Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

Mes per krikštynas fotografavomes pas Zavadski. thumbup.gif nuotraukytės
Atsakyti
Na merginos dabar išsiliesiu:krikštijau vaiką,fotografavomės Šiauliuose "Gražinos"fotosalone.Nuotraukos tai gražios,bet kainos...Už 3 kadrus mokėjom 200lt.Sakė kad 3 nuotraukos kainuos 50lt. Padarė 9 nuotraukas,sumokėjau 200lt.Nesuprantu jų matematikos.Pasirodo padovanojau jiems 50lt.Ejau aiškintis:pasirodo,kad 50lt sumokėjau už tai,kad atrodytume lyg iš soliariumo .Manau,kad aš ir taip labai graži.Daugiau čia neisiu ir jums nerekomenduoju,ne bent kas nusives.
Atsakyti
Mes patis filmuosim ir fotografuosim tūrim programa kur galima nuotraukas gražiai padaryti
Atsakyti
QUOTE(Austre 123 @ 2006 05 28, 18:28)
Mes patis filmuosim ir fotografuosim tūrim programa kur galima nuotraukas gražiai padaryti


Merginos,

nelabai suprantu kam reikia specialiu programu, juk nuotraukos grazios naturalios. Kam tie visi pribombasai, spalvu keitimai ir issidirbinejimai. Juk vaikas pats savaime grozis, tad jis ir turetu buti nuotraukos esme, o ne kokie nors nereikalingi paveiksleliai. Ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
Cypse, superinės nuotraukos!!!! Bet čia Kaune? Ei, mergos, visi geri fotografai Kaune??? Mums irgi tokių reikia rolleyes.gif

A. Zavadskio psl. žiūrėjau, nu tai ten nieko gudro, kaip sovietiniais laikais g.gif Gal kas gali įmesti dabartinių jo nuotraukų, nes anos man nepatinka schmoll.gif


Kas Vilniuje gerą fotografą gali pasiūlyti krikštynoms? Nes matau, kad tikrai kaunietės turi geriausius bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 31 gegužės 2006 - 14:00
QUOTE(smilciukas @ 2006 06 11, 12:28)
As turiu tokia minti po kriksto vaziuot i gamta ir ten fotografuotis.Todel noretusi profesionalaus fotografo,kuris vaziuotu su mumis,o is kur toki gaut g.gif Prasau,suteikit info help.gif


Sveika,

visokiu fotografu siulau pieskoti skyrelyje "Vestuves" prie temos Vestuviu foto ar kazkas panasaus. Ten ju gausybe - ir zinoma dauguma profesionalai. Manu bus ir kaunieciu. Tik riekia paskubeti, nes dauguma ju buna uzsakyti vestuvems.
Dar toks patarimas - jei jie uzimti, klausti gal pazista koki savo kolega, kuri galetu rekomenduoti smile.gif

Atsakyti
mes ruošiamės fotografuotis Felikso studijoj šeškinėje, gal kas fotografavotės ir galit pasakyti ar gražios nuotraukos? smile.gif
nes mes su vyru nusifotografavome vestuvių metinėms kalvarijų gatvėje esančioje fotoateljė, tai dabar gėda kam nuotraukas parodyti , draugė mane nuotraukoje vos pažino, nors šiaip lyg ir neesu pabaisa, bet sužinojau kokios būna nekokybiškos nuotraukos. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule77: 12 birželio 2006 - 11:05
Pries gerus metus fotkinomes Zavadskio studijoj.....labai nepatiko verysad.gif
kai atejom uzsisakyti, tai parode kataloga su daug nuotrauku su visokiais pribumbasais...o per fotosesija, kai paprasem, kad prie to ar to nufotkintu, tai pasake, kad jis tu dalyku neturi, nes zmones patys atsiveza ko nori doh.gif , nemanau, kad cia normalu...tai turim 10 dideliu vestuviu nuotrauku 2 fonuose: atsistojus, atsitupus, vienu, kitu sonu...dar spalvotos, juoda balta arba sepia.
Nuvyle... unsure.gif Nors fotografas jis gal ir geras. Nu gal krikstynom ka nors jis ir turi g.gif
Atsakyti

