Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(Miuzika @ 2006 08 12, 15:14)
Labai noreciau nusimegzti staltieseles dedamas po puodeliais, bet be mandru rastu, atvirksiai, tokiu paprastu, tik noretus sone kita spalvele kokiu pribumbasu panaudot smile.gif Nes uzsides puodelis ir nesimatys, o va kad is lekstutes kysotu koks grozis. Man kaip pradziamokslei ka nors nesunkaus. Aciu labai wub.gif  4u.gif

Kad kažkaip nesu mačiusi tokių servetėlių.. Dažniausiai iš po puodelio išlenda gražus apmezgimas. Ir tokių servetėlių merginų nurodytuose puslapiuose milijonai. Tik reikia noro ir kantrybės išsirinkti sau tinkamo.
O šiaip pasiūlyčiau megzti kokią paprastą ir prisiųti kokią gėlytę. Gėlyčių raštelių irgi galima rasti nėrinių puslapiuose.
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2006 08 18, 08:54)
Kad kažkaip nesu mačiusi tokių servetėlių.. Dažniausiai iš po puodelio išlenda gražus apmezgimas. Ir tokių servetėlių merginų nurodytuose puslapiuose milijonai. Tik reikia noro ir kantrybės išsirinkti sau tinkamo.
O šiaip pasiūlyčiau megzti kokią paprastą ir prisiųti kokią gėlytę. Gėlyčių raštelių irgi galima rasti nėrinių puslapiuose.



O as tai viena karta dariau taip po puodeliais rolleyes.gif paemiau puodelio lekstute kuriuos dazniausiai naudojame namuose sveciams, ant popieriaus lapo apibreziau jos kontura.Paskui iskirpau ir ant medziagos prikarpiau 6 rutuliukus tokio dydzio kaip lekstute. Tada apneriau susiradusi rasteli krastelius. Labai graziai atrode, nes is po lekstutes mates tik tas rastelis 4u.gif thumbup.gif o puodukai buvo tokie balti su rastais, o serveteles irgi baltas padariau,tai labai grazu buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miuzika @ 2006 08 12, 15:14)
Labai noreciau nusimegzti staltieseles dedamas po puodeliais, bet be mandru rastu, atvirksiai, tokiu paprastu, tik noretus sone kita spalvele kokiu pribumbasu panaudot smile.gif Nes uzsides puodelis ir nesimatys, o va kad is lekstutes kysotu koks grozis. Man kaip pradziamokslei ka nors nesunkaus. Aciu labai wub.gif  4u.gif

pažiūrėk šitame tindirindi forumo puslapyje, #86 žinutę, ir kitas žemiau, man rodos, ten ne viena tinkama po puodeliais, tikrai labai simpatiškų man ten matėsi... rolleyes.gif
Atsakyti
O čia kelios mano didelės servetėlės-staltiesėlės. Mažųjų kol kas dar nenufotografavau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2006 08 22, 17:27)
O čia kelios mano didelės servetėlės-staltiesėlės.  Mažųjų kol kas dar nenufotografavau.  blush2.gif

Na, o kur jos? g.gif
Atsakyti
Čia ir čia yra gražių servetėlių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AURELA @ 2006 08 23, 08:11)
Na, o kur jos?  g.gif

Smarkiai nebarkit. Šios savaitės bėgyje nufotografuosiu ir įdėsiu į puslapiuką. 4u.gif
Papildyta:
O gal teko kur matyti servetėles ar pavaeiksliukus kaip servetėles su žuvytėmis? Ieškau dovanos žmogeliukui gimusiam po Žuvies ženklu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2006 09 04, 12:38)
Smarkiai nebarkit. Šios savaitės bėgyje nufotografuosiu ir įdėsiu į puslapiuką.  4u.gif
Papildyta:
O gal teko kur matyti servetėles ar pavaeiksliukus kaip servetėles su žuvytėmis? Ieškau dovanos žmogeliukui gimusiam po Žuvies ženklu. smile.gif


turiu.
Atsakyti
Na va, papildžiau servetėli kolekcija mažytemis ir dar viena su tautiniais motyvais. smile.gif
http://public.fotki....eT/rankdarbiai/
Atsakyti
GRAZU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2006 09 04, 23:08)
Na va, papildžiau servetėli kolekcija mažytemis ir dar viena su tautiniais motyvais. smile.gif
http://public.fotki....eT/rankdarbiai/



Labai gražios serveltėlės, ypač ta su tautiniais motyvais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2006 09 04, 22:08)
Na va, papildžiau servetėli kolekcija mažytemis ir dar viena su tautiniais motyvais. smile.gif
http://public.fotki....eT/rankdarbiai/




labai gražu, o okiais siūlais ir vąšelio nr. neri?
Atsakyti