Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

oi jojoi kai cia viskas grazu thumbup.gif ir tiek daug,net pavargau ziureti nuotraukas,gaila,bet as nemoku nei megzti,nei nerti blush2.gif ax.gif bet paziureti tikrai grazu wub.gif
Atsakyti
Tai aš mažoj parduotuvėlėj Telšiuose pirkau. Ir be jokių ieškojimų... Jūs pamėginkit mažose krautuvėlėse paieškot, gal rasit...
Judiene, mokytis niekada nevėlu... Be to tai nėra sudėtinga - tiesiog pasiimk siūlų, vąšelį ir pradžiamokslį. jeigu neturi - mes padėsim tau jį surast... 4u.gif O jau tada tiesiog, bandyk, mokykis ir išmoksi. O jei kils klausimų ar neaiškumų - merginos visada padės rast išeitį.... tongue.gif
Atsakyti
Gal galit ir man padėti,neprisimenu kaip nerti pagal tas schemutes,gal galit parašyti ką reiškia kiekvienas ženklas.
Atsakyti
merginos,
nelabai suprantu, tai tas eglutes kiekvieną reik atskirai megzt g.gif blush2.gif
Atsakyti
jeigu tu kalbi apie tas dabar populiarias (kuiras ir aš nersiu) - tai nieko nereikia atskirai nert. Geriau įsižiūrėk schemą - pradedi nuo vidurio nert, kaip daugelį apvalių servetėlių... Nu ir neri aplinkui - viskas paprasta... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 10 27, 15:09)
merginos,
nelabai suprantu, tai tas eglutes kiekvieną  reik atskirai megzt g.gif  blush2.gif

nezinau kaip kitos mamos mezga, bet as jas mezgu atskirai, o po to sujungiu, arba bemegzdama, bet kiekviena mezgais atskirai.
Atsakyti
Ale rimtai atskirai... O man kažkaip pasirodė, kad iš krto aplinkui mezgas... blush2.gif Ot žiopla... O sujungt, tai aišku, patogiausia iš karto mezgant, nes siūt nelabai patogu ir vaizdas truputį ne tas... 4u.gif
Atsakyti
dėkui, o tai žiūrėjau, žiūrėjau doh.gif
Atsakyti
jei kas galite atsiuskyte man i emeila kokiu serveteliu schemuciu labai buciau dekinga... angelaite24@yahoo.com
Atsakyti
O kokių tu nori? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti