Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

Labai didelis dekui notworthy.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Daili servetėlė smile.gif ir aš tokią esu nusinėrusi ,tik labai seniaiii...turbūt prieš kokį 10 metų , gerai pagalvojus,gal ir 12 jau bus , ir šiuo metu ant staliuko patiesta
Atsakyti
biggrin.gif Pasirodo labai sena schema.
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2007 04 13, 16:14)
biggrin.gif Pasirodo labai sena schema.


schema tikrai senoka, bet užtat mes jaunos hihihi.gif , esu ir aš ją nėrusi kaidaise, tačiau buvo užpilta vynu doh.gif ,o tada dar nebuvo tokių priemonių kaip dabar, neišėjo atskalbti tai vargšė ir guli stalčiuje demėta verysad.gif
Atsakyti
O mano buvo smėlio spalvos ir buvo nukentėjus nuo kavos lotuliukas.gif tai dėjau į puodą ir išvirinau...gavosi balta ,bet dar naudojama good.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 04 15, 04:17)
O mano buvo smėlio spalvos ir buvo nukentėjus nuo kavos  lotuliukas.gif tai dėjau į puodą ir išvirinau...gavosi balta ,bet dar naudojama good.gif

hihihi.gif super.
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 03 14, 18:22)
Gražus lapas:
user posted image
user posted image



sveikos,
gal mezgete kuri nors šį lapą?

kokio jis dydžio gaunasi? ir kiek maždaug siūlų jam reikia?
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2007 04 12, 18:59)



aš irgi šitą nėriau,tik iš plonų lininių siūlų,gavos apie 60cm skersmens,nesvarbu kad gal prieš 10-12 metų,bet man ji ir dabar graži,močiutė privatizavo į savo kambarį,sakė-"kaip senobinė" biggrin.gif .o vat iš kitokių siūlų nertos nesu mačius,o dar su karoliukais-pasaka
Atsakyti
QUOTE(alexxxx @ 2007 04 23, 20:29)
aš irgi šitą nėriau,tik iš plonų lininių siūlų,gavos apie 60cm skersmens,nesvarbu kad gal prieš 10-12 metų,bet man ji ir dabar graži,močiutė privatizavo į savo kambarį,sakė-"kaip senobinė"  biggrin.gif .o vat iš kitokių siūlų nertos nesu mačius,o dar su karoliukais-pasaka

Dekui.Na,karoliukai man netycia sove i galva bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxxx @ 2007 04 23, 10:29)
aš irgi šitą nėriau,tik iš plonų lininių siūlų,gavos apie 60cm skersmens,nesvarbu kad gal prieš 10-12 metų,bet man ji ir dabar graži,močiutė privatizavo į savo kambarį,sakė-"kaip senobinė"  biggrin.gif .o vat iš kitokių siūlų nertos nesu mačius,o dar su karoliukais-pasaka

Na juk nesakiau , kad negraži smile.gif jeigu dar ir dabar ją tiesiu ant stalo po tiek metų ax.gif tik norėjau pasigirt , kad ir aš tokią nėriau mirksiukas.gif tik turbūt be reikalo tuos metus įkišau doh.gif
Atsakyti
Na va,katik dar veina baigiau
http://public.fotki....s/dsc01997.html
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2007 04 12, 18:59)
Ana servetele is gelyciu kol kas numeciau i sona ir netycia sita nuneriau.
Nuotraukos kokybe prasta,nes blykste labai atsisviete,bet be jos butu labai negrazios spalvos gavesi,o sitaip bent jau tikros spalvos matosi. smile.gif
Neriau is poros spalvu siuliuku,o krastus dar issiuvinejau karoliukais(su jais tai ilgai krapsciausi).Skersmuo gavosi 41cm.
http://public.fotki....s/dsc01714.html

Labai gražūs darbeliai thumbup.gif Bet man labiausiai rožė patiko wub.gif (truputį nosį buvau įkišus į kitas nuotraukytes blush2.gif )Gal galėtum pasakyti, kaip taip gražiai žiedlapius tau pavyko padaryt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Danuška: 08 gegužės 2007 - 07:17