Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

na jeigu aiskus paaiskinimai,tai gal ir padetu,nes kuo toliau tuo maziau suprantu ta painiava.. lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2006 08 10, 20:42)
na jeigu aiskus paaiskinimai,tai gal ir padetu,nes kuo toliau tuo maziau suprantu ta painiava.. lotuliukas.gif  4u.gif


Parašyk adresiuką, kur siųsti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ka @ 2006 08 11, 06:45)
Parašyk adresiuką, kur siųsti bigsmile.gif

m..kad ten kur gavau tai pradziamokslis,o del tu gulbiu mokytis prancuzu kazkaip dar nesiruosiu lotuliukas.gif
tik vat paciu gulbiu schemu nesuprantu,tie zodziai dar kaip nebuve kaikur,aisku darbo eigos skaityt nemasciau.. g.gif na Jus ziurejot i tas schemas sitos temos pradzioj?ten su tais iksiukais neaisku,nei jungimas koks,ai net nezinau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2006 08 10, 21:54)
m..kad ten kur gavau tai pradziamokslis,o del tu gulbiu mokytis prancuzu kazkaip dar nesiruosiu  lotuliukas.gif
tik vat paciu gulbiu schemu nesuprantu,tie zodziai dar kaip nebuve kaikur,aisku darbo eigos skaityt nemasciau.. g.gif na Jus ziurejot i tas schemas sitos temos pradzioj?ten su tais iksiukais neaisku,nei jungimas koks,ai net nezinau.. blush2.gif

Taip ir neįkertu, kokia konkrečiai vieta neaiški. Einu dar kartą pažiūrėt g.gif

Pažiūrėjau. Tai kad ten viską reikia žemais stulpeliais varyt, tik svarbu atstumus cm vietoj išlaikyt, kad sparnų forma ir kt. gautųsi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_ka: 10 rugpjūčio 2006 - 21:07
tai ten lengva tais zemais stulpeliais,bet kaip ta gulbes forma isgaut?ta prasme ten susiuti reikia?ir..galva neaiski truputi.. nu as tikrai beviltiska blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2006 08 11, 20:11)
tai ten lengva tais zemais stulpeliais,bet kaip ta gulbes forma isgaut?ta prasme ten susiuti reikia?ir..galva neaiski truputi.. nu as tikrai beviltiska  blush2.gif  lotuliukas.gif


Kaklas - tai stačiakampis, sunertas ar susiūtas į tūbelę. Ten tikrai lengva, vien žemi stulpeliai. Pradėsi daryti ir viskas paaiškės. Tik atskaičiuok, kur kuri juosta baigiasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vi_ka @ 2006 08 12, 06:19)
Kaklas - tai stačiakampis, sunertas ar susiūtas į tūbelę. Ten tikrai lengva, vien žemi stulpeliai. Pradėsi daryti ir viskas paaiškės. Tik atskaičiuok, kur kuri juosta baigiasi. mirksiukas.gif

mhm..kaklas tai tikrai dashuto..biggrin.gif o CORPS tai kunas man rodosi..jy ten perlenkus poto susiuti ties galu,lygtais..o AILE tai sparnas..ir tokius du nunert ir susiut..? blush2.gif gerai.mazdaug aisku,bet sakau ta galva man tikrai keista,kaip tokia isgaut. g.gif blink.gif
Atsakyti
Labai noreciau nusimegzti staltieseles dedamas po puodeliais, bet be mandru rastu, atvirksiai, tokiu paprastu, tik noretus sone kita spalvele kokiu pribumbasu panaudot smile.gif Nes uzsides puodelis ir nesimatys, o va kad is lekstutes kysotu koks grozis. Man kaip pradziamokslei ka nors nesunkaus. Aciu labai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miuzika @ 2006 08 12, 14:14)
Labai noreciau nusimegzti staltieseles dedamas po puodeliais, bet be mandru rastu, atvirksiai, tokiu paprastu, tik noretus sone kita spalvele kokiu pribumbasu panaudot smile.gif Nes uzsides puodelis ir nesimatys, o va kad is lekstutes kysotu koks grozis. Man kaip pradziamokslei ka nors nesunkaus. Aciu labai wub.gif  4u.gif


Kazkaip ne kaip prasymas nuskambejo blush-anim-cl.gif Prasau mamyciu, kas turit kokiu ideju su schemelem, labai laukciau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 08 08, 10:02)
o as anytai  lauktuviu nuneriau stai tokia servetele
tik abejoju ar jai patiks unsure.gif

O kam tokiai anytai išvis ką nors daryti? Aš irgi kaip nėriau tai buvo viskas negražu jai (nors kiti gyrė),o dabar kaip jau net nerodau ką neriu,tai pati pradėjo klausinėti ir prašyti ką nors nunerti.
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2006 08 16, 22:14)
O kam tokiai anytai išvis ką nors daryti? Aš irgi kaip nėriau tai buvo viskas negražu jai (nors kiti gyrė),o dabar kaip jau net nerodau ką neriu,tai pati pradėjo klausinėti ir prašyti ką nors nunerti.


as ir nedovanociau jai nieko schmoll.gif , bet vyras, didziausias mano darbeliu gerbejas bigsmile.gif ,vis verkslena, kad ir jo mamai ,ka nors padaryciau, na negi priestarausiu ax.gif . o tu gerai sugalvojaii, reikes ir man kuri laika ignoruot anyta(nors as ir taip retai ja tematau), bet pasipasakoju kokiu siulu ar koki zurnala pirkau............
Atsakyti
QUOTE(Miuzika @ 2006 08 12, 18:06)
Kazkaip ne kaip prasymas nuskambejo blush-anim-cl.gif Prasau mamyciu, kas turit kokiu ideju su schemelem, labai laukciau 4u.gif  4u.gif  4u.gif


man sitos labai patiko. atrodo nera sudetingos, ir pakrastelis islys is po puodelio, ir galima keliu spalvu nerti.........
user posted image]servetele[/URL]

user posted image]schema[/URL]
Atsakyti