Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 27, 19:51)
Ale gerai cia mane sukritikavot del to veidrodzio  blush2.gif
Nu tik nesakykit, kad ir mano jyskinis doh.gif

Nepanasu, kad tavo butu is Jysk schmoll.gif
Atsakyti
Nu bet jie bent jau man identiški g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 09 27, 20:52)
Nu bet jie bent jau man identiški g.gif


Specialiai nuejau i vonia su kompu, kad palyginciau Liniuxxx veidrodi su Jyskiniu - tai du skirtingi veidrodziai, nes skiriasi remo isgaubimai, tie paraizgymai kampuose, spalva.
Jyskinis nemedinis, tad jei Liniuxxx idemiai apziures saviski ir raportuos, kad jos remas medinis, tai diskusija "veidrodziu detektyve" galesim baigti cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai tada kaina stebuklingai pabrango lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 09 27, 20:10)
Atkreipkit demesi i kainas internete  smile.gif Audiniu parduotuvej 1m 47 Lt tekainuoja  thumbup.gif  thumbup.gif

Bukit geros, paaiskinkit kaip man pasiskaiciuoti kiek reikes pinigu naktinems uzuolaidoms, jei pirkti tokia kaina.
Langai 5, bendroj sumoj 10 metru plocio, o aukstis lubu 290cm.
Cia kaina 1m. i auksti? O plotis kiek buna? Ir plocio reikia 20 metru, dvigubai nei langu plotis?


QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 27, 20:51)
Ale gerai cia mane sukritikavot del to veidrodzio  blush2.gif
Nu tik nesakykit, kad ir mano jyskinis doh.gif
user posted image

Pirmas vaizdas, kad vienodi jie, nes juk tu visu islinkimu, israizymu nepamenam. As vis mazajai norejau i kolidoriuka pirkt yskini, bet ziuriu jis toks populiarus, kad labai pas daug ka esu maciusi, tai mastau kazka kitokio pirkt ax.gif
O pas tave labai graziai tas veidrodis prie dryzuotu tapetu atrodo ax.gif . Cia kokia patalpa?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 28, 07:54)
Cia kaina 1m. i auksti? O plotis kiek buna? Ir plocio reikia 20 metru, dvigubai nei langu plotis?

plotis konkreciai situ geletu yra 1,4m..bet buna ivairus..
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 09 27, 21:26)
Specialiai nuejau i vonia su kompu, kad palyginciau Liniuxxx veidrodi su Jyskiniu - tai du skirtingi veidrodziai, nes skiriasi remo isgaubimai, tie paraizgymai kampuose, spalva.
Jyskinis nemedinis, tad jei Liniuxxx idemiai apziures saviski ir raportuos, kad jos remas medinis, tai diskusija "veidrodziu detektyve" galesim baigti  cool.gif  biggrin.gif


Mano tikrai medinis, ner ko lygint kokybes su jyskiniu schmoll.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 28, 06:54)
O pas tave labai graziai tas veidrodis prie dryzuotu tapetu atrodo ax.gif . Cia kokia patalpa?


Aciu 4u.gif tamburas cia, ale dar vienisas veidrodis tik pakabintas jame, tai ner ka rodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 28, 07:54)
Bukit geros, paaiskinkit kaip man pasiskaiciuoti kiek reikes pinigu naktinems uzuolaidoms, jei pirkti tokia kaina.
Langai 5, bendroj sumoj 10 metru plocio, o aukstis lubu 290cm.
Cia kaina 1m. i auksti? O plotis kiek buna? Ir plocio reikia 20 metru, dvigubai nei langu plotis?


Parasyk kiekvieno lango ploti, ir ar ant visu uzuolaida kabinsis is abieju lango pusiu - paskaiciuociau tiksliau
Del sutraukimo: netraukciau dvigubai, man grazu kai rastas matosi, jei stipriai sutrauksi jo gerai nesimatys. As megstu taikyt 1,5 koeficienta smile.gif
Pagal tavo pateiktus ismatavimus (aukstis, dvigubas sutraukimas 10 m langu plociui) reiketu apie 47 m uzuolaidos (paskaiciavau su virsaus, apacios ir sonu atlenkimais).
Niuansas: man si medziaga patiko, bet pasirode siek tiek lengvoka. Kad graziai kristu manau reiketu bent pamusaliuka pasiuti, o idealiausia - tarp audinio ir pamusalo dar ir flaneles pasiuti - tada krenta idealiai graziai, o parista tai isvis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 09 28, 09:08)
plotis konkreciai situ geletu yra 1,4m..bet buna ivairus..

