Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 07, 20:04)
manau mano siūlai bus per stori tai didesnei ax.gif

o tai koks skirtumas biggrin.gif gausis didesne staltiesele bigsmile.gif
nu as tai bandysiu ta didziaja, serveteliu jau keleta metu neneriau doh.gif blush2.gif

bet vat ieskojau, nes butent vienos reikia stalui pasipuost ir sita tiko man ir patiko lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu pradėjau nerti tą servetėlę, bet ji man kažkodėl labai reičiasi ir tokia nelabai gaunasi g.gif Gal čia siūlai kalti?Net nzn, pabandysiu matomai kitą nert, žiūrėsiu kas gaunas.
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 07, 21:13)
Nu pradėjau nerti tą servetėlę, bet ji man kažkodėl labai reičiasi ir tokia nelabai gaunasi g.gif Gal čia siūlai kalti?Net nzn, pabandysiu matomai kitą nert, žiūrėsiu kas gaunas.

Kai nusiners ir issiplaus, gausis viskas labai gerai. As ja anksciau neriau, tai man irgi rietesi, galvojau kad blogai apskaiciavau akis, bet kai isploviau ir islyginau - gavosi thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės aš jau savo pabaigiau bigsmile.gif
user posted image


tai dabar galiu pradėti kitą biggrin.gif tai kurią neriam,kuri čia riečiasi g.gif
Atsakyti
As tai ta didziaja jau pradejau thumbup.gif viena detale jau nuneriau, dabar kita pradesiu puse ax.gif ir tada aplinkui varysiu ax.gif
po kol kas neriasi gant greitai ir niekas nesiriecia 4u.gif

Monami, labai grazu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindira: 08 liepos 2007 - 13:01
Kur dingot nerejeles 4u.gif

as varau savaja servetele, ryt gal iseis pabaigti jau rolleyes.gif
tada idesim pasigirt, tik sakykit ar jus jas krakmolyjat (ar supurskiat su tom priemonem spec.), ar cia reikes man ka pirktis g.gif , ar siaip islyginus graziai stoves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 08, 20:03)
Kur dingot nerejeles  4u.gif

as varau savaja servetele, ryt gal iseis pabaigti jau  rolleyes.gif
tada idesim pasigirt, tik sakykit ar jus jas krakmolyjat (ar supurskiat su tom priemonem spec.), ar cia reikes man ka pirktis  g.gif , ar siaip islyginus graziai stoves  biggrin.gif

Aš tai krakmolinu, pasidarau vandns su krakmolu, tik vis niekaip nenutaikau, kiek to krakmolo dėt, tai kartais per mažai išsikrakmolina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 08, 22:03)
Kur dingot nerejeles  4u.gif

as varau savaja servetele, ryt gal iseis pabaigti jau  rolleyes.gif
tada idesim pasigirt, tik sakykit ar jus jas krakmolyjat (ar supurskiat su tom priemonem spec.), ar cia reikes man ka pirktis  g.gif , ar siaip islyginus graziai stoves  biggrin.gif

Gal as jau visom atsibodau su savo nuomone blink.gif , bet paprasciausiai islyginus tikrai graziai nestoves tongue.gif . O jei iskrachmolyti ( ar su spec. medziaga, ar su paprastu krachmolu) ir dar istempti su adatelem bigsmile.gif , va tada ir pasimato visas serveteles grozis thumbup.gif ir seimininkes darbas mirksiukas.gif . Cia mano nuomone, kurios laikausi grieztai ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AURELA: 09 liepos 2007 - 07:15
na aš su krakmolu tai tikrai nesiterlioju,o tas purškiamas pasibaigė blush2.gif tai dabar tik išlyginu ax.gif
o aš tą pailgą su ananasais pradėjau,tai jau kiek buvo galima ratu apvariau ir pradėsiu ananasus nuleidinėti rolleyes.gif
o mindiros tempai tai oooo bigsmile.gif kiba vaiką kur priduodi ir vien neri neri tongue.gif
Atsakyti
O man nuo nėrimo jau net pirštas nubrūžintas, kraujas bėga, nzn kaip man čia taip gavosi. tai dabar pristabdžiau nėrimą, kol pleistriukų nusipirksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 09, 10:57)
O man nuo nėrimo jau net pirštas nubrūžintas, kraujas bėga, nzn kaip man čia taip gavosi. tai dabar pristabdžiau nėrimą, kol pleistriukų nusipirksiu smile.gif

doh.gif buvo ir man taip,bet dabar jau mozolis tai nieko nejaučiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 09, 10:35)
na aš su krakmolu tai tikrai nesiterlioju,o tas purškiamas pasibaigė blush2.gif  tai dabar tik išlyginu ax.gif
o aš tą pailgą su ananasais pradėjau,tai jau kiek buvo galima ratu apvariau ir pradėsiu ananasus nuleidinėti  rolleyes.gif
o mindiros tempai tai oooo bigsmile.gif  kiba vaiką kur priduodi ir vien neri neri  tongue.gif

tai kokie cia tempai, jei varai tiek kiek ir as lotuliukas.gif
nepriduodu vaiko lotuliukas.gif , tai vakar apstabde mano tempus, nebeleido nerti, kiso man i rankas knygutes ir viskas, pasibaige darbai doh.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 09, 11:57)
doh.gif  buvo ir man taip,bet dabar jau mozolis tai nieko nejaučiu

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu man dar nera mozoliu doh.gif dar tokio lygio nepasiekiau lotuliukas.gif
Atsakyti