiesiai i siena kalasi, ar siena meisrai grezioja? ir paskui kala jau dazyta grindjuoste?


durys baltos, grindjuostes - irgi.
Visame name duru baltumas toks ryskus, kaip grindjuostes, bet sios vieninteles yra kiek kitokio atspalvio, labiau pieno sp. blush2.gif
Taip gavosi, kad prireike vienu papildomu duru i drabuzine, o kadangi patalpa tokia maziau matoma, tai paemiau ir pataupiau - dejau ne medines, o laminuotas duris.
Jas dejau i foto vien tam, kad ta kampa negera matytumet, nes daugiau taip pripjautu kampu nera tongue.gif
Sias grindjuostes dejo MB, tai ten kur susipjauna i kampa (na tas, kur rodziau, kad teisingai padaryta) tai tarpusavyje su medvarsciu suverzia. Pacias grindjuostes prie sienos su medvarzciais greze, nes ir sienos ir grindys nelygios doh.gif
Siaip pas ka lygios sienos ir grindys - galima tiesiog klijuot prie sienos su "skystom vinim", tada nereiks paskui medvarszciu galvuciu glaistyt ir dazyt.
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 12, 12:56)
Parodau mazosios kambari, ryyyskus gavosi  doh.gif , bet svarbu jai patinka smile.gif
Grindis "pagrazinau", nes ju dar nieks nedes kelis menesius...


RK, man tavo maziukes baldai wub.gif
tu cia betonines grindis taip pagrazinai blink.gif
ir netingejai del keliu men, saunuole 4u.gif
Atsakyti
mamaSandra aciu uz pasidalinima informacija 4u.gif

Sese neturi kada isirengineti pati savo nauja buta, pasitiki mano skoniu... Man malonumas, ir zinoma atsakomybe.
Vat del grindjuosciu klausimas isklilo - kur jus paslepiat laidus? Mes dejom plastikines kuriu labai nemegstu, bet dar labiau nemegstu visur styranciu laidu... rinkomes mazesne blogybe savo manymu. Po medinem grindjuostem laidu, kabeliu ir tt nepaslepsi g.gif

Del audiniu, praeita savaite begau veluodama i kursus kurie vyksta Ibrahim pastate, maciau graziu audiniu per langa, bet neturejau kada apziuret. Siandien planuoju tai padaryt.
Jei kas planuojat specialiai vizita i audiniu parduotuve prie Kalvariju turgaus, Ibrahimas visai netoli, pestute net galima nueiti - tuo paciu du zuikius nusautumet.
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 09 09, 22:41)

man dar sitas patiko user posted image,

gi variau siandien situ ieskot pries darba, nebera doh.gif
vanda_zydi, o sitos kabejo taip per viduri praejimo, kur ir tos tavo pirktos? dar ant melsvo fono tokios yra, gal kam aktualu..sake uzsake vel..

siaip labai ant greicio perbegau tuos audinius (buvau tik pagrindineje parduotuveje 2 aukste), tai dideliu stebuklu nemaciau, aisku gal reiktu vaiksciot ilgai ir atidziai kiekviena audini traukt, apziurinet..bet is bendro vaizdo, kiek teko but ibrahimo audiniu pardese, tai ibrahime man grazesni audiniai, bet aisku ir kainos 2-3 kartus didesnes..
Atsakyti