Mes nesenai per savo mažulėlio krikštynas irgi fotografavomės pas Vytenį Želionį. Tik su vaikais jis visai nebendravo. Jis beveik visą laiką pratylėjo, nežinau ar nuotaikos neturėjo ar susikaupęs darbui buvo. Viskam vadovavo moteris, kuri nežinau kokį vaidmenį ten atlieka. O nuotraukos išėjo tikrai geros ir labai kokybiškos thumbup.gif .

Kaunietės dar pasidomėkit fotoateljė Savanorių prospekte, priešais Aklųjų kombinatą. Man sakė, kad ten yra labai moderni fotostudija, turi labai daug dekoracijų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anette: 21 birželio 2006 - 23:58
QUOTE(lukema @ 2006 06 22, 07:22)
Laba.Susiduriau su problema...Si sestadieni Nnedarbo diena ir niekas nefotografuoja....Ka jus galit patart?


Kiek žinau nedarbo dienomis fotografai dirba pagal susitarimą.Čia gi jų biznis. Nebent turi užsakymų fotografuot kokiame renginy, jubiliejuj, vestuvėse. Arba dėl asmeninių priežasčių nenori ar negali. Aš per kažkokias šventes norėjau vaiką nufotografuot ir skambinau tartis telefonu, tai fotografė būtų atvažiavusi ir nufotografavusi. Vėliau mes persigalvojom. Taigi siūlau skambint ir klausti.


Papildyta:
QUOTE(Anette @ 2006 06 22, 00:57)
Mes nesenai per savo mažulėlio krikštynas irgi fotografavomės pas Vytenį Želionį. Tik su vaikais jis visai nebendravo. Jis beveik visą laiką pratylėjo, nežinau ar nuotaikos neturėjo ar susikaupęs darbui buvo. Viskam vadovavo moteris, kuri nežinau kokį vaidmenį ten atlieka. O nuotraukos išėjo tikrai geros ir labai kokybiškos  thumbup.gif .

Kaunietės dar pasidomėkit fotoateljė Savanorių prospekte, priešais Aklųjų kombinatą. Man sakė, kad ten yra labai moderni fotostudija, turi labai daug dekoracijų.


Pamiršau parašyt, kad kai Šv. Gertrūdos 8, Kaune paprašėm nuotraukas įrašyti į CD, mums pasakė, kad tai yra jų autorinis darbas ir šiaip jie galėtų ir išvis jų neparduoti. O jei parduotų, tai vienas kadras kainuoja litą. Visoje fotosesijoje paprastai ne tiek jau mažai tų kadrų būna. Pas mus buvo beveik 80. Vėliau sutiko parduoti už 50 Lt. Todėl aš labai nustebau, kad kažkam čia atidavė kompaktą už dyką. Ir mes ne 10 nuotraukų pas juos darėmės, o 20 g.gif .
Atsakyti
QUOTE(saule77 @ 2006 06 22, 13:57)
Jei tu Vilnietė ir būtinai norit fotografuotis studijoj, tai su Felikso fotostudija galima susitarti, ji yra šeškinėje mob. tel. 8675 45945, o paprastas tel. 85 2424409  4u.gif


Siandien buvau nuvaziavusi i sita fotostudija, bet kainytes biski didokos uz pirma fona 14lt, o uz kitas nuotraukytes po 8lt, bet svarbiausia, kad neatiduoda kompakto schmoll.gif Fonai tai dar nieko galima parinkti, bet jokiu senoviniu daiktu ar vezimeliu ar siaip ko nors idomesnio tai neturi schmoll.gif
Bandysiu dar nuvaziuoti i kalvariju 170, salia satrijos 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinote Anatolijaus Samoilenko koordinates?
Atsakyti