Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(tikius @ 2011 09 19, 23:12)
Ziuriu kazkur matyta vonios uzuolaida lotuliukas.gif ar tik ne wallmart'e pirkai? lotuliukas.gif as irgi tokia turejau...

Ta uzuolaida gulejo dezej 5 metai, jau nepamenu kur pirkau, bet gal ir walmarte, nes gyvenusi Amerikoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 12:14)
Ta uzuolaida gulejo dezej 5 metai, jau nepamenu kur pirkau, bet gal ir walmarte, nes gyvenusi Amerikoj  biggrin.gif

Ir mes nemazai metu ten gyvenom, tai lipo ir mums toks klasikinis stiliukas mirksiukas.gif
Ir baldus i visus kambarius,isskyrus sunelio, tokius pat "sunkius" kaip pas Jus parsivezem rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(tikius @ 2011 09 19, 12:25)
Ir mes nemazai metu ten gyvenom, tai lipo ir mums toks klasikinis stiliukas mirksiukas.gif
Ir baldus i visus kambarius,isskyrus sunelio, tokius pat "sunkius" kaip pas Jus parsivezem rolleyes.gif

O siaip tai dar daug yra dalyku, kuriu gailiuosi,kad neparsivezem,nes maniau,kad cia bus pigiau doh.gif taciau labai klydau,ner net ko lyginti,as kalbu apie kokybes ir kainos santyki schmoll.gif tai dabar vis prasau,kad brolis atsiustu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tikius @ 2011 09 19, 23:28)
Ir mes nemazai metu ten gyvenom, tai lipo ir mums toks klasikinis stiliukas mirksiukas.gif
Ir baldus i visus kambarius,isskyrus sunelio, tokius pat "sunkius" kaip pas Jus parsivezem rolleyes.gif
Papildyta:

O siaip tai dar daug yra dalyku, kuriu gailiuosi,kad neparsivezem,nes maniau,kad cia bus pigiau doh.gif taciau labai klydau,ner net ko lyginti,as kalbu apie kokybes ir kainos santyki schmoll.gif tai dabar vis prasau,kad brolis atsiustu rolleyes.gif

Ooo, bendra kalba rasim biggrin.gif
Kiek metu gyvenot ten ir kur blush2.gif ?
O kainos cia tai ziaurios blink.gif . Musu miegamasis cia 5 kart brangesnis, tai kaip su "lietuviskom" algom nusipirkt viska g.gif
As tai dar nescia buvau kai pirkom mazajai baldus is "ashley furniture", bet labai nekokybiski unsure.gif ... bet sakau, bus negaila, kad "nudros" vaikai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2011 09 19, 17:47)
Sveikos mergaites,

abai reikia jusu objektyvios nuomones apie mano svetaine ir ypac apie antikvarine lempa... (ar ji dera i si kambari)?

P.S zurnalini staliuka planuoju keisti....


O mano nuomone šis šviestuvas čia labai neblogai "įsipaišo". Ir spalviškai, ir stilistiškai tinka prie sienos. Gal dėl to, kad aš (kaip ir LaimingaMamytė) nesiekiu išgryninto stiliaus, o bandau juos kelis derinti tarpusavy.
Rėmelius galima būti pakeisti į labiau klasikinius. O kietus baldus tikrai keisčiau (išskyrus baltą komodą) į masyvesnius ir gal tamsesnius. Gali būti ir skirtingo stiliaus, bet derėti spalviškai. Plokštė čia visai netinka!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 20 rugsėjo 2011 - 08:30
Laiminga Mamyte, sakykit, prasau, is kur tas konsolinis staliukas, ant kurio gele stovi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 09 20, 09:30)
O mano nuomone šis šviestuvas čia labai neblogai "įsipaišo". Ir spalviškai, ir stilistiškai tinka prie sienos. Gal dėl to, kad aš (kaip ir LaimingaMamytė) nesiekiu išgryninto stiliaus, o bandau juos kelis derinti tarpusavy.
Rėmelius galima būti pakeisti į labiau klasikinius. O kietus baldus tikrai keisčiau (išskyrus baltą komodą) į masyvesnius ir gal tamsesnius. Gali būti ir skirtingo stiliaus, bet derėti spalviškai. Plokštė čia visai netinka!!!


