Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 17:16)
Gavau ir as velniu kadaise, del kilimines dangos i miegamaji lotuliukas.gif . Manau ne del stiliaus, nes kiliminiu dangu daug esu maciusi klasikiniuose interjeruose. Bet jauciu desim kaip visur azuolo grindis ir veliau koki kilima del grozio  ax.gif
Jei parodytum ar tas tapetas tinka su tom uzuolaidom, ar tarkim tas kilimas prie uzuolaidu, tai galim butu patart, o dabar turit tamsu kampa, norit tamsaus interjero, tai as net ir nezinau ka patart g.gif .
Asmeniskai man visur reikia 3 spalvu.
Kokios spalvos bus pas jus?


biggrin.gif tai va ir man teks jei visgi nuspresim deti kilimine danga biggrin.gif Suprantu, jog sunku jums ka ir patarti kai nieko nera isskyrus kampa ir stala smile.gif Reikia pradzioj apsispresti del sienu spalvos, tada gal reikalai pajudes i prieki. As noreciau tapetu, bet MB ju kategoriskai atsisako doh.gif Na gal dar pavyks ji perkalbeti smile.gif

Rytine Kava grazios kilimines dangos ax.gif
Dabar jau aisku is kur jusu tas ''sunkusis'' miegamo komplektas atkeliavo, taip ir maniau, jog greiciausiai bus ne cia pirktas smile.gif Man labai grazu rolleyes.gif Minejot, jog visi jusu namai tokio stiliaus, butu labai idomu pamatyti blush2.gif

Dar turiu jums klausima, gal kas klijavote tapetus vonioj per puse sienos? Ar neatsoka, neatsilupineja jie nuo dregmes g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gizmo*: 20 rugsėjo 2011 - 11:20
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 19, 20:26)
kur ta parduotuve- as jau matau ko man reikia  bigsmile.gif

speju IRIS prie Senuku, Ukmerges g. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 17:50)
O cia Klaipedos temoj buvo ikelta.
Grazu smile.gif  :
http://www.namai_kot...iki_juros/12702


Toks langas valgomajam, o ant jo 'priklijuota' romanete doh.gif Kaip zavingai atrodytu parista uzuolaida wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 20, 13:00)
Toks langas valgomajam, o ant jo 'priklijuota' romanete  doh.gif Kaip zavingai atrodytu parista uzuolaida  wub.gif

Ir pati orkaite man taip nesipaiso ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katrix @ 2011 09 20, 09:40)
Laiminga Mamyte, sakykit, prasau, is kur tas konsolinis staliukas, ant kurio gele stovi?  4u.gif


Staliuka gavom palikima is draugu. Bet kiek zinau ji dare kazkoks kalvis.. jie ten labai daug ka is jo pirko... Bet dabar net paklausti negaliu, nes nutruko kontaktai...
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2011 09 20, 12:12)
Dabar jau aisku is kur jusu tas ''sunkusis'' miegamo komplektas atkeliavo, taip ir maniau, jog greiciausiai bus ne cia pirktas smile.gif Man labai grazu  rolleyes.gif Minejot, jog visi jusu namai tokio stiliaus, butu labai idomu pamatyti  blush2.gif

Yra ir cia tokiu, tik 5 kart brangiau lotuliukas.gif , maciau Vilniuj Akropolio 2 aukste pries 3 metus.
Nera ka labai rodyti, nes persikraustem i statybas ir po patalpa vis tvarkom...

QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 20, 13:00)
speju IRIS prie Senuku, Ukmerges g.  g.gif

Taip taip, iris ukmerges gatvej prie senuku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2011 09 20, 16:59)
Staliuka gavom palikima is draugu. Bet kiek zinau ji dare kazkoks kalvis.. jie ten labai daug ka is jo pirko... Bet dabar net paklausti negaliu, nes nutruko kontaktai...

Aciu uz atsakyma, labai grazus staliukas, pasiseke jums:4u:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katrix: 21 rugsėjo 2011 - 10:02
Savaitgalis arteja, gal kas planuojat po sendaikcius pasivaikscioti smile.gif
Pries pora savaiciu Kauno Aleksoto turguje keleta smagiu smulkmenu isigijau ir maciau keleta daiktu, kuriems vietos mano namuose jau neatsirastu, bet gal kas iesko kazko panasaus:
1. Provanso stiliaus paveikslas nemazas, sendintu placiu remu, su geliu vazonu motyvais zalsvam fone. Mielai buciau pirkusi, bet 60 Lt brangoka pasirode verysad.gif
2. Stalas kaip pas Liniuxxx ant vienos kojos, bet su pasididinanciu stalvirsiu ir 5 kedes. Ju pvz. internete radau:
user posted image
user posted image

Kedes kliba, pavirsius kosmetinio remonto reikalauja, na ir kedes tik 5, o ne 6 g.gif bet kaina tik 420 Lt bigsmile.gif (cia be derybu, tik siaip uzklausus). Manau nesunkiai ir paciam ta komplektuka butu galima susitvarkyti.
Beje, tos kedutes baltai nudazytos man labai prie Liniuxxx virtuvinio stalo ziuretusi wub.gif nes tie atloso apvalumai "sisigrotu" su apvaliu stalu. Lenku bloguose (cia kur 1 psl. nuorodos idetos) daznai tas kedes matau, tai turbut ir pas mus nesunku butu ju rasti.
3. Baltas sendintas lubu sviestuvas su "svarovskiukais" tik 30 Lt thumbup.gif man rodos naujas. Buciau griebus, bet neturiu kur kabinti biggrin.gif Tikrai toki esu kazkur maciusi, kai UK psl. sau sviestuvu ieskojau, bet dabar kai noriu parodyti, tai nuotraukos nerandu. Jis labai panasus, kaip zyliuko sieniniai sviestuvai ant sienos ( http://public.fotki....o/img-4146.html ), tik jis lubinis, toks siauras ir pailgas, lygtais su 6 lemputem.
Tai jei nenupirko praeita savaitgali, tai tikras geras laimikis kazkam butu thumbup.gif
Atsakyti
Liurda, aciu uz apzvalga thumbup.gif
O dabar apsviesk kada i ta turgeli geriau vaziuot, Kaune gyvenau sesis metus, o nesu buvus blush2.gif
Atsakyti
Buvau zadejus pasirodyti su uzuolaidomis, tad atsiduodu jusu kritikai biggrin.gif
Virtuve
user posted image

user posted image
Vonia
user posted image
Darbo kambarys (nekreipkit demesio i stala, jis laikinai biggrin.gif )
user posted image
Atsakyti
kaip ir grazu, bet kazko truksta ax.gif
Atsakyti
Labai grazu smile.gif Ypac suzavejo vonios kambarys smile.gif
Atsakyti
Grazu,bet virtuves uzuolaida ,,pradingo,,sienose.Butu buve idealiai,jei butu siuta is tokio pat audinio,kaip virs kito lango.
Papildyta:
pastebejau panasumu smile.gif musu gi tokie pat kilimeliai dusinese.Ir prie duso as patiesusi kilimely,smagiau islipti ant jo,po to pakavoju jy,nes akis bado,vis galvoju ka ten padeti g.gif
Atsakyti