Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

aciu aciu. bandysiu narpliot, jei kas bus neaisku, galesiu klaust? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2007 03 04, 20:03)
aciu aciu. bandysiu narpliot, jei kas bus neaisku, galesiu klaust?  ax.gif

Tai kas cia dar per klausimai?
zinoma 4u.gif
Atsakyti
mergaites, gelbekit help.gif pati pirma servetele sioj temoj su gulbem.. ji tokia pasakiska, bet as niekaip neikandu, kaip ta gulbe nunert. nu gal galit kas nors man paaiskint lietuviskai? cray.gif labai labai labai prasau, noriu tokia servetele nunert savo anytai, taigi isivaizduokit, kaip man tai svarbu ( bet pirmiausiai sau). gal jau kuri nors nerete tas gulbes verysad.gif padekit prasau cry.gif
Atsakyti
NA BANDAU PAAISKINTI
tikiuosi suprasi

user posted image

nusineri kakla
numezgi kuneli, ir tuos krastus pazymetus raudonai tarpusavyje susiuni (gausis uodega), susiuni ir kunelio virsu (gausis nugara) ir isiuni kakla
tada nuneri 2 vnt sparnu ir juos prisiuni prie kunelio, ten raudonai pazymeta
kunelio apacios nesusiuni, ja prisiusi arba prinersi prie serveteles

viskas neriama zemu stulpeliu
stai tokiu principu

user posted image

paspausti ant foto, padideja
Atsakyti
QUOTE(MamaDiana @ 2007 03 07, 13:22)
NA BANDAU PAAISKINTI
tikiuosi suprasi

user posted image

nusineri kakla
numezgi kuneli, ir tuos krastus pazymetus raudonai tarpusavyje susiuni (gausis uodega), susiuni ir kunelio virsu (gausis nugara) ir isiuni kakla
tada nuneri 2 vnt sparnu ir juos prisiuni prie kunelio, ten raudonai pazymeta
kunelio apacios nesusiuni, ja prisiusi arba prinersi prie serveteles

viskas neriama zemu stulpeliu
stai tokiu principu

user posted image

paspausti ant foto, padideja



Tu MamaDiana tikra saunuole, kad taip aiskiai paaiskinai thumbup.gif ir as is pradziu susigundziau nunerti, bet pabijojau, kad man bus per daug sudetinga, bet kai tu cia taip nuosekliai parasei, tai jau rytoj pirksiu siulu ir nersiu servetele. bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2007 03 07, 07:53)
mergaites, gelbekit help.gif  pati pirma servetele sioj temoj su gulbem.. ji tokia pasakiska, bet as niekaip neikandu, kaip ta gulbe nunert. nu gal galit kas nors man paaiskint lietuviskai? cray.gif labai labai labai prasau, noriu tokia servetele nunert savo anytai, taigi isivaizduokit, kaip man tai svarbu ( bet pirmiausiai sau). gal jau kuri nors nerete tas gulbes verysad.gif padekit prasau cry.gif

Šitoj temoj 17-18 psl. yra vaizdžiai parodyta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Stella2003, kriro lauksim rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusineriau servetele. Su tokiu uzsidegimu neriau, net sugebejau pabaigti! lotuliukas.gif Dazniausiai nusimezgu detales, o sujunginet po to tingiu. Zodziu, guli dabar ta nunerta servetele, o krakmolyti rankos nekyla doh.gif Nekrakmolyta, zinoma, atrodo visai ne kaip, tai nukisau i spinta, kad niekam nerodyt unsure.gif Reikia kazkaip prisiverst iskrakmolyt ta daikta, istampyt ir tada jau rodytis.
Atsakyti
Va dabar mus taip suintrigavai, kad nori-nenori tingi-netingi, bet turėsi užbaigt ir parodyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugytė @ 2007 03 09, 11:28)
Va dabar mus taip suintrigavai, kad nori-nenori tingi-netingi, bet turėsi užbaigt ir parodyt  lotuliukas.gif

thumbup.gif va va..
Atsakyti
Labai prasau pagalbos, gal kas turite ovalios serveteles schemute, man reikia suknelei, sreveteles plotis turetu buti iki 23cm, arba rastelis toks, kad galeciau baigti anksciau. perziurejusi sia tema, nelabai uzmaciau kazka, kas tikru suknelei. gal gal turite ovaliu serveteliu schemuciu? man reiktu pakankamai kiaurarastines.
buciau dekinga uz pagalba, reikes gal dar karta perkrest visa tema..


Atsakyti
Niekur nerandu komplektukų. Noriu nusinerti p6 o kavos puodeliais ir vieną didesnę. Gal kas turit kokių schemučių?
Atsakyti