Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

QUOTE(jasia @ 2006 08 08, 10:25)
Rita-x,Vi-ka labai  wub.gif servelėlės thumbup.gif
Rita-x gal turi schemą savo servetėlės g.gif ,o dėl anytų tai čia nieko nuostabaus,paprasčiausias marčių-anytų sindromas mirksiukas.gif


schemute norejau ikelti salia serveteles i albuma, bet kazkodel neleidzia to padaryti g.gif . tai jei parasytum e-mail'a pabandyciau atsiust
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 08 08, 12:15)
schemute norejau ikelti salia serveteles i albuma, bet kazkodel neleidzia to padaryti g.gif . tai jei parasytum e-mail'a pabandyciau atsiust

Ačiū,bandyk siųsti jjurga@splius.lt,gal bus gerai,nes kažkas mano pašto dėžutei negerai,ne visus laiškus leidžia atidaryti g.gif
Atsakyti
Labai gražios servetėlės, tiesiog sunku atsitraukti, aš jūsų grožybių prisižiūrėjusi taip pat nusprendžiau pabaigti savo kai kurias nebaigtas servetėles.
Atsakyti
o aš kažkodėl nemėgstu skirtingų spalvų servetėlių g.gif pas mane visos šviesios ir tai kelių atspalviai skiriasi,tai kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 08 08, 15:49)
o aš kažkodėl nemėgstu skirtingų spalvų servetėlių g.gif pas mane visos šviesios ir tai kelių atspalviai skiriasi,tai kažkaip  g.gif

Na, matai, visiems savaip... Aš žiūriu į mūsų sienas, ten žalsvo, melsvo, šv.oranžinio yra, tai niekas nesipjaus, man netgi įdomiau smile.gif Jei daryčiau violetines arba raudonas, tada jau blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 08 08, 10:52)
Gal tiks šita?:
user posted image
user posted image

kaip faina, kad sita schemute netyca aptikau thumbup.gif
tokia pailga ir dar apvaliu komplektelis pas mane namie n metu guli (kiek save pamenu jos buvo), taigi per toki laikotarpi gerokai susidevejo, bet man tokios grazios wub.gif Dabar galesiu naujas nusinerti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo draugaite: 08 rugpjūčio 2006 - 16:22
http://photofile.ru/...16165/21808693/
gal galit padet?nerandu situ schemos:(
Atsakyti
QUOTE(draugaite @ 2006 08 08, 18:21)
kaip faina, kad sita schemute netyca aptikau  thumbup.gif
tokia pailga ir  dar apvaliu komplektelis pas mane namie n metu guli (kiek save pamenu jos buvo), taigi per toki laikotarpi gerokai susidevejo, bet man tokios grazios  wub.gif Dabar galesiu naujas nusinerti  thumbup.gif  thumbup.gif

As labai noriu nunert tokias pailgas serveteles, bet, geda prisipazint, neikertu niekaip, kaip ten reikia jas nerti. Na niekaip... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(AURELA @ 2006 08 09, 16:34)
As labai noriu nunert tokias pailgas serveteles, bet, geda prisipazint, neikertu niekaip, kaip ten reikia jas nerti. Na niekaip...  g.gif  g.gif  g.gif

nelabai gerai įžiūriu schemoje skaičiukus : ar tai 32 eilė g.gif , tai iki jos neri ratuku pagal schemą, o tada pagal shemą neri tik vienoje pusėje likusius lapelius, pabaigusi nutrauki siūlą ir pradedi nerti iš kitos pusės likusius lapelius....
nelabai man išeina aiškiai paaiškinti, bet tikiuosi suprasi, ką norėjau pasakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2006 08 09, 15:13)
http://photofile.ru/...16165/21808693/
gal galit padet?nerandu situ schemos:(

Paziurek cia kazkas panasaus: http://photofile.ru/...16165/25451705/
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 08 10, 02:47)
nelabai gerai įžiūriu schemoje skaičiukus : ar tai 32 eilė  g.gif , tai iki jos neri ratuku pagal schemą, o tada pagal shemą neri tik vienoje pusėje likusius lapelius, pabaigusi nutrauki siūlą ir pradedi nerti iš kitos pusės likusius lapelius.... 
nelabai man išeina aiškiai paaiškinti, bet tikiuosi suprasi, ką norėjau pasakyti  lotuliukas.gif


ir as nesumasciau kaip nerti ta servetele..na kazka panasaus ir as galvojau kad taip nerti,bet dabar visai susimaklinau... g.gif blush2.gif
o gal zinot kaip tas gulbes nerti?prazilsiu greiciau nei suprasiu tas prancuzishkas schemas.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurum @ 2006 08 10, 19:21)
ir as nesumasciau kaip nerti ta servetele..na kazka panasaus ir as galvojau kad taip nerti,bet dabar visai susimaklinau... g.gif  blush2.gif
o gal zinot kaip tas gulbes nerti?prazilsiu greiciau nei suprasiu tas prancuzishkas schemas.. schmoll.gif

Aš turiu prancūziškų schemų paaiškinimus, gal jie nors vieną milimetrą tau padėtų?? blink.gif
Atsakyti