bet ar ne paprasciau tuomet keisti vien sviestuva nei visa arsenala baldu?
tokiu atveju visa svetaine nauja galima sukurt derinant prie sviestuvo lotuliukas.gif
panasiai kaip is pasakos apie sriuba is kirvio doh.gif
Atsakyti
Nu va, zinokit ir man tas sviestuvas pas Laiminga mamyte visai gerai atrodo, gal irgi del to, kad man patinka maisyti stiliai. Jei jau staliuka nusprendusi keisti, o jis tai man kazkaip tikrai nelabai, galima nauja perkant pasiziureti, kad jis turetu sasaju su tuo sviestuvu, pav, butu su kokiom zalvarinem detalem. 4u.gif Ir lempeles as keisciau i matines-man butu graziau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 12:36)
Ooo, bendra kalba rasim  biggrin.gif
Kiek metu gyvenot ten ir kur blush2.gif ?
O kainos cia tai ziaurios blink.gif . Musu miegamasis cia 5 kart brangesnis, tai kaip su "lietuviskom" algom nusipirkt viska  g.gif
As tai dar nescia buvau kai pirkom mazajai baldus is "ashley furniture", bet labai nekokybiski  unsure.gif ... bet sakau, bus negaila, kad "nudros" vaikai lotuliukas.gif

rasim,rasim 4u.gif
mes gyvenom 6 metus buffalo grove IL
o suneliui baldus pirkom,kai jis buvo ka tik gimes ax.gif irgi is Ashley Furniture, is ten pat pirkom ir dining'a ir odinius baldus mirksiukas.gif miegamaji ir i sveciu kambari is value city. O siaip neblogu balduku radom south pardei kazkokioj, dabar net nepamenu pavadinimo.
Ir siaip visus virtuves appliance'us susivezem is ten.Kazkaip is pradziu pergyvenom del saldytuvo,kad gal neveiks, bet nieko veikia. Ai, dar tiesa pasikevietem meistra,kad ji pajungtu, tai tas sako antra karta gyvenime matau toki "elitini" saldytuva lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 20, 10:50)
bet ar ne paprasciau tuomet keisti vien sviestuva nei visa arsenala baldu?
tokiu atveju visa svetaine nauja galima sukurt derinant prie sviestuvo  lotuliukas.gif
panasiai kaip is pasakos apie sriuba is kirvio  doh.gif


Aš iš tų, kur geriau jau baldus pakeisčiau, ypač šiuo atveju, kai tie plokštiniai baldai visai netinka, sakyčiau net pigina bendrą vaizdą. Naujos svetainės kurti nereikia, tik pakeisti netinkamus baldus, ką šeimininkė ir ketina daryti. O šviestuvą į svetainę man pačiai be galo sunku išsirinkti, jau antrus metus gyvenu su lempute palubėj doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 20 rugsėjo 2011 - 10:08
As manau,kad tikrai daug lengviau pakeisti sviestuva, nei baldus ax.gif o ir investicijos mazesnes smile.gif
Ir siaip, jei jau zmogus klause nuomones, tai man jis cia visai netinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tikius @ 2011 09 20, 12:25)
As manau,kad tikrai daug lengviau pakeisti sviestuva, nei baldus ax.gif o ir investicijos mazesnes smile.gif
Ir siaip, jei jau zmogus klause nuomones, tai man jis  cia visai netinka  rolleyes.gif


O baldai Jums tinka šiame interjere?
Atsakyti
QUOTE(tikius @ 2011 09 20, 10:49)
rasim,rasim 4u.gif
mes gyvenom 6 metus buffalo grove IL
o suneliui baldus pirkom,kai jis buvo ka tik gimes ax.gif irgi is Ashley Furniture, is ten pat pirkom ir dining'a ir odinius baldus mirksiukas.gif miegamaji ir i sveciu kambari is value city. O siaip neblogu balduku radom south pardei kazkokioj, dabar net nepamenu pavadinimo.
Ir siaip visus virtuves appliance'us susivezem is ten.Kazkaip is pradziu pergyvenom del saldytuvo,kad gal neveiks, bet nieko veikia. Ai, dar tiesa pasikevietem meistra,kad ji pajungtu, tai tas sako antra karta gyvenime matau toki "elitini" saldytuva lotuliukas.gif

Lake cook rd., zinau biggrin.gif , mes truputi i pietus ax.gif
Mazajai turim irgi is ashley furniture, tai kokybe man baisi, dazai lupasi tik ispakavus g.gif .
Saldytuvas ir musu "amerikansko" dydzio lotuliukas.gif , pajungtas per sroves pakeiteja.
Susirasom per az drinks_cheers.gif
Atsakyti