Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

4u.gif
labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xIngax: 09 liepos 2007 - 12:51
Niu ką, pirštas apklijuotas ir toliau jau galiu kibti į darelį. bigsmile.gif
MONAMI, AURELA, kaip jums sekas, gal jau neužilgo darbelius parodysit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 09, 14:27)
Niu ką, pirštas apklijuotas ir toliau jau galiu kibti į darelį.  bigsmile.gif
MONAMI, AURELA, kaip jums sekas, gal jau neužilgo darbelius parodysit? ax.gif

schmoll.gif dar nebus taip greit schmoll.gif
aš dieną tingiu,o vakare darbymetis prasideda doh.gif
o kurią tu neri g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 09 liepos 2007 - 13:55
Monami, pas tave labai grazi ta servetele kur 26 numeriu ideta 4u.gif tokia neeiline 4u.gif

o as nesu nei karto krakmolyjus schmoll.gif ir net nezinau kaip reikia blush2.gif
kiek vandens pilti ir kiek krakmolo deti? o ka paskui daryti? istraukus istampyti ir palikti kol isdzius ar lyginti?
Aurela, tai kur tu viska atlieki, jei sakai su adatelem dar istampai?
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 09, 15:15)
Monami, pas tave labai grazi ta servetele kur 26 numeriu ideta  4u.gif tokia neeiline  4u.gif


a pamačiau patiko ir nunėriau,o dabar jau nieko įpatingo biggrin.gif

kažkuriam psl buvau įdėjus schemą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 09, 13:54)
schmoll.gif  dar nebus taip greit  schmoll.gif
aš dieną tingiu,o vakare darbymetis prasideda  doh.gif
o kurią tu neri  g.gif

aš neriu šitą user posted image ir dar kitą iš žurnalo mezgimo. ax.gif
Atsakyti
nemazai darbelio prie sitos ar ne g.gif
kokio dydzio gausis?

as tai dar tik 41 eile varau doh.gif jau atsibodo tas dvi dienas intensyviau panerus doh.gif lotuliukas.gif ir bijau kad siulu nepritrukciau g.gif arba bus tik tik, arba paskutiniu eiliu teks nebenert doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 10, 10:42)

as tai dar tik 41 eile varau  doh.gif jau atsibodo tas dvi dienas intensyviau panerus  doh.gif  lotuliukas.gif ir bijau kad siulu nepritrukciau  g.gif arba bus tik tik, arba paskutiniu eiliu teks nebenert  doh.gif

doh.gif man jau irgi nusibodo,jaučiu kad ananasasų būsiu atsivalgiusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2007 07 05, 19:50)
as irgi nuneriau toki komplekteli
cia
ir dar toki
o sita gavau dovanu nuo sesutes cia



Labas rita-x, gal galetum atsiusti man serveteliu (komplektuko) schema, kur tau sesute padovanojo. Ji tokia paprastute, ir labai graziai atrodo thumbup.gif

Is anksto dekoju 4u.gif

Atsiusk man i AZ.
Atsakyti
Sveikos nerėjėlės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Noriu pagirti visas už nuostabius darbelius wub.gif thumbup.gif ir prisijunkti prie jųsų ax.gif blush2.gif va senokai jau nėriau servetėles tai sakau pabandysiu su jumis kartu ax.gif bus smagiau ir gal greičiau ax.gif

Aš pradėjau nerti tą didesnę ananasinę ir nunėriau jau vieną viduriuko pusę,dabar pradėjau kitą pusę,kol kas viskas einasi gerai thumbup.gif neriu iš baltų siulų MAXI,darbas dažniausia prasideda vakare kai visa šeimyna užmiega biggrin.gif arba dieną taip pat kai mažoji miega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2007 07 10, 13:16)
Sveikos nerėjėlės 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Noriu pagirti visas už nuostabius darbelius wub.gif  thumbup.gif ir prisijunkti prie jųsų ax.gif  blush2.gif va senokai jau nėriau servetėles tai sakau pabandysiu su jumis kartu  ax.gif bus smagiau ir gal greičiau ax.gif

Aš pradėjau nerti tą didesnę ananasinę ir nunėriau jau vieną viduriuko pusę,dabar pradėjau kitą pusę,kol kas viskas einasi gerai thumbup.gif neriu iš baltų siulų MAXI,darbas dažniausia prasideda vakare kai visa šeimyna užmiega  biggrin.gif arba dieną taip pat kai mažoji miega biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif vis daugiau mūsų thumbup.gif

mano darbymetis irgi vakare,rytoj jau turėčiau pabaigti bigsmile.gif
Atsakyti
maniške dabar tokioj būsenoj ir labai tingiu antrą pusę nunerti blush2.gif ,bet nunersiu ax.gif
user posted image
Atsakyti