Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 16:02)
Aciu, o kodel neisivaizduoji biggrin.gif ?
O siaip, man odinis aukstas galas - SUPER  thumbup.gif . Niekada nebenoreciau medines atkaltes (ar kaip ji ten g.gif )
Pas mus turbut viskas "sunkiai" rolleyes.gif


va turbut del sito 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2011 09 19, 16:11)
va turbut del sito 4u.gif  smile.gif

aisku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

abai reikia jusu objektyvios nuomones apie mano svetaine ir ypac apie antikvarine lempa... (ar ji dera i si kambari)? Sakykit tiesiai kaip yra, ka matot, nes mane butent domina atvira nuomone is salies. Tikrai nepyksiu ir neisizeisiu uz kritika... Zinau kai zmogus pats bando derinti kartais galima nusiderinti doh.gif doh.gif Todel busiu dekinga uz atviruma 4u.gif

Ikeliu nuotraukas is skirtingu rakursu (atsiprsau uz nuotrauku kokybe blush2.gif )
[img]
[img]
[img]
[img]
[img]

P.S zurnalini staliuka planuoju keisti....
Atsakyti
LaimingaMamyte, man prie sios lempos nebetinka visi remeliai ant sienos ax.gif

O cia Klaipedos temoj buvo ikelta.
Grazu smile.gif :
http://www.namai_kot...iki_juros/12702
Papildyta:
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2011 09 19, 16:47)

P.S zurnalini staliuka planuoju keisti....

Tik zurnalini ar visus ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 17:50)
LaimingaMamyte, man prie sios lempos nebetinka visi remeliai ant sienos ax.gif

O cia Klaipedos temoj buvo ikelta.
Grazu smile.gif  :
http://www.namai_kot...iki_juros/12702
Papildyta:

Tik zurnalini ar visus ?


nu va, as galvoju kuom cia pakeisti remelius, ar kokiu veidrodziu gal??? Bet as nenoriu visiskai klasikinio stiliaus, noresi tokios modernios klasikos su provanso detalemis....
O ka manot, jei sofas pakesti i moderniasnes? Arba jei nuimti sia lempa, tai kokia tuomet tiktu???
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 17:50)
Tik zurnalini ar visus ?


tik zurnalini... bet maniau prkti balta modernu ant aliumininiu kojeliu... bet nezinau ar tiks ...
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 13:02)
O kokia puse (siaure/pietus) bus langai? Ar didele patalpa? Kad nesumazint kambario tamsiom spalvom g.gif . O kokios grindys bus?


Na sviesos tikrai manau netruks, nes langai ant triju sienu, gaila nenufotkinau pacios patalpos tai sunku isivaizduoti doh.gif Kuria diena kai nuvaziuosiu reikes nufotografuoti smile.gif Dydis apie 30 kv/m o lubu aukstis apie 2.96m (tiksliai negaliu pasakyti). Kas liecia grindis tai net nezinau, dar nenusprendem, bet noreciau kilimines dangos blush2.gif Tikriausiai dabar jau mane isbarsit, nes prie sio stiliaus ji nedera ar ne pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2011 09 19, 17:55)
Papildyta:
tik zurnalini... bet maniau prkti balta modernu ant aliumininiu kojeliu... bet nezinau ar tiks ...


tada tas sviestuvas dar labiau "issisoks"
man jusu interjeras gal labiau skandinaviska primena nei provanso.
As siame kambaryje kabinciau kazka baltais gaubteliais, gali but stikliniai, gal art deco stiliaus g.gif

bet sitas tai tikrai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2011 09 19, 18:05)
Na sviesos tikrai manau netruks, nes langai ant triju sienu, gaila nenufotkinau pacios patalpos tai sunku isivaizduoti doh.gif Kuria diena kai nuvaziuosiu reikes nufotografuoti  smile.gif Dydis apie 30 kv/m o lubu aukstis apie 2.96m (tiksliai negaliu pasakyti). Kas liecia grindis tai net nezinau, dar nenusprendem, bet noreciau kilimines dangos  blush2.gif  Tikriausiai dabar jau mane isbarsit, nes prie sio stiliaus ji nedera ar ne  pomidorai2.gif

Gavau ir as velniu kadaise, del kilimines dangos i miegamaji lotuliukas.gif . Manau ne del stiliaus, nes kiliminiu dangu daug esu maciusi klasikiniuose interjeruose. Bet jauciu desim kaip visur azuolo grindis ir veliau koki kilima del grozio ax.gif
Jei parodytum ar tas tapetas tinka su tom uzuolaidom, ar tarkim tas kilimas prie uzuolaidu, tai galim butu patart, o dabar turit tamsu kampa, norit tamsaus interjero, tai as net ir nezinau ka patart g.gif .
Asmeniskai man visur reikia 3 spalvu.
Kokios spalvos bus pas jus?


QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 19, 20:00)
tada tas sviestuvas dar labiau "issisoks"
man jusu interjeras gal labiau skandinaviska primena nei provanso.
As siame kambaryje kabinciau kazka baltais gaubteliais, gali but stikliniai, gal art deco stiliaus  g.gif

bet sitas tai tikrai  schmoll.gif

Labai tiksliai drinks_cheers.gif
Papildyta:

Vilniuj parduotuvej vasara fotkinau kilimine danga, vis neprisiruosdavau ideti cia.

user posted image

user posted image



Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 19, 20:16)
Vilniuj parduotuvej vasara fotkinau kilimine danga, vis neprisiruosdavau ideti cia.


kur ta parduotuve- as jau matau ko man reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2011 09 19, 20:00)
tada tas sviestuvas dar labiau "issisoks"
man jusu interjeras gal labiau skandinaviska primena nei provanso.
As siame kambaryje kabinciau kazka baltais gaubteliais, gali but stikliniai, gal art deco stiliaus  g.gif

bet sitas tai tikrai  schmoll.gif


Aciu labai uz atsakyma, as ir pati taip galvoju.. O jus labai tiksliai pastebejot, man labai patinka skandinaviskas stilius, tik noresi biski klasikiniu detaliu...

jei nesunku gal galetumet parodyti apie koki sviestuva kalbejote kad tiktu???
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2011 09 19, 20:26)
kur ta parduotuve- as jau matau ko man reikia  bigsmile.gif

Pasakok kur desi, tada pasakysiu biggrin.gif .
(pas tave gi jau visos grindys yra g.gif ... einu ieskot per maps.lt kur ta parde, nes nepamenu pavadinimo g.gif )
Papildyta:
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2011 09 19, 22:37)
Aciu labai uz atsakyma, as ir pati taip galvoju.. O jus labai tiksliai pastebejot, man labai patinka skandinaviskas stilius, tik noresi biski klasikiniu detaliu...

jei nesunku gal galetumet parodyti apie koki sviestuva kalbejote kad tiktu???

Gal nematet sios temos ax.gif , skandinaviskas stilius;
http://www.supermama...howtopic=763215
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 16, 13:35)
O cia mazosios vonioj ranksluosciu pakaba, pirkta ermitaze, kainavo 45lt su nuolaida 25%, visai patinka ir patogi  thumbup.gif


Ziuriu kazkur matyta vonios uzuolaida lotuliukas.gif ar tik ne wallmart'e pirkai? lotuliukas.gif as irgi tokia turejau...
Atsakyti