Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(momima @ 2007 07 23, 16:43)
tai va karsta.gif po ilgo lyginimo ir tampymo pamačiau recultatą thumbup.gif nebesigarbanoja tik pats pakraštėlis ax.gif bet jau daugiau ištempti jėgų neberutiu schmoll.gif  karsta.gif tempiau rankom ir net kojas į pagalbą pasikviečiau lotuliukas.gif ir aišku baigiau su pasekmėm,nusideginau į lygintuvą koją verysad.gif ,bet vistiek priveikiau servietką thumbup.gif negalvojau,kad bus taip sunku doh.gif bet užtai dabar man ji tokia wub.gif
įdėsiu ir jums pasirodysiu,bet aišku nuotraukoj neatrodo taip gražiai kaip realiai wub.gif servetėlė
BET KOKIA DIDELĖ GAVOSI thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nu matai kaip isejo, as tik galvoju gal dar padidint ja reikes, kad ant stalo tiktu ax.gif (daugiau tu paskutiniu eiliu prideti g.gif )
ziuresim kaip man iseis ja sutvarkyt lotuliukas.gif adateliu turiu nemazai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 23, 21:03)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif nu matai kaip isejo, as tik galvoju gal dar padidint ja reikes, kad ant stalo tiktu  ax.gif (daugiau tu paskutiniu eiliu prideti  g.gif )
ziuresim kaip man iseis ja sutvarkyt  lotuliukas.gif adateliu turiu nemazai  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif
Man gavosi beveik per visą virtuvinį stalą ax.gif
Aš gal 2 val.prakaitavau karsta.gif Tikiuosi tu lengviau priveiksi servetėlę su adatėlėm mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Lauksiu labai tavo servetėlės pasirodymo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 23 liepos 2007 - 21:14
nu dar ilgokai teks laukt lotuliukas.gif nes nera kaip nueit siulu nusipirkt, tai negaliu jos uzbaigt doh.gif

o tai kai ja istampei, ar gavosi tokio dydzio kaip schemoje nurodyta?
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 24, 09:22)
nu dar ilgokai teks laukt  lotuliukas.gif nes nera kaip nueit siulu nusipirkt, tai negaliu jos uzbaigt  doh.gif

o tai kai ja istampei, ar gavosi tokio dydzio kaip schemoje nurodyta?

Gavosi 75cm-50cm ax.gif jaučiu mažesnė negu paveikslely nes ten jau labai dydelė atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 07 20, 23:04)

Kiek grožių radau! Ir nertų staltiesių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2007 07 24, 10:11)
Gavosi 75cm-50cm ax.gif jaučiu mažesnė negu paveikslely nes ten jau labai dydelė atrodo g.gif

pagal aprasyma turetu buti 40*82 4u.gif biggrin.gif
ten matyt labiau istampyta, bent jau man taip atrodo pagal paveiksleli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 24, 12:09)
pagal aprasyma turetu buti 40*82  4u.gif  biggrin.gif
ten matyt labiau istampyta, bent jau man taip atrodo pagal paveiksleli  ax.gif

Matai reikėjo man daugiau į ilgį tempti,o aš per daug į plotį g.gif lotuliukas.gif ai ir taip man ji gražiai atrodo irnesakyk.gif cool.gif biggrin.gif nail.gif
Atsakyti
momima, grazu 4u.gif

O as turejau likusiu siulu kamuoliuka ir nusprendziau nunerti servetele su eglutemis. Galvojau rastas nesudetingas, o jau nunerusi 7 eilutes supratau, kad tas eglutes reikia atskirai nunerti, ir tik paskui sujungti doh.gif Zodziu, norejau kaip lengviau, o isejo kaip visada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2007 07 25, 15:38)
momima, grazu 4u.gif

O as turejau likusiu siulu kamuoliuka ir  nusprendziau nunerti servetele su eglutemis. Galvojau rastas nesudetingas, o jau nunerusi 7 eilutes supratau, kad tas eglutes reikia atskirai nunerti, ir tik paskui sujungti doh.gif Zodziu, norejau kaip lengviau, o isejo kaip visada rolleyes.gif

Ačiū 4u.gif

Būna būna pasitaiko..... lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aš vėl prisėdau prie servetėlių, reikia jau pradėtas užbaigti, kažkaip įkvėpimas buvo dingęs, dabar jaučiu vėl užeina noras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 07, 13:49)
thumbup.gif Man irgi kažko panašaus reikia, nori virtuvėj ant stalo kad tiktų.
Aš galvoju gal tokią
user posted imagearbauser posted image
arbauser posted imagearbauser posted image


O gal galėtum pirmų dviejų schemas? Kad ir į paštą blush2.gif jurgitaka@gmail.com

Ananasinę pailgą neriu pereinamais žaliais siūlais, kai baigsiu įdėsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgele: 29 liepos 2007 - 18:27
Čia pirma servetėlė
I dalis
II dalis

Čia antra servetėlė
schema
Atsakyti