Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Giega @ 2007 03 20, 05:34)
O kokiu santykiu tu ta kisieliuka ruosi? Ta prasme, kiek saukstu krakmolo, kokiam kiekiui vandens, kiek laiko verdi? Ar tas budas tinka tik baltiems neriniams? Ar spalvoti nepabala?
Va ir prirasiau klausimu  ax.gif


Vidutiniškam standumui, nepilnas šaukštas krakmolo puslitriui vandens. Kisielių virt moki? Užverdi vandenį, tada atskiram inde ŠALTAME vandenyje ištirpini krakmolą ir supili į verdantį vandenį. Po poros minučių, nuolat maišant, gaunasi kisielius. Ten tiesiog pamerkiu patį mezginį ir palaikau, kad prisigertų. Tada truputį nuspaudžiu, kad nebūtų visai šlapias ir tiesiu.
Tinka visokiems nėriniams, nes kisielius gaunasi permatomas. Bent jau aš bandžiau ir ant ryškiai raudonos spalvos, ir ant lino, jokių problemų schmoll.gif biggrin.gif

Atsakyti
Zujka, va tau dar nuorodų su schemom

http://www.rukodelie.by/02/020806.php
http://nauka.relis.r...08/43508136.htm
Atsakyti
QUOTE(MamaDiana @ 2007 03 09, 13:15)
Stella2003, kriro lauksim rezultatu mirksiukas.gif

oi aciu labai:) butinai parodysiu, kas ten man gausis. sedziu dabar darbe, bet vakare ko gero jau imsiuosi darbo. Tu taip puikiai isaiskinai, kad dabar viskas bus super. Nes ten kur buvo pradzioj paveiksleliai, tai nu as niekaip nesupratau.. kalbos neikirtau, o man reikia, kad viska zinociau ax.gif aciu dar karteli uz patarimus. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man dar šita graži, pasitelkus fantaziją galima prie jos primegzti "antrą" ir "trečią" aukštą ir gauti mažas ir didelę servetėles 4u.gif
http://www.rukodelie.by/02/020819.php
Atsakyti
oi as vakar vargau krakmolydama doh.gif ziuresim siandien, kas is viso to mano vargelio gavos lotuliukas.gif jei ka, teks maudyt ir is naujo darbuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 03 20, 09:08)
oi as vakar vargau krakmolydama  doh.gif ziuresim siandien, kas is viso to mano vargelio gavos  lotuliukas.gif jei ka, teks maudyt ir is naujo darbuotis  lotuliukas.gif


o kame vargas? g.gif biggrin.gif Ten gi kelių minučių reikalas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 20, 12:21)
o kame vargas?  g.gif  biggrin.gif  Ten gi kelių minučių reikalas  biggrin.gif


isties reikalas tai trumpas, bet po to kol istampiau, kol prisegiojau su adatelem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 03 20, 09:22)
isties reikalas tai trumpas, bet po to kol istampiau, kol prisegiojau su adatelem smile.gif


niekad nesu su adatėlėm segus. Tiesiog išlygink kol dar truputį drėgnas, o lygindama ir pataisysi/patampysi kur reikia mirksiukas.gif

Tiesa, jeigu mezginio kraštinės lygios (kvardatas arba stačiakampis), tai tada per kraštukus perveriu virbalą ar pagaliuką ir gaunasi toks savotiškas rėmelis. Tada ištampau ir palieku taip suvertą džiūti. Gaunasi gražus lygus kraštas thumbup.gif

Nors dabar prisiminiau, kad turiu vieną netvarkytą servetėlę beveik metras and metro ir "bjauriu" kiauraraščiu. Va tą tai turbūt teks su adatėlėm formuoti kol pradžius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 20 kovo 2007 - 11:30
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 20, 12:25)
niekad nesu su adatėlėm segus. Tiesiog išlygink kol dar truputį drėgnas, o lygindama ir pataisysi/patampysi kur reikia  mirksiukas.gif

Tiesa, jeigu mezginio kraštinės lygios (kvardatas arba stačiakampis), tai tada per kraštukus perveriu virbalą ar pagaliuką ir gaunasi toks savotiškas rėmelis. Tada ištampau ir palieku taip suvertą džiūti. Gaunasi gražus lygus kraštas  thumbup.gif

Nors dabar prisiminiau, kad turiu vieną netvarkytą servetėlę beveik metras and metro ir "bjauriu" kiauraraščiu. Va tą tai turbūt teks su adatėlėm formuoti kol pradžius  g.gif


va va, manoji tokia visa banguota, kad as ja lygindama galejau taip istampyt, kad butu gavesi oi ne kaip smile.gif nusprendziau su adatelem geriau pazaist. na, kai jau islyginsiu ir sutvakysiu iki galo, tai idesiu savo "sedevra" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 03 20, 09:39)
va va, manoji tokia visa banguota, kad as ja lygindama galejau taip istampyt, kad butu gavesi oi ne kaip smile.gif nusprendziau su adatelem geriau pazaist. na, kai jau islyginsiu ir sutvakysiu iki galo, tai idesiu savo "sedevra"  lotuliukas.gif


nagi lauksim biggrin.gif
Atsakyti
Ai, mergicos, as tai naudoju Higejos kokcentruota standikli ,,Luga". mirksiukas.gif Man jis superinis reikaliukas. tongue.gif O paskui slapia(nevarvancia) ar gerokai dregna staltiese pakloju ant kilimo ir istempiu uz stalt. apnerimo elementu, susmaigstydama (uzkabindama)adateles i kilima. Palieku kad ir visai nakciai dziuti. Ryta istraukau adateles ir nereikia anei lyginti, anei dar ka daryt. Tiesiu ant stalo. Jei supratot, ka norejau cia papasakot... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AURELA: 20 kovo 2007 - 18:09
QUOTE(AURELA @ 2007 03 20, 19:05)
Ai, mergicos, as tai naudoju Higejos kokcentruota standikli ,,Luga".  mirksiukas.gif  Man jis superinis reikaliukas.  tongue.gif  O paskui slapia(nevarvancia) ar gerokai dregna staltiese pakloju ant kilimo ir istempiu uz stalt. apnerimo elementu, susmaigstydama (uzkabindama)adateles i kilima. Palieku kad ir visai nakciai dziuti. Ryta istraukau adateles ir nereikia anei lyginti, anei dar ka daryt. Tiesiu ant stalo. Jei supratot, ka norejau cia papasakot...  g.gif

Standiklis ''Luga'' tai tikrai geras thumbup.gif esu pati naudojusi .o kilimas tau nesušlampa nuo tos servetėlės ir ar stipriai tu ją ištempi? g.gif
Atsakyti