Tai man viena uzuolaida apie 3 metrai aukscio kainuotu apie 150lt.
Kad butu 20 metru plocio reikia 14 uzuolaidu g.gif , tai apie 2000 litu.
O kiek gali kainuoti pasiuvimas, apsiuvimas g.gif
Karnyzai apie 1000lt.
O dieniniu kokios kainos, paprastuciu ax.gif
Atsiprasau, garsiai skaiciuoju kas cia man gaunasi biggrin.gif . Kaip ir galvojau, bus apie 5000 ax.gif , gaila kad dabar nera uzuolaidoms pinigu, taip liudnai atrodo dydysis kambarys/virtuve, o dar gyvenam ant pagrindines kvartalo gatves, taigi antrus metus bus realybes sou kaimynams lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 28, 10:40)
O dieniniu kokios kainos, paprastuciu ax.gif
Atsiprasau, garsiai skaiciuoju kas cia man gaunasi  biggrin.gif . Kaip ir galvojau, bus apie 5000 ax.gif , gaila kad dabar nera uzuolaidoms pinigu, taip liudnai atrodo dydysis kambarys/virtuve, o dar gyvenam ant pagrindines kvartalo gatves, taigi antrus metus bus realybes sou kaimynams  lotuliukas.gif


o kokio "gryno" aukscio uzuolaidoms reikia?kaipsuprantu lubos 2,90 g.gif nemazai neblogu uzuolaidu yra sba balduose arba jyske- ir vaizdasneblogas ir kaina nesikandzioja- kaip laikinam variantui tai super thumbup.gif tik ilgis ju ar 2,60, ar 2,40 ten....
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 28, 10:46)
- kaip laikinam variantui tai super  thumbup.gif


as jau isitikinau - nieko nera pastovesnio uz laikinuma doh.gif Jei daryt - daryt kaip reik, kam dvigubai moketi
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 28, 10:35)
Parasyk kiekvieno lango ploti, ir ar ant visu uzuolaida kabinsis is abieju lango pusiu - paskaiciuociau tiksliau
Del sutraukimo: netraukciau dvigubai, man grazu kai rastas matosi, jei stipriai sutrauksi jo gerai nesimatys. As megstu taikyt 1,5 koeficienta  smile.gif
Pagal tavo pateiktus ismatavimus (aukstis, dvigubas sutraukimas 10 m langu plociui) reiketu apie 47 m uzuolaidos (paskaiciavau su virsaus, apacios ir sonu  atlenkimais).
Niuansas: man si medziaga patiko, bet pasirode siek tiek lengvoka. Kad graziai kristu manau reiketu bent pamusaliuka pasiuti, o idealiausia  - tarp audinio ir pamusalo dar ir flaneles pasiuti - tada krenta idealiai graziai, o parista tai isvis  wub.gif

As galvojau kad reik dvigubai nes jas nakciai uztraukciau (kazi ar neuzknis biggrin.gif ), bet gal ir 1.5 karto uztektu g.gif
Atrodo medziaga sunkoka, nes man reik sunkios, kaip visa kita name biggrin.gif
Uzuolaidos bus butinai paristos ir ant visu langu abiejuose sonuose. Del flaneliu ir pamusaliuku viska uzsirasiau, aciu 4u.gif
O langai: 330cm., 150cm., 240cm., 140cm.

ir penktas langas 140cm., stai jis ir galvoju cia sonuose kabint uzuolaideles ir jas traukioti nakciai g.gif :
user posted image

Prie to pacio parodau virtuves sala, buvau nuvaziavus paziureti proceso, zadejo spalio pradzioj atvezti :
user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 28, 10:46)
o kokio "gryno" aukscio uzuolaidoms reikia?kaipsuprantu lubos 2,90  g.gif  nemazai neblogu uzuolaidu yra sba balduose  arba jyske- ir vaizdasneblogas ir kaina nesikandzioja- kaip laikinam variantui tai super  thumbup.gif tik ilgis ju ar 2,60, ar 2,40 ten....

Ko noriu as tikrai ten nerasiu, o pirkti laikinai tai ny ny ny, bo taip ir gyvensiu su tuo laikinai doh.gif

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 28, 10:53)
as jau isitikinau - nieko nera pastovesnio uz laikinuma  doh.gif Jei daryt - daryt kaip reik, kam dvigubai moketi

Dar pasirasau ant to laikinai jei kazka pritaikau is senu, tada dar jo, nes nereik pinigu leist tam laikinai.
Visuose kambariuose laikinai bus uzuolaidos is senu surankiotos ir zinau kaip bus su tuo laikinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dar MB nupirko lempa virs valgomojo stalo, laikinai pakabinom, ziuresim kiek bus tas laikinai lotuliukas.gif . Nes kad pirkt virs valgomojo stalo lempa tai ji turi dereti su didziojo kambario sviestuvu ir su dviem lempom ant sienu virs zidinio ir dar butu gerai kampe su torseru biggrin.gif , o visam tam pinigu ba ba, nera.
Kiek visko viskam reikia tai vajey cool.gif
Atsakyti