Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės

Na gal ir pyragiška , bet man gražu wub.gif , vis dar apie tą pirmą svajoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 08 01, 02:08)
Na gal ir pyragiška , bet man gražu  wub.gif , vis dar apie tą pirmą svajoju  mirksiukas.gif

na piragiska..gal..bet uztat tokia pasidejus kur kambary,taj ne wienas svecias apalptu..as ir jau TAIP norejau daryti,tik nespejau uzsiimti gilesniu tyrinejimu ir nesupratau kaip tas gulbes daryti.. fool.gif cry.gif
Atsakyti
o as anytai lauktuviu nuneriau stai tokia servetele
tik abejoju ar jai patiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 08 08, 10:02)
o as anytai  lauktuviu nuneriau stai tokia servetele
tik abejoju ar jai patiks unsure.gif

g.gif daili servetėlė, iš kur gi tos abejonės????
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 08 08, 10:02)
o as anytai  lauktuviu nuneriau stai tokia servetele
tik abejoju ar jai patiks unsure.gif

Tikrai labai graži servetėlė thumbup.gif aš irgi tokios su ananasais ieškau tik pailgos ir nemažos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaVarna @ 2006 08 08, 09:17)
g.gif daili servetėlė, iš kur gi tos abejonės????


o todel, kad anytai dar kol kas niekas nera patike, ka as jai padariau verysad.gif . todel jai tik viena servetele, o mamai tokiu didesniu ir mazesniu komplektelis smile.gif
Atsakyti
O tau anyta tiesiai šviesiai ir pasako, kad nepatinka??? blink.gif

Per vakar dieną nunarpliojau šitą http://i40.photobuck...NO/IMG_1778.jpg , dar nesutvarkiau, nepastandinau. Galvoju dar kokias dvi skirtingų spalvų pagamint... ax.gif g.gif

Atsakyti
QUOTE(Dusiukas @ 2006 08 08, 09:21)
Tikrai labai graži servetėlė  thumbup.gif  aš irgi tokios su ananasais ieškau tik pailgos ir nemažos. 4u.gif

Gal tiks šita?:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vi_ka @ 2006 08 08, 09:28)
O tau anyta tiesiai šviesiai ir pasako, kad nepatinka??? blink.gif

Per vakar dieną nunarpliojau šitą http://i40.photobuck...NO/IMG_1778.jpg  , dar nesutvarkiau, nepastandinau. Galvoju dar kokias dvi skirtingų spalvų pagamint... ax.gif  g.gif


tavo servetele irgi labai grazi. o del skirtingu spalvu - gera ideja.

tokia pailga ananasine as irgi kazkada zadu nunerti i mamos komplekteli.

o kas del anytos, tai jai net brangus dovanotas kavos virimo aparata nepatiko. ji tiesiai sviesiai to nepasako , bet matosi, kad jai tai buve nebuve. tokia jau ta anyta, ka darysi, bet svarbu, kad visiems kitiems patinka.
ir aciu visoms, kurios pagyret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rita-x @ 2006 08 08, 10:22)
o todel, kad anytai dar kol kas niekas nera patike, ka as jai padariau verysad.gif . todel jai tik viena servetele, o mamai tokiu didesniu ir mazesniu komplektelis smile.gif

man šauni servetėlė thumbup.gif
o anytai tiesiog tokia diagnozė : nepatinka viskas ką pagamina jos marti lotuliukas.gif kitos priežasties ir negali būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2006 08 08, 10:52)
Gal tiks šita?:
user posted image
user posted image

clap.gif clap.gif clap.gif Ačiū Susiena! notworthy.gif Tikrai labai tiks. mirksiukas.gif
Atsakyti
Rita-x,Vi-ka labai wub.gif servelėlės thumbup.gif
Rita-x gal turi schemą savo servetėlės g.gif ,o dėl anytų tai čia nieko nuostabaus,paprasčiausias marčių-anytų sindromas mirksiukas.gif
Atsakyti