Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

Man lbai grazu. blink.gif blink.gif blink.gif Saunuoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar keleta idedu, nieko itin grazaus, bet like siulu buvo, tai sumezgiau mazesnes serveteles ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai liuks. Moki gaziai, originaliai pademonstruoti savo darbelius, tiesiog kaip zurnale.
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2007 03 29, 17:32)
Dar keleta idedu, nieko itin grazaus, bet like siulu buvo, tai sumezgiau mazesnes serveteles  ax.gif


grazu thumbup.gif
Atsakyti
Mano puslapėlio Nėrinių slėpiniuose, sudėjau savo servetėles. Kviečiu pažiūrėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rotoli @ 2007 03 30, 09:42)
Mano puslapėlio Nėrinių slėpiniuose, sudėjau savo servetėles. Kviečiu pažiūrėti  ax.gif

Rotoli šaunuolė, labai gražūs visi darbeliai ir eilės gražios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rotoli @ 2007 03 30, 07:42)
Mano puslapėlio Nėrinių slėpiniuose, sudėjau savo servetėles. Kviečiu pažiūrėti  ax.gif



tikrai laabai grazios serveteles, ypaz patiko tu geltonu komplektukas, toks vasariskas thumbup.gif gal butu galima ju schemute... 4u.gif
Atsakyti
Birute, Astulia, ačiū smile.gif . O schemutės, deja, neturiu, nes senokai nertos šios servetėlės pagal schemutę iš skolinto žurnaliuko verysad.gif
Atsakyti
help.gif gal kasturite kertuotu serveteliu schemuciu?
Atsakyti
QUOTE(ievaa;] @ 2007 03 30, 19:19)
help.gif gal kasturite kertuotu serveteliu schemuciu?

Neriu jau labaiiiii seniaiii... blush2.gif bet pasirodysiu tikriausiai neišprusus doh.gif kokios tos kertuotos servetėlės?
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 04 02, 15:18)
Neriu  jau labaiiiii seniaiii... blush2.gif bet pasirodysiu tikriausiai neišprusus  doh.gif kokios tos kertuotos servetėlės?

tai tikriausiai kampuotos g.gif
Atsakyti
[quote=Liolio,2007 03 29, 15:33]
Nu va as irgi prisidesiu prie jusu forumo, parodysiu savo darbelius. Dabar turiu tik keleta nufotografuotu, veliau daugiau patalpinsiu ax.gif

user posted image


Gal jos schemutę man gali į emailą ineta@post.skynet.lt
Atsakyti