Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos/-ai

QUOTE(Mupi @ 2011 09 16, 00:14)
Patiko sis dekoras http://www.google.lt...8...=118&ty=85m noreciau tokio i vonia  ax.gif  Patarkit kaip jam plyteliu ieskoti  g.gif

gal tokio tipo plytelės tiktų http://www.keramika....a...o=1&pid=533 ax.gif paieškokit tarp travertino kolekcijų
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 15, 11:15)
Nors mazosios kambarys orientuotas ne i klasika, o i vaikyste, bet prasom smile.gif

user posted image

indruciuk, kabykla virs suoliuko pas mus taip pat atsirado MB iniciatyva. Bandziau priesinti, bet negali gi viskas but pagal mane, gyvenu ne viena siuose namuose, todel stengiuos jos nebematyti, aprenku tik rubus nuo jos kai per daug prikabina, nes jie trukdo man vienai - seimynai dzin  doh.gif

Grazu! O kur remelius pirkai? Man tokiu kreminiu reikia i mazosios kambari bigsmile.gif

QUOTE(indruciukas @ 2011 09 15, 14:31)
--- nu vat ir man niekaip neina isivaizduoti pas save tu kabykleliu.... ta pastatoma pakaba man  irgi tokia is "sodybos" blush2.gif  (pas mama sode yra ir ta kabyklele ir ta pastatoma (ir dar paraityta ir tamsaus medzio  bigsmile.gif ..)

nu as priesinsiuos is paskutiniuju- dabar nebus jokios kabyklos,gal pripras rubus ne mesti ant suoliuko,o pasikabinti i spinta (pakolkas tai ir daro)... kaip sakoma pripratimas baisiau uz prigimima  biggrin.gif

Kabykla medine man irgi nea, o jei kalvio kazkokia tai nieko visai, pas mus tokia ax.gif

Pas tave nuo tamburo spinta kabintis striukems labai toli, jau ir man paciai uzknistu tiek vaiksciot, o dar vyrams lotuliukas.gif

QUOTE(mamagabi @ 2011 09 15, 19:12)
Ir siaip, sviestuvui svarbu jo skleidziama sviesa. Daug kur interjere vaiku kambariu lempikes buna per silpnos, tokia "prieblandos zona" ir tai nera gerai.
Todel be grozio pasiziurek ir kaip jis sviecia smile.gif

Man tos liustros grazu, bet sviesos maza, todel mazosios kambary ileidom 6 lempieckas po 60w (galim po 40 det) ir liux thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 16 rugsėjo 2011 - 08:08
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 15, 12:15)
Nors mazosios kambarys orientuotas ne i klasika, o i vaikyste, bet prasom smile.gif

user posted image



Kokio dydžio nuotraukos telpa į rėmelius? 10x15 ar didesnės?
Dėl IKEA - matau, kad prie veidrodžių būsi, gal ir man paimtum? Ir dar kabyklą? Parašiau el. laišką.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 16, 10:06)
Grazu! O kur remelius pirkai? Man tokiu kreminiu reikia i mazosios kambari  bigsmile.gif



Panašių buvo Maximoj prieš kurį laiką. Aš pirkau tamsius rudus, bet buvo ir kreminių. Ir dar panašių esu mačiusi Savex galerijoj.
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 09 15, 12:45)
Beje, planuoju sestadieni but Ikejoje, jei kam ka reikia "paciupineti" duokit zinia - pagal galimybes pasistengsiu smile.gif

jei uzmatytumete si daikta,paziurekit kaip gyvas jis atrodo ax.gif aciu 4u.gif
http://www.ikea.com/...oducts/90134104
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 16, 09:06)
Kabykla medine man irgi nea, o jei kalvio kazkokia tai nieko visai, pas mus tokia ax.gif

