Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

Aciu mirksiukas.gif
Na,nuneriau paprastus blynelius,panasius i sirdutes(pagal schema)(jie triju dydziu ten buvo),tada susiuvai ju apacia,aplink kota,na,kad ziedas gautusi,o paskui pripurskiau standiklio(Labai daug),paformavau lapeliu,krastelius palanksciau,tada padejau dziuti,bedziustant dar truputi pakoregavau forma,kai isdziuvo,dar pora palenkiau daugiau ir truputi papurskiau vel standiklio.Ir viskas.(Tikiuosi supratot) 4u.gif
Atsakyti
paprasta ir labai gražu thumbup.gif Tikrai reiks pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai paprasta,bet tam reikia skirti pakankamai laiko(as visada prie visu darbeliu labai ilgai krapstausi,nes bandau padaryti kiekviena smulkmena taip,kaip reikia)
Sekmes darant,kai padarysit-parodykit. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
http://anacuadriello...photos/album/56
Atsakyti
QUOTE(barbuse @ 2007 05 10, 07:13)

Labai aciu uz nuoroda,kazkas naujo ir dar nematyto.Dekui! 4u.gif
Atsakyti
ax.gif biški pasirodysiu,nes dabar nutupiau ant servetėlių nėrimo smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
MONAMI thumbup.gif thumbup.gif wub.gif o ta raityta kokia graži bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif inmesk schemutę mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akbr @ 2007 06 15, 10:37)
MONAMI  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  o ta raityta kokia graži  bigsmile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  inmesk schemutę  mirksiukas.gif  4u.gif

ačiū ačiū mirksiukas.gif
ale taip ir galvojau kad reikės schemutės doh.gif ,o jinai pas mane "Kraitės" laikraštuke g.gif ir per visą lapą,bet pabandysiu nuskanuoti jei kas gausis mirksiukas.gif
Papildyta:
na kažkas gavosi,bet čia jaučiu mažesnės foto susidės,tai reikia per paštą siusti mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
arba aš skype monami4 mirksiukas.gif
Atsakyti
laba dienele 4u.gif
ir as prie jusu prisidesiu.
QUOTE(Liolio @ 2007 03 29, 15:33)
Nu va as irgi prisidesiu prie jusu forumo, parodysiu savo darbelius. Dabar turiu tik keleta nufotografuotu, veliau daugiau patalpinsiu  ax.gif

user posted image

esu irgi tokia nuneriusi:)tik padovanojau savo uosvei, tai negaliu nufotografuoti ir parodyti. bet kai pamaciau tai prisiminiau savaja-labai jau ji man petiko. thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif ką tik baigta ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mantaniuke25 @ 2007 06 17, 12:35)
laba dienele 4u.gif
ir as prie jusu prisidesiu.

esu irgi tokia nuneriusi:)tik padovanojau savo uosvei, tai negaliu nufotografuoti ir parodyti. bet kai pamaciau tai prisiminiau savaja-labai jau ji man petiko. thumbup.gif



QUOTE(*MONAMI* @ 2007 06 17, 18:58)
4u.gif  ką tik baigta  ax.gif
user posted image


Gal galėtumėt ir schemutes toms grožybėms pridėti blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, nuostabūs jūsų darbeliai thumbup.gif *MONAMI*, tavo albume mačiau angeliuką nunertą, gal galėtum schemutę įdėti 4u.gif , man krikštynom skubiai reikia. dar vienas prašymėlis, man reikia krikšto kelnyčių apačią ir skraistės kraštelius apnerti, gal kuri turite siaurą raštelį. Ar nuoroda tiktu, apsivertusi darbais, tai neturiu kada ieškoti. aciuks.gif
Atsakyti