Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

Šaunuolės SM, gražūs darbeliai, man ypač patiko skėtis 4u.gif O čia pora įdėjų kaip galima panaudoti servetėles. Ši megsta virbalaisuser posted imagefantastiškai atrodo. O čia nerta vašeliu, na gal tas ''servetėles''galima ir mandresnes nunert, bet mintis tikrai gera user posted imageSUKNELĖuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 17 rugpjūčio 2007 - 14:21
Nerejos, GELBEKIT!!! surrender.gif
Tris dienas skaiciau sita tema, perziurejau visus paveiksliukus (tiesa, ne visus leido man perziuret blush2.gif ), pranarsiau nurodytus schemu lobynus, o to ko man reikia vis tiek nerandu, nors uzmusk doh.gif
Taigi, labai noreciau schemutes vieno takelio. Nerandu net nuotraukos, kad galeciau idet parodyt kaip jis atrodo. Bandysiu nupasakoti. Jis NE suneriamas is atskiru daliu, o neriamas is vien ir atrodo toks tarsi rombai-zvaigzdes. Arba snaiges. Cia jau kaip pavadinsi. Vidurys toks snaiges zinau stulpeliais be uzmetimo uzpildomos, o spinduliai - tiesiog pinute. Jei kas ras, busiu labai labai dekinga 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2007 08 19, 10:49)
Nerejos, GELBEKIT!!!  surrender.gif
Tris dienas skaiciau sita tema, perziurejau visus paveiksliukus (tiesa, ne visus leido man perziuret  blush2.gif ), pranarsiau nurodytus schemu lobynus, o to ko man reikia vis tiek nerandu, nors uzmusk  doh.gif
Taigi, labai noreciau schemutes vieno takelio. Nerandu net nuotraukos, kad galeciau idet parodyt kaip jis atrodo. Bandysiu nupasakoti. Jis NE suneriamas is atskiru daliu, o neriamas is vien ir atrodo toks tarsi rombai-zvaigzdes. Arba snaiges. Cia jau kaip pavadinsi. Vidurys toks snaiges zinau stulpeliais be uzmetimo uzpildomos, o spinduliai - tiesiog pinute. Jei kas ras, busiu labai labai dekinga  4u.gif  wub.gif

Tai, velniava! blink.gif Nebemoku ieit i photobucket, g.gif kur sudeti mano darbai, tame tarpe ir rozinis takelis is kvadrateliu. Galiu pasiust tik i el. pasta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AURELA @ 2007 08 19, 15:25)
Tai, velniava!  blink.gif  Nebemoku ieit i photobucket,  g.gif  kur sudeti mano darbai, tame tarpe ir rozinis takelis  is kvadrateliu. Galiu pasiust tik i el. pasta.  smile.gif


Jei dar nepabegai nuo kompo, mano el. pastas ievuskonas@hotmail.com
Sirdingai dekoju 4u.gif
Atsakyti
Ir aš noriu pasrodyti savo kelis komplektukus servetėlių. ax.gif
O jūs visos šaunuolės darbštuolės 4u.gif

http://public.fotki....darbiai001.html
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2007 08 21, 10:49)
Ir aš noriu pasrodyti savo kelis komplektukus servetėlių.  ax.gif
O jūs visos šaunuolės darbštuolės  4u.gif

http://public.fotki....darbiai001.html

thumbup.gif labai gražios servetėlės,labai patiko tos kur iškelių sujungtos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2007 08 21, 09:49)
Ir aš noriu pasrodyti savo kelis komplektukus servetėlių.  ax.gif
O jūs visos šaunuolės darbštuolės  4u.gif

http://public.fotki....darbiai001.html

labai gražūs ir kruopštūs darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
dabar šitą neriu
o šita laukia eilės
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus ax.gif

Aš nuo servetėlių pradėjau nerti, tai jų nemažai esu nunėrus ir pridovanojus...

MONAMI, sėkmės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2007 08 21, 10:49)
Ir aš noriu pasrodyti savo kelis komplektukus servetėlių.  ax.gif
O jūs visos šaunuolės darbštuolės  4u.gif

http://public.fotki....darbiai001.html


Tikrai gražūs darbeliai mirksiukas.gif 4u.gif Gal galėtum čia ar man i paštą įmesti ( r.stirvydaite@gmail.com) servetėlės 001 (5 foto-iš atskirų) schemutę?

Beje, merginos, aš irgi neriu ir turiu nemažai servetėlių pridovanojusi, bet nuotraukyčių neturiu... Nes fotoaparato skaitmeninio neturiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 21 rugpjūčio 2007 - 12:57
QUOTE(daite @ 2007 08 21, 13:42)
Tikrai gražūs darbeliai  mirksiukas.gif  4u.gif  Gal galėtum čia ar man i paštą įmesti ( r.stirvydaite@gmail.com) servetėlės 001 (5 foto-iš atskirų) schemutę?

Beje, merginos, aš irgi neriu ir turiu nemažai servetėlių pridovanojusi, bet nuotraukyčių neturiu...  Nes fotoaparato skaitmeninio neturiu verysad.gif


Schemute nusiunciau i pastuka smile.gif

O žinai, fotoaparatą ir mes ne per seniausiai įsigijom, kai pagalvoju, tiek grožio dar būčiau prifotkinus...
Atsakyti
QUOTE(jurka @ 2007 08 21, 14:11)
Schemute nusiunciau i pastuka  smile.gif

O žinai, fotoaparatą ir mes ne per seniausiai įsigijom, kai pagalvoju, tiek grožio dar būčiau prifotkinus...


Dar kartą ačiukas smile.gif
Gaila, kad negaliu Jums parodyti, bet jos mielai džiugina kitų akį smile.gif
Atsakyti