Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 23, 11:00)
Oj kaip aciu visoms uz mintis ir patarimus 4u.gif



vis grazeja tavo namuciai 4u.gif
labai patiko kresliukas vonioje ir sviestuvas darbo kambaryje wub.gif
Atsakyti
Žaneta75,
o tavo sesės mergaitėms toks šviestuvas netiktų? (nuo viršaus 9 foto, baltas su rausvomis gėlytėmis)

http://www.antiquari...sviestuvai.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 23 rugsėjo 2011 - 10:23
QUOTE(mamagabi @ 2011 09 22, 21:43)
P.S. kuo nusikalto tas sviestuvas, kuri pardavineji "klasikos skelbimu" temoje?
Prie jo pridejus rankas - jis tiktu tavo virtuvytei.

Liniuxxx, man irgi atrodo, kad jis visai tiktu tavo virtuveje smile.gif

QUOTE(Tiupis @ 2011 09 23, 00:12)
Merginos, kokia patartumete palange vonioje? Dalis palanges liesis su vonia. Neapsisprendziame ar deti nediduke akmenine palange ar tiesiog apklijuoti sieninemis plytelemis ir tiek  g.gif Liniuxxx, pas jus taip padaryta?

Klijuociau plytelemis, nebent ta pati akmeni naudotumet ir vonios apdailoj.

QUOTE(Juma81 @ 2011 09 23, 08:51)
O čia ne pas jus ta kėdute pastatyta? Labai ji čia tinka  thumbup.gif
Jei pas jus, gal galėtumėt pasirodyt spintą ir papasakot, kaip ji padaryta  blush2.gif

Kedute miegamajam fotkinau, tinka ir cia, bet jau matau vaizdeli, kaip vyro rubai ant jos, o ne i spinta kas vakara keliauja doh.gif Tad jai kita patalpa numatyta smile.gif
Spintos remus meistras pagamino, stalcius, kabyklas is Ikejos parsivezem, o dureles pusines-zaliuzines is Senuku. Du kartus nubeicavau, nulakavau, vyras pritvirtino thumbup.gif
http://public.fotki....i/img-0065.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liurda: 23 rugsėjo 2011 - 11:14
QUOTE(Tiupis @ 2011 09 23, 01:12)
Merginos, kokia patartumete palange vonioje? Dalis palanges liesis su vonia. Neapsisprendziame ar deti nediduke akmenine palange ar tiesiog apklijuoti sieninemis plytelemis ir tiek  g.gif Liniuxxx, pas jus taip padaryta?

pas mus irgi plytelem isklijuota..

Liniux, nu grazeja namai ant akiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos. Kažkada šioje temoje buvau užmačius nuorodą į frezuojamų interjero detalių, baldų, durų puslapį. Dabar perskaičiau visas temas, nu neberandu, nors užmušk... doh.gif Būčiau laaabai dėkinga, jeigu kas nors būtų ją išsisaugojęs ir man padėtų 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz ivertinima, tikrai smagu pasidziaugti kartu su jumis 4u.gif
dabar viiiska tysiu i namus (net moetriskos smulkmenos nebeidomios pasidare, idomiau namus grazint patapo biggrin.gif )
Uzsisakiau jau uzuolaidas ir i svetaine, po poros savaiteliu galesiu parodyt rezultata -dabar visas demesys bus siam kambariui nukreiptas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2011 09 23, 11:23)
Žaneta75,
o tavo sesės mergaitėms toks šviestuvas netiktų? (nuo viršaus 9 foto, baltas su rausvomis gėlytėmis)

http://www.antiquari...sviestuvai.html


Aciu tau, manau visai tiktu, tik kazin ar kaina tiks, nors 300 Lt mano manymu ne taip jau ir daug g.gif

Kaip tavo suniai? kazkada vasara pravaziuodama kieme dicki maciau, nerealus man tie 'berniukai' biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 23, 16:03)
dabar viiiska tysiu i namus (net moetriskos smulkmenos nebeidomios pasidare, idomiau namus grazint patapo biggrin.gif )


as jau seniai sia liga sergu blush2.gif MB buna kokia premija gauna, duoda man ir sako "ISLEISK SAU, ne namams, bet SAU, girdi?" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 23, 15:09)
as jau seniai sia liga sergu  blush2.gif MB buna kokia premija gauna, duoda man ir sako "ISLEISK SAU, ne namams, bet SAU, girdi?"  lotuliukas.gif


biggrin.gif biggrin.gif oj geras, ziuriu jau ir as arteju prie sitos stadijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 23, 16:33)
biggrin.gif  biggrin.gif  oj geras, ziuriu jau ir as arteju prie sitos stadijos biggrin.gif

Pas mane senu senovej jau ta stadija lotuliukas.gif doh.gif

Kokia klasikine virtuvele mazai mergaitei bigsmile.gif
http://www.toysrus.c...o...&aw_link=aw
Atsakyti
Merginos, milziniskas ACIU pasisakiusioms apie vonios palange 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jau ne kartą ir ne du skaitau temas apie interjerą. Todėl labai norėčiau paklausti...smile.gif
Neseniai isigyjome namą. Su pilna apdaila, pilnai įrengtas. Tačiau reiktų interjero dizainerio pagalbos parenkant baldus, užuolaidas, šviestuvus, aksesuarus. Norėtųsi konsultacijos ir keletos vizualių variantų kompiuteriu. Turint tokius eskizus su laiku būtų galima pačiam po truputį viską susipirkti ir įsirengti. Tiesiog norisi bendros visumos, kad kas užvestų ant kelio, duotų įdomių idėjųsmile.gif
Gal kas galite atsiųsti kontaktus, parekomenduoti dizainerį? Ar galima nusiųsti namo kambarių, erdvių foto?
Matau forume daug patyrusių šioje srityje yra, todėl ir klausinėju pagalbos:)


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Linuxx,

kas siuvo užuolaidas? Patiko vonios austrietės. Ar brangus šis malonumas?
Atsakyti