Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

gal šita visai nieko,labai ananasinės norėčiau ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 07, 13:35)
gal šita visai nieko,labai ananasinės norėčiau ax.gif
user posted image

aga, šita man irgi graži, turiu pas save ją kompe išsisaugojus.
Papildyta:
Aš va dar tokią ananasinę turiu
user posted image
Atsakyti
na tai kurią neriam biggrin.gif gal nuo mažesnės pradėkim biggrin.gif ,o daugiau niekas nenori prie mūsų prisidėti g.gif
aš vakar vieną mažą pradėjau,tai šiandien turėčiau pabaigti,o tada rytoj jau galėtume startuoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 07, 13:47)
na tai kurią neriam biggrin.gif gal nuo mažesnės pradėkim  biggrin.gif ,o daugiau niekas nenori prie mūsų prisidėti g.gif
aš vakar vieną mažą pradėjau,tai šiandien turėčiau pabaigti,o tada rytoj jau galėtume startuoti bigsmile.gif

Geari, galim nuo mažesnės pradėt. Kokios spalvos siūliukais nersi?Mano bus margi rudų atspalvių, tai kažin kaip čia atrodys? Gal bus gražu g.gif Kada startuojam biggrin.gif
Papildyta:
Gal kuri žinot, kur būtų galima rasti vidurinės didelės servetėlės kokį aprašymą, ar schema?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 07, 15:13)
Geari, galim nuo mažesnės pradėt. Kokios spalvos siūliukais nersi?Mano bus margi rudų atspalvių, tai kažin kaip čia atrodys? Gal bus gražu g.gif Kada startuojam biggrin.gif

mano bus tokia vos gelsvos spalvos ax.gif
šiandien noriu baigti pradėtą,tai tada gal rytoj ax.gif o tu tada gali jau šiandien pradėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia irgi kartu nerti pradejot biggrin.gif visas apkrete ta manija lotuliukas.gif

Jurate V, gal gali savosios schemute imesti 4u.gif labai idomu kokie ismatavimai g.gif nes butent ant musiskio stalo ne visos tinka, tai rinkausi rinkausi, kol galu gale susimaisiau visai doh.gif doh.gif
o sita labai graziai atrodo thumbup.gif ir kazin kiek cia jai siuliuku reikia?
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 07, 15:37)
Cia irgi kartu nerti pradejot  biggrin.gif visas apkrete ta manija  lotuliukas.gif

Jurate V, gal gali savosios schemute imesti  4u.gif labai idomu kokie ismatavimai  g.gif nes butent ant musiskio stalo ne visos tinka, tai rinkausi rinkausi, kol galu gale susimaisiau visai  doh.gif  doh.gif
o sita labai graziai atrodo  thumbup.gif ir kazin kiek cia jai siuliuku reikia?

Prašau
user posted image
Atsakyti
ACIU 4u.gif

TAI JUS DABAR TA NERSIT AR KITA?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindira: 07 liepos 2007 - 16:13
QUOTE(mindira @ 2007 07 07, 16:12)
ACIU  4u.gif

TAI JUS DABAR TA NERSIT AR KITA?

nersim, kur MONAMI pasiūlė.
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2007 07 07, 17:19)
nersim, kur MONAMI pasiūlė.

tai galim ir kitą,tik sakau ta mažesnė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 07 07, 17:54)
tai galim ir kitą,tik sakau ta mažesnė  blush2.gif

Tai geriau ta didesne, tada ir as prisijungsiu biggrin.gif thumbup.gif
nerciau balta 4u.gif kaip tik turiu siuliuku dabar Maxi, manau turetu uztekti g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 07 07, 18:46)
Tai geriau ta didesne, tada ir as prisijungsiu  biggrin.gif  thumbup.gif
nerciau balta  4u.gif kaip tik turiu siuliuku dabar Maxi, manau turetu uztekti  g.gif  g.gif

manau mano siūlai bus per stori tai didesnei ax.gif
Atsakyti