Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

INGRIDŽIUK, puikios nuorodos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2007 07 21, 12:21)
tshia gal jau seniai buvo aptrata, bet ash pasitikslinsiu - siula nutrauki kai eini i kita ananasa (eiles schemoj baigiasi ir tiek...)?  ax.gif ar kazhkaip reikia kietai vartyti servetele?

tai p siūlą nutrauki ir eini prie kito mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va pagaliau pabaigiau servetėlę karsta.gif,dar pimą syk nėriau tokią didelę blush2.gif įdedu nuotrauką,bet tik fotografuota su telefotu nežinau kaip čia matysis blush2.gif bet vistiek laukiu jūsų įvertinimo ax.gif
čia ką tik pabaigtas mano darbelis ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 22 liepos 2007 - 17:59
Tik kas blogai,kad susigarbanojo mano nėrinys doh.gif tai bus garbanota servetėlė verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 22 liepos 2007 - 19:01
Labai graži servetėlė thumbup.gif
Atsakyti
g.gif o aš kažkodėl nematau,nebėra foto g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 23, 11:40)
g.gif  o aš kažkodėl nematau,nebėra foto  g.gif

TIKRAI KAŽKO NEBERODO g.gif ĮDEDU DAR KARTELĮ blush2.gif
ŠTAI ČIA TIKIUOSI RODYS ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Birutė @ 2007 07 23, 10:18)
Labai graži servetėlė thumbup.gif

AČIŪ 4u.gif

O AŠ JĄ IŠPLOVIAU SU STANDIKLIU IR JI MAN IŠDŽIUVO PER NAKTĮ ,ĮDOMU BŪTŲ SUŽINOTI AR GALIU LYGINTI SAUSĄ? AR KAI IŠLYGINSIU BUS VISVIENA STANDI? g.gif NĖ KARTO TO NEDARIAU IR NIEKO NEŽINAU KAIP TEN BŪNA blush2.gif PADĖKIT MAN ŠIUO KLAUSIMU blush2.gif IŠ ANKSTO DĖKOJU aciuks.gif oro_buckis.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2007 07 22, 18:57)
Na va pagaliau pabaigiau servetėlę karsta.gif,dar pimą syk nėriau tokią didelę blush2.gif įdedu nuotrauką,bet tik fotografuota su telefotu nežinau kaip čia matysis blush2.gif bet vistiek laukiu jūsų įvertinimo ax.gif 
čia ką tik pabaigtas mano darbelis ax.gif  blush2.gif

man irgi garbanojasi 4u.gif bet manau ja reikia istampyti, gal tada nebus tokia garbanota 4u.gif su tuo standikliu gal supurskus, adatelem susmagstyk istampius ir palikt isdziut g.gif (na bent jau as isivaizduoju taip darysiu su ta pacia servetele 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 23, 13:47)
man irgi garbanojasi  4u.gif bet manau ja reikia istampyti, gal tada nebus tokia garbanota  4u.gif su tuo standikliu gal supurskus, adatelem susmagstyk istampius ir palikt isdziut  g.gif  (na bent jau as isivaizduoju taip darysiu su ta pacia servetele  4u.gif )

tai,kad aš ją tampiau,bet neišsitempe tiek,kad nesigarbanotų g.gif tik adatelem nesmeigstinėjau nes tiek neturiu,kiek reiketų blush2.gif biggrin.gif

O sausą galima lyginti ar tik šlapią g.gif blush2.gif
Atsakyti
tai va karsta.gif po ilgo lyginimo ir tampymo pamačiau recultatą thumbup.gif nebesigarbanoja tik pats pakraštėlis ax.gif bet jau daugiau ištempti jėgų neberutiu schmoll.gif karsta.gif tempiau rankom ir net kojas į pagalbą pasikviečiau lotuliukas.gif ir aišku baigiau su pasekmėm,nusideginau į lygintuvą koją verysad.gif ,bet vistiek priveikiau servietką thumbup.gif negalvojau,kad bus taip sunku doh.gif bet užtai dabar man ji tokia wub.gif
įdėsiu ir jums pasirodysiu,bet aišku nuotraukoj neatrodo taip gražiai kaip realiai wub.gif servetėlė
BET KOKIA DIDELĖ GAVOSI thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 23 liepos 2007 - 15:44
QUOTE(momima @ 2007 07 23, 16:43)
BET KOKIA DIDELĖ GAVOSI thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif tikrai gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 23, 16:52)
thumbup.gif  thumbup.gif  tikrai gražu  mirksiukas.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti