Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

user posted image
tik dar reikia karokiukais papuosti tas eglutes. labai labai laukiu kaledu.
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
o cia schemute, gal jau buvo kur tokia, bet gal nepakenks jei idesiu rad karta
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
o, dabar gerai, nes pirmai kazkodel mazyte isikele
Atsakyti
Everesta , ačiū kad priminei, manau, kad ir man reiks pluoštą tokių servetėlių nunerti dovanoms ax.gif O kokios spalvos karoliukais jas puoši?
Beje, aš galvoju iš žalių siūlų nerti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 24 spalio 2007 - 12:25
As tokia pacia servetele su eglutemis irgi esu nunerusi. Tik nesutvarkytos nesinori fotografuoti smile.gif Niekas neprisiruosiu iskrakmolyti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugile: 24 spalio 2007 - 13:20
QUOTE(bazuka @ 2007 10 05, 19:13)
Ačiū , bet ne šitos  smile.gif ten apnėrus keturkampes servetėles ir jas sujungus į staltiesę, gaunasi išnertas raštas, tipo tokios žvaigždės ar gėlės.

Parašyk emaila, persiusiu. DianaCroche de files Nr 16 tik metų nematau kokių
Atsakyti
su viena mama nusprendem, kad zlia bus tamsi labai, tai neriau balta, o puosiu zaliais karoliukais ir paskutini serveteles rata apnersiu zaliu blizguciu.
Papildyta:
QUOTE(Ugile @ 2007 10 24, 15:19)
As tokia pacia servetele su eglutemis irgi esu nunerusi. Tik nesutvarkytos nesinori fotografuoti smile.gif Niekas neprisiruosiu iskrakmolyti... doh.gif

Kai iskrakmolinsi parodyk. kokios spalvos?
Papildyta:
QUOTE(daite @ 2007 10 24, 14:24)
Everesta , ačiū kad priminei, manau, kad ir man reiks pluoštą tokių servetėlių nunerti dovanoms  ax.gif O kokios spalvos karoliukais jas puoši?
Beje, aš galvoju iš žalių siūlų nerti  mirksiukas.gif

ir as neriu dovanom, dar reikia 4 nuneriti. neriasi greitai, nuneriu per 2-3 dienas smile.gif
Papildyta:
taip atrodo zalia
user posted image
cia jau ir papuosta
Atsakyti
perdidele foto del to tik tiek ikele, kiek tilpo smile.gif , ikelsiu mazu formatu, bet paspaudus ant jos issididins. kazkaip siandien galva neveikia, tai nelabai ir sekasi ikelti foto 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Tiek prisižiūrėjau visokiausių grožių, tiek prisitemiau visko į savo "urvelį", kad užsimaniau naujos servetėlės. tai šiandien pradėjau nert. bigsmile.gif Kol kas nedidukę, tai greit baigsiu, o tada gal ir sudėtingesnės girebsiuos... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2007 10 25, 21:14)
Tiek prisižiūrėjau visokiausių grožių, tiek prisitemiau visko į savo "urvelį", kad užsimaniau naujos servetėlės. tai šiandien pradėjau nert.  bigsmile.gif  Kol kas nedidukę, tai greit baigsiu, o tada gal ir sudėtingesnės girebsiuos...  tongue.gif

kaip nunersi butinai parodyk ax.gif
Atsakyti
dar yra keletas senesniu kažkur užmesta, tai kai visas išknisiu ir sutvarkysiu, tada ir parodysiu... tongue.gif nes pas mane nei viena nekrakmolyta... tai nusipirkau ir aš "lugos" - bandysiu sutvarkyt... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2007 10 26, 16:36)
dar yra keletas senesniu kažkur užmesta, tai kai visas išknisiu ir sutvarkysiu, tada ir parodysiu...  tongue.gif nes pas mane nei viena nekrakmolyta... tai nusipirkau ir aš "lugos" - bandysiu sutvarkyt...  biggrin.gif

kur pirkai "lugos", sako kad niekur nera.
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 26, 18:42)
kur pirkai "lugos", sako kad niekur nera.


as irgi niekur nerandu. parduotuvese ant lentuny kaina uzklijuota, o pacios prekes nera g.gif
Atsakyti