Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

Tokiu serveteliu kaip su gulbemis dar nebuvau macius. Nerealiai grazu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Mano mama neria kabliuku ir mezga serveteles, bet kai as jai parodysiu... megztinio man megzti tikrai nebaigs smile.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka nerti servetėles, nes kažkaip megsti jų nelabai išeina. Bet kažkodėl visos nertos mano servetėlės garbanojasi ir stipriai neriuo jos vistiek banguojasi g.gif .
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif noriu ismokti nerti bet neturiu kas ismokytu, cia tokios grazios serveteles bigsmile.gif
Atsakyti
Patarkit kaip krakmolinti servetėles. Va kiek prinėrusi servetėlių turiu, o krakmolinti dar jų niekad neteko.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 03 31, 18:04)
Man  tai labai patinka nerti servetėles, nes kažkaip megsti jų nelabai išeina. Bet kažkodėl visos nertos mano servetėlės garbanojasi ir stipriai neriuo jos vistiek banguojasi g.gif .


gal siūlai stori??? kažkada taip man buvo, pabandžiau iš plonesnių ir viskas buvo OK thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(saldainia @ 2006 04 04, 10:21)
Patarkit kaip krakmolinti servetėles. Va kiek prinėrusi servetėlių turiu, o krakmolinti dar jų niekad neteko.


aš nekrakmolinu... palyginu truputuką ir viskas....
Atsakyti
Čia yra gražių:
http://photofile.ru/....php?id=1216165
Atsakyti
Pastandintos man gražiau atrodo ax.gif , išryškėja raštelis , jos truputį pasitempia.Šiaip yra pirkti visokių priemonių mirksiukas.gif , esu naudojusi ''luga'' , po to yra purškiamų , su jais mažiau terlionės...papurški ir lygini... šis variantas labiausiai patiko 4u.gif Na, dar galima naudot krakmolą , išsiverdi tirštą'' kisielių'' , pamerki servetėles , ištrauki , truputį nugręži , padžiovini ir po to lygini , bet nemaža terlionė , o dar lygintuvas pradedea kibt doh.gif , bent jau man kibo , tai buvo kankynė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 04 04, 11:21)
Patarkit kaip krakmolinti servetėles. Va kiek prinėrusi servetėlių turiu, o krakmolinti dar jų niekad neteko.


Aš servetėlių standinimui naudoju purškalą. Paskutiniame naudotame buvo 5 procentai krakmolo. Išskalbiu, truputį padžiovinu ir dar drėgnas purškiu, lyginu. Standumas priklauso nuo užpurkšto kiekio. Tokiu būdu standinau ir nertas snaiges. Kabojo ilgai ir formą išlaikė. 4u.gif
Atsakyti
Aš servetėles krakmolinu kakmolu.Pirmiausia išsiverdu iš krakmolo kisielių ir ant lentos ištempiuservetėlę, prikaldama mažais viniukais.Tada matosi gražiai visas servetėlės raštelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tačiau turi ir minusų ,krakmolinant krakmolu greitai servetėlės pagelsta ir niekaip net atbalint neina.Ir dar tose vietose kur būna vinutės kartais atsiranda rūdys.Dabar pasiskaitinėjau bandysiu su purškalu,o purški ant sausos servetėlės ar drėgnos g.gif Aš esu bandžiusi lyginti, tai man labai nepatiko schmoll.gif gaunasi negražiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo INGRIDŽIUKS: 04 balandžio 2006 - 15:16
Aš norėčiau iškrakmolinti krepšelį, tai geriau purškiamas ar ne ? nes nelabai įsivaizduoju, kaip jos išdžiuna.
Atsakyti
Kokia puiku servėtėlė su gulbėmis thumbup.gif
Noriu parodyti savo mamos nunertą servėtėlę - puodkeltę. Man labai patinka wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astute_k: 04 balandžio 2006 - 18:02
Parinkau ir sudėjau gražesnes iš savo rezervų Serveteles
ax.gif Schemų prašykit e. paštu editele@gmail.com ir nurodykit jos pavadinimą mirksiukas.gif
Atsakyti