Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(hemetra @ 2006 04 18, 16:26)
vau Saulažiedė kaip grazu  thumbup.gif
gal galetum chemute  ax.gif



hm, internete mačiau visai panašią, tik kraštelis truputėlį skiriasi. Na, man mažąsias teko pačiai susikurt, ne itin sunku buvo smile.gif

perkūnai trenktų, dabar nerandu doh.gif kai rasiu, įdėsiu panašią blush2.gif

Papildyta:
pokšt ir radau biggrin.gif sekasi biggrin.gif

user posted image

user posted image


hm, kuo jos skiriasi nuo manųjų - kraštelis šiek tiek didesnis ir stambesnis. Man manasis gražesnis biggrin.gif bigsmile.gif ir šitoj truputėlį daugiau tu bangelių.
na, bet jei tinka ši arba moki suprastint, tai gerai smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Ostina @ 2006 04 18, 17:27)
Servėtėlės tikrai gražios:)
Noriu nunerti komplektėlį 1 didelė ir 6 mažos, bet nerandu tokių schemų...
Gal kas kur matėt?



o jei nerasi, ko reikia, mėgink kaip aš: didelę nusinerk, o mažesnes pagal didelę susikurk. Nes ne visad būna tiems komplektėliams schemų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2006 04 20, 16:56)
Ne tik mačiau, bet pati į šią temą nuorodą įdėjau  smile.gif .  Pažiūrėk į žinutę nr. 7, šioje temoje  mirksiukas.gif


Na gi pražiopsojau tavo grožybes:) Liuks variantas. Tikrai gražiai gaunasi...jau bandau:)
Atsakyti
Servetėlių žurnaliukas
Atsakyti
Merginos ir moterys,
Gal papuoliau ir ne į tą temą, bet prašau jūsų pagalbos. Gal žinote, kur rasti siuvinėjimo kryžiukų schemų. Man reikia braškės, tiksliau noriu išsiuvinėti servietėlę su braškėmis lauktuvėms. Ir reikia labai greitai. Tai gal žinot kokių nors nuorodų. Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2006 05 20, 09:58)
Merginos ir moterys,
Gal papuoliau ir ne į tą temą, bet prašau jūsų pagalbos. Gal žinote, kur rasti siuvinėjimo kryžiukų schemų. Man reikia braškės, tiksliau noriu išsiuvinėti servietėlę su braškėmis lauktuvėms. Ir reikia labai greitai. Tai gal žinot kokių nors nuorodų. Būčiau labai dėkinga.

Sveika,betgi siuvinejimo kryzeliu temu visa kruva. O ir siuvinejanciu kryzeliu tikrai nemazai,paklausinek merginu tose temose. Beje temoj apie naujus zurnalus kaip tik idetas siuvinejimo zurnaliukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Čia mano senosios:

blush2.gif

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir čia naujausias lapelis :

user posted image

unsure.gif
Atsakyti
Turiu ir aš ką parodyti jau blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image

Dabar ieškau kas tiktų mano sumanytam paveikslui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazminėlė: 21 gegužės 2006 - 18:24
žiūriu, manųjų neįkėlė blink.gif

duosiu nuorodą smile.gif


nerinukai

ligi pabaigos unsure.gif
Atsakyti
thumbup.gif šaunuolės merginos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 05 21, 19:56)
thumbup.gif šaunuolės merginos mirksiukas.gif



atsiprašau, gal galėtum pasidalinti schemuke? blush2.gif užklydau į tavo foto rolleyes.gif

norėčiau nerto angeliuko
Atsakyti
QUOTE(Jazminėlė @ 2006 05 21, 19:01)
Turiu ir aš ką parodyti jau  blush2.gif
Dabar ieškau kas tiktų mano sumanytam paveikslui  g.gif


tai pasakyk ko tau konkrečiai reikia, gal atrasim tarp čia turimų visų schemų lobymų kas tau tiktų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulažiedė_ @ 2006 05 21, 23:00)
atsiprašau, gal galėtum pasidalinti schemuke?  blush2.gif užklydau į tavo foto  rolleyes.gif

norėčiau

paieškosiu mirksiukas.gif
Atsakyti