Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(zujka @ 2007 03 14, 12:21)
Niekur nerandu komplektukų. Noriu nusinerti p6 o kavos puodeliais ir vieną didesnę. Gal kas turit kokių schemučių?

Mergicos, netingekit panarsyti mirksiukas.gif . Sioje temoje yra nemazai serveteliu po kavos puodeliais ir begale nuorodu. Pvz.: jau ir 3,4...psl. biggrin.gif
Atsakyti
Tai kad peržiūrėjau visą temą, o komplektuko kokio norėčiau ir neradau angel_sadangel.gif Tikriausia nesuprantamai išsireiškiau. Noriu tokio kur būtų maža ir didelė tokio pačio rašto. O iš nuotraukyčių nemoku išskaityti, geriau schemutė. rolleyes.gif
Atsakyti
na gal ir ne i tema, bet jei kas zino padekit 4u.gif , radau fainulka chema nerti, ten parasyta koki siulai ir vaselio nr 5 arba 6, bet mano vaseliai visi mm suzymeti, radau tokia lentele kaskurioje temoje ale vistiek nesusigaudziau doh.gif tai gal kuri zinove gali pasakyti jei parasyta 5 arba 6 numeris vaselio, tai koks mumeriukas butu milimetrais? aciu.
Atsakyti
Noriu nertu kojiniu(ilgu)mergaitei,gal kas bandet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kukusa: 15 kovo 2007 - 13:02
QUOTE(zujka @ 2007 03 14, 16:18)
Tai kad peržiūrėjau visą temą, o komplektuko kokio norėčiau ir neradau angel_sadangel.gif Tikriausia nesuprantamai išsireiškiau. Noriu tokio kur būtų maža ir didelė tokio pačio rašto. O iš nuotraukyčių nemoku išskaityti, geriau schemutė.  rolleyes.gif


Zujka, nevaryk Dievo į medį mirksiukas.gif . va vienos mamos darbas
http://s39.photobuck...nt=DSCF0292.jpg
ir net schema
http://s39.photobuck...rent=Schema.jpg

O dar, paprašyk mamos ar tetų, kad pavartytų senas nėrimo knygas. Buvo tokia knyga "Viskas iš lino" ar panašiai, tai ten buvo keletas schemų. Gal ir kitose knygose ką nors atrastum. Dabartiniuose žurnaluose tokių schemučių beveik neužtikau schmoll.gif

O čia pavarčiau savo "kraičio skrynią" biggrin.gif http://s136.photobuc..._album/Nerimas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 15 kovo 2007 - 18:41
Puikus kraitis thumbup.gif
Atsakyti
čia keletas iš mano kraičio:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldainia: 18 kovo 2007 - 18:42
Tikrai labai super darbai ir daug darbo ideta, bet, mano akimis, jei butu istemptos su adatelem, butu idealu ir isbaigtas darbas. ax.gif Gerbkit savo, laika, rankas, savo darbus, mergicos. Netingekit ir nepykit. tongue.gif Cia mano nuomone. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AURELA @ 2007 03 18, 16:48)
Tikrai labai super darbai ir daug darbo ideta, bet, mano akimis, jei butu istemptos su adatelem, butu idealu ir isbaigtas darbas.  ax.gif  Gerbkit savo, laika, rankas, savo darbus, mergicos. Netingekit ir nepykit.  tongue.gif  Cia mano nuomone.  mirksiukas.gif


Kaip suprast - ištemptos su adatėlėm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AURELA @ 2007 03 18, 19:48)
Tikrai labai super darbai ir daug darbo ideta, bet, mano akimis, jei butu istemptos su adatelem, butu idealu ir isbaigtas darbas.  ax.gif  Gerbkit savo, laika, rankas, savo darbus, mergicos. Netingekit ir nepykit.  tongue.gif  Cia mano nuomone.  mirksiukas.gif

matai jos nekrakmolintos, vis nenusisperku geros priemonės.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2007 03 19, 19:45)
matai jos nekrakmolintos, vis nenusisperku geros priemonės.


Gal pasirodysiu prieštvaninė, bet aš paprastą krakmolą naudoju ax.gif Išverdu a la kisielių, pamirkau servetėlę, patiesus kažkiek padžiovinu, o paskui dar drėgną "per nosinaitę" išlydinu. Kai šitaip krakmolini, gali norimą standumą išgauti (nežinau ar tai įmanoma su pirktinėm priemonėm) blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 19 kovo 2007 - 21:57
QUOTE(kasiopeja @ 2007 03 19, 21:54)
Gal pasirodysiu prieštvaninė, bet aš paprastą krakmolą naudoju  ax.gif Išverdu a la kisielių, pamirkau servetėlę, patiesus kažkiek padžiovinu, o paskui dar drėgną "per nosinaitę" išlydinu. Kai šitaip krakmolini, gali norimą standumą išgauti (nežinau ar tai įmanoma su pirktinėm priemonėm)  blush2.gif



O kokiu santykiu tu ta kisieliuka ruosi? Ta prasme, kiek saukstu krakmolo, kokiam kiekiui vandens, kiek laiko verdi? Ar tas budas tinka tik baltiems neriniams? Ar spalvoti nepabala?
Va ir prirasiau klausimu ax.gif

Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti