Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

ačiū, rita-x, bet aš jau gailiuosi, kad ėmiau margą siūlą unsure.gif Man ji vienspalvė mielesnė buvo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
ner cia ko gailetis, sitaip daug idomiau. jei butu raudona, gal butu kitaip. o dabar melyna ir dar "banguojanciom" spalvom thumbup.gif as irgi tokios noriu, kai tik galesiu tuoj begsiu i parduotuve pirkt spalvotu siulu
Atsakyti
Labai graži servstėlė turbūt ir man reikia spalvotas pradėti nerti.
Atsakyti
o aš nei nežinau blush2.gif gal ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulažiedė_ @ 2006 07 12, 09:55)

gražiai atrodo tie pereinančių spalvų siūlai. O ir tas gėlytės kotelis taip neįprastai atrodo 4u.gif
Atsakyti
koks kotelis? biggrin.gif biggrin.gif o geras, tik dabar pastebėjau, kad kotelį primena. Šiaip ten toks mažytis brokas, tai sulenkiau servetėlę blush2.gif unsure.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, auksarankės 4u.gif , gal ir aš galiu į jūsų būrį ax.gif Nuo vidurinės vienas mylimiausių užsiėmimų - narplioti servetėles, tik dabar šį pomėgį esu apleidusi blush2.gif Bet apžiūrėjus jūsų grožybes vėl rankos užnižo bigsmile.gif
Čia kelios seniau nertos paprastutės servetėlės ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
labai grazios thumbup.gif . ir tos zvaigzdes tokios ispudingos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 07 13, 15:10)
labai grazios thumbup.gif . ir tos zvaigzdes tokios ispudingos thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš krakmolinu su luga standikliu, tik nelyginu, o ištempiu ant putų polistirolio ir prismaigstau adatėlėmis, gaunasi liuksiškai biggrin.gif
Atsakyti
Kristida, pirmoj ir antroj man gražiausios 4u.gif clap.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif Tos žvaigždės - pagal didelės servetėlės viduriuką megztos, spyglių nejungiau, o kiekvieną mezgiau atskirai - kitoks modelis netiko mano sekcijikei tongue.gif
Atsakyti