Pas tave nuo tamburo spinta kabintis striukems labai toli, jau ir man paciai uzknistu tiek vaiksciot, o dar vyrams  lotuliukas.gif
Man tos liustros grazu, bet sviesos maza, todel mazosios kambary ileidom 6 lempieckas po 60w (galim po 40 det) ir liux  thumbup.gif

medine ar kalto metalo- vaizdas vistiek butu toks pat- apkabinta drabuziais ir per juos nelabai tesimato tos kabyklos biggrin.gif biggrin.gif

svarbiausiai kad su batais neina iki tos spintos biggrin.gif yra dabar kur prisesti ir nusiauti batus thumbup.gif ir tfu tfu tfu pakolkas nepalikineja drabuziu ant suolelio thumbup.gif

vakar kilima nusipirkau (melyna bigsmile.gif ), bet nesirodysiu, bo nusvilpsit uz toki pasirinkima biggrin.gif emiau laikinai- bet.... mirksiukas.gif biggrin.gif kai keisiu suoleli, tai ir kilima pasikeisiu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Taip, MAximoj pirkau. Dar didesnese yra vienur kitur. Tamsius laiptinei nusipirkus turiu galerija zadu daryt, tik nesubrandinu iki galo minties tai neskubu

Juma81, atrasiau as i emaila mirksiukas.gif Siandien apie 15 val isvaziuoju.
Papildyta:
QUOTE(Juma81 @ 2011 09 16, 09:31)
Kokio dydžio nuotraukos telpa į rėmelius? 10x15 ar didesnės?
Dėl IKEA - matau, kad prie veidrodžių būsi, gal ir man paimtum? Ir dar kabyklą? Parašiau el. laišką.


didesnes, dabar tiksliai nepasakysiu kokio dydzio, spauzdinau nuotraukas ant A4 formato
Atsakyti
http://www.houzz.com...om-other-metros
Atsakyti
Elitarai, parodyk savo sunaus lova, smalsu kaip kambaryje atrodo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaSandra: 16 rugsėjo 2011 - 18:48
Nusipirkom i miegamaji medinius karnyzus is ermitazo, beje labai pigiai. Stai miegamasis:
user posted image

Karnyzas is arciau:
user posted image

Musu virtuvej leidziasi saule, man nerealiai miela wub.gif, o kur laidai ir kede ant plyteliu - bus sala :
user posted image

I vaza, tinkancia prie plyteliu, pridejau dirbtiniu obuoliuku:
user posted image

Prie spinteliu priderinom druskine ir pipirine ax.gif , o laikrodis kabes kitur biggrin.gif :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 16 rugsėjo 2011 - 23:20
Mazosios miegamojo kampelis sioks toks:
user posted image


Is arciau karnyzas (jau suteme). Karnyzas, t.y.plasmasinis pagalys, laikiklis ir antgaliai kainavo su nuolaida 18 litu thumbup.gif , o dar dejosi karnyziukas kazkoks metalinis extra dieninei uzuolaidai. Pigus variantas gavosi ir vaizdas visai nieko biggrin.gif :
user posted image


Turejo but kita uzuolaida, ruzava, bet labai su siena susilieja, taigi bus sita, labai tinka spalva prie baldu :
user posted image


Ir bus sitie kutosai ant uzuolaidu:
user posted image

O cia mazosios vonioj ranksluosciu pakaba, pirkta ermitaze, kainavo 45lt su nuolaida 25%, visai patinka ir patogi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 16 rugsėjo 2011 - 23:39
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 09 17, 00:02)


Rytine Kava,
viskas taip dailu wub.gif Ypač virtuvė patiko su besileidžiančios saulės spinduliais. Taip jauku wub.gif
Gal išduosit, kur laikrodį pirkot? Ir dar man smalsu, kokios gėlės miegamajame vazoje? Dirbtinės?
Atsakyti
Rytine Kava labai miela wub.gif
Norejau paklausti kokios plyteles tarp sinteliu g.gif
Atsakyti