Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

Klaipedoje ,jei tinka,graziai fotkina Jurate Ciakiene
veliau ikelsiu jos darbuka su musu beibiu
Atsakyti
Anatolijus Samoilenko,bet jei nepasikeites tel.nr.869983579
Atsakyti
Stai kelios nuotraukos is Jurates darbu...

user posted image

user posted image

user posted image
Nuotraukos mums isties labai patiko...
Atsakyti
QUOTE(Pipone @ 2004 07 06, 23:01)
As ir girdejau, kad Miko Kagano studijoj neblogai fotkes padaro thumbup.gif  Tik jauciu brangu pas ji....  g.gif

Beje.... yra dar kazkoks fotomenininkas... Romas Cekanavicius..... "Kolegose" dirba... labai graziai leliukus fotkina (nu a la "Redluk")..... tik va nzn ar krikstynu fotkes darytu....... Jo tel. 8-686 24760

Beje.... patys ruosiames krikstyt ir dar nenusprende kur fotkint..... noretusi meniskai iamzint (o tai saviveiklos ir taip pilni albumai laugh.gif )..... Tai mamos, kurios jau nufotkinot- pasidalinkit patirtim, ok?



Čekanavičius daro tikrai gražias nuotraukytes. Bet būtent prieš savaitę domėjausi ar sutiktų krikštinytes nufotkinti (t.y. padaryti kelias foto studijoje). Tai pasakė, kad kolkas jie tokiu dalyku neužsiima, neturi specialių krėslų ir t.t. Ir, kad jų fonas (tamsus ir prieblanda - dažniausiai anudojamas) nelabai tiktų krišto nuotraukytėms. Taigi jis mums atsakė - NEA.

Papildyta:
QUOTE(Cypse @ 2005 10 26, 14:01)
Mes ėmėm 10 nuotraukas, tai CD gavom nemokamai. visos nuotraukėlės man labai patiko, sunku buvo atsirinkt geriausias biggrin.gif
Štai kelios wub.gif





Laaaabai gražios nuotraukytės.

Tai kaip supratau už 10 nuotraukų sumokėjot 100Lt ir dar diską gavote? Ar diskas į tą pačią kainą įeina, ar papildomai mokėti reikėjo?

Iš anksto dėkoju už informaciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 09 spalio 2009 - 23:08
jei kam reikia nebrangaus ir gero filmuotojo rašykin i až. musu krikstynas filmavo ir likom patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi nemoku ikelt tiesiogiai,pazekit mano parase mirksiukas.gif mus fotografavo Skaiste Zabielaite wub.gif antros krikstynos draugo kuryba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber78: 15 gruodžio 2006 - 04:59
Mes zadejom zadejom i atelje, ale taip ir neissiruosem. Uzteko baznycioj ir kavinej darytu nuotrauku.
Jei idomu, galite paziureti cia: http://public.fotki....ell/krikstynos/
Atsakyti
Mano sesei taip pat fotografavo Skaiste Zabielaite. Labai likome patenkinta jos darbu.
Atsakyti
klaipedoje tai yra labai faina studija, salia santuokos rumu, mes tiesiai is baznycios tenai ejome. baznycia buvo labai grazi foto labai geros, turime tikrai geru prisiminimu
Atsakyti
Nerekomenduoju fotografuotis Žaliakalnio fotoateljė (Savanorių pr. 243, prieš akluosius, tam pastate, kur lombardas). Į nuotraukas žiūrėti galima, bet darbas atliktas labai neprofesionaliai, kaip profesionaliai įstaigai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2005 07 17, 21:07)
Rotuses 6 skonio reikalas, bet pvz mano vestuviu nuotraukos man nepatiko....

o mum visai patiko smile.gif ir fonai faini ,skrybeliu nereikejo detis biggrin.gif siaip gal vienoj nuotrauoj siek tiek ryskumo man truksta bet visa kita super grazu,tikrai dziaugiames kriksynu foto wub.gif
cia pati wub.gif foto
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaMeL: 03 balandžio 2007 - 17:22
Sveikos, mes tai vis delto fotografavomes Felikso studijoje, Seskineje. Visai patenkinta. biggrin.gif
Atsakyti