Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Dipsis @ 2011 09 22, 14:10)
kaip ir grazu, bet kazko truksta ax.gif


Spalvu turbut biggrin.gif

QUOTE(elitarai @ 2011 09 22, 14:16)
Grazu,bet virtuves uzuolaida ,,pradingo,,sienose.Butu buve idealiai,jei butu siuta is tokio pat audinio,kaip virs kito lango.
Papildyta:
pastebejau panasumu smile.gif musu gi tokie pat kilimeliai dusinese.Ir prie duso as patiesusi kilimely,smagiau islipti ant jo,po to pakavoju jy,nes akis bado,vis galvoju ka ten padeti g.gif


biggrin.gif Ir as mastau ka su tuo kilimuku sugalvojus, nes akis jis man bado doh.gif
Atsakyti
Liniuxxx, labai grazu, nors nesu didele sio stiliau gerbeja, bet pas jus atrodo namuciai labai graziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 09 22, 14:22)
Liniuxxx, labai grazu, nors nesu didele sio stiliau gerbeja, bet pas jus atrodo namuciai labai graziai  wub.gif


Aciu - neseku ir as sio stiliaus aklai, taciau imetus provansui budingu detaliu man namai zymiai jaukesni tapo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 22, 13:32)
Liurda, aciu uz apzvalga thumbup.gif 
O dabar apsviesk kada i ta turgeli geriau vaziuot, Kaune gyvenau sesis metus, o nesu buvus blush2.gif

Nezinau kada geriau, mes kai sveciuojames pas vyro mama Kaune, tai visada sekmadieniais vaziuojam smile.gif
Kaipo turgus, man labiau Rietavo patinka, bet ir Aleksote sio to gero esu radusi thumbup.gif
Pvz. priespaskutiniai pirkiniai: batu deze, lentyna ir kedute:
http://public.fotki....i/img-5976.html
http://public.fotki....i/img-5977.html

Maloniai nustebau pamaciusi, kad tokia pat kedute, tik ovalo formos C&D 398 Lt kainuoja, o as 40 Lt sumokejau thumbup.gif
Batu deze ir lentyna dar Kaune liko, parsivezus reiks "prikelti" juos naujam gyvenimui.
Kedutes kojas jau nusipurskiau baltai, nes truputi apsidauziusios buvo, gobelenas be priekaistu thumbup.gif neiko nereiks keisti, o ir prie tamburo grindu plyteliu spalvos man puikiai tiks thumbup.gif
Atsakyti
Nerodo Liurda jusu foto,tiksl uzrakinta.
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 09 22, 14:30)
Nerodo Liurda jusu foto,tiksl uzrakinta.


Aha, tikrai nerodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2011 09 22, 14:16)
Grazu,bet virtuves uzuolaida ,,pradingo,,sienose.Butu buve idealiai,jei butu siuta is tokio pat audinio,kaip virs kito lango.

Pritariu drinks_cheers.gif Vienodos uzuolaidos man cia prasyte prasosi, tuo labiau, kad ta virs kriaukles graziai pasiuta ir spalviskai susildo aplinka wub.gif
Nesu as didele dieniniu uzuolaidu gerbeja, ypac i Provanso stiliu orientuotuose namuose, man jau tada geriau lino ar kokios medvilnes vienspalvis gabalas ax.gif

Liniuxxx, sia savaite MAXIMOJE vazonams 40 proc. nuolaida, labai graziu maciau wub.gif Man tai gelytei ant virtuves palanges kokio kremavo noretusi, nes neiziuriu ar ten molinis, ar plastikinis rolleyes.gif Ir vonioje ta virzi i kita vazona "isodinciau", maximoje tokiu graziu ant kojeliu maciau wub.gif
O ta inda is vonios gal i darbo kambari perkelciau. Jei jis melsvas, tai gal ten deretu g.gif
Ir buk gera, persidazyk virtuves kedes baltai 4u.gif Visai neblogai jos toje erdveje atrodo, bet jei bus sviesios, bus dar geriau thumbup.gif

QUOTE(elitarai @ 2011 09 22, 14:30)
Nerodo Liurda jusu foto,tiksl uzrakinta.

Jau turetu rodyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liurda: 22 rugsėjo 2011 - 15:01
Liniuxxx- labai grazus kabantis sviestuvas darbo kambaryje. gal isduosi is kur? 4u.gif
Atsakyti
liurda, kokia superine kedute thumbup.gif

Aciu uz patarimus, vazono virtuvei iekau, bet kolkas neradau tinkamo, o va vonios vaza i darbo kambary tai nelabai nelabai ax.gif
del kedziu irgi kolkas nieko nedariau, bet kad jas kazkaip dazysiu tai tikrai biggrin.gif
Uzuolaida is tikro ir norejau tokios spalvos, kad visa zaluma matytusi is kiemo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2011 09 22, 15:01)
Liniuxxx- labai grazus kabantis sviestuvas darbo kambaryje. gal isduosi is kur? 4u.gif


Pirkau Ardenoje ir mokejau tikrai nebrangiai mirksiukas.gif
mamagabi atejo, tuoj kai gausiu kritikos uz savo menus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liniuxxx: 22 rugsėjo 2011 - 16:06
QUOTE(Liniuxxx @ 2011 09 22, 15:06)


Ar neapsitaško virtuvėje kilimas? Taip keistai man, kad jis prie viryklės.
Atsakyti
QUOTE(Žiemos angelas @ 2011 09 22, 16:19)
Ar neapsitaško virtuvėje kilimas? Taip keistai man, kad jis prie viryklės.


Neapsitasko, o jei ir apsitaskytu -viskas tinkamom priemonem issiplauna ax.gif
Keista nekeista, bet kaip smagu gaminti ir siltai ant jo stoveti wub.gif
Atsakyti