Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

QUOTE(dėja @ 2005 09 01, 22:20)
Pasakykit o tarėtės iš anksto,ar tiesiai važiavot į atelje ?



Mes tai taremes is anksto, nes fotostudija dirbo iki 17h, o poto visi fotografuotis tai mes priejome tik po sesiu.
Atsakyti
yra laisves alejoj 50 fotostudija "nolina".tel 206961.labai ikandamos kainos. smile.gif ir mes ten fotkinsim savo mergaite.
Atsakyti
Na mes per krikštynas Kaune fotografavomės Rotušės a. 1 (2 aukštas) tai man nelabai schmoll.gif čia subjektyvi nuomonė aišku na kad ir pvz fotkino krikštynas baltam fone g.gif nu ką aš žinau gal ir aš nesuprantu bet vaiko (kuris aprengtas baltai baltam fone tai įmatyti reikia sugebėti)

O patiko senamiesčio fotostudija Rotušės a. 6 bet čia šeip fotografavomės ne krikštynas wink.gif
Atsakyti
Na va užsirašėm pas vieną tokį fotografą. Čia jau kažkas minėjo jį. Bet tik adresą ne tokį nurodė. Jau dvi pažįstamos pas jį darė krikštynų fotosesijas tai liko labai patenkintos. Fotostudija yra Gertrūdos g.8, prieš vokiečių vaistinę. Tai po ateinančio savaitgalio parašysiu kaip pas jį sekėsi. O ir kainos pas jį nedidelės - fotosesija nieko nekainuoja, nuotraukos priklauso nuo kiekio, jei viena-12Lt., jei daugiau - po 10Lt. Galima pasiimti ir CD.
Atsakyti
O CD atskirai kažkiek kaštuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaiza @ 2005 09 30, 17:27)
O CD atskirai kažkiek kaštuoja g.gif


Tiksliai dar nežinau, bet lygtai jei dauk nuotraukų darai, tai nemokamai. O gal 50Lt. Pasakysiu tiksliai po krikštynų
Atsakyti
Šiaip mes vestuvių nuotraukomis likome labai patenkinti Kaune Rotušėj ant Muitinės gatvės kampo kur yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga_m @ 2005 09 30, 11:35)
Na va užsirašėm pas vieną tokį fotografą. Čia jau kažkas minėjo jį. Bet tik adresą ne tokį nurodė. Jau dvi pažįstamos pas jį darė krikštynų fotosesijas tai liko labai patenkintos. Fotostudija yra Gertrūdos g.8, prieš vokiečių vaistinę. Tai po ateinančio savaitgalio parašysiu kaip pas jį sekėsi. O ir kainos pas jį nedidelės - fotosesija nieko nekainuoja, nuotraukos priklauso nuo kiekio, jei viena-12Lt., jei daugiau - po 10Lt. Galima pasiimti ir CD.


Mes ėmėm 10 nuotraukas, tai CD gavom nemokamai. visos nuotraukėlės man labai patiko, sunku buvo atsirinkt geriausias biggrin.gif
Štai kelios wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
gal galit kas nors įdėti Zavadskio darytų nuotraukyčių aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(ciburaska @ 2006 01 01, 13:21)
LABAI grazu wub.gif O koks tai fotografas?


Tai fotografas Anatolijus Samoilenko jei niekas nepasikeitė, nes tuo adresu mes irgi savo sūnų per krikštynas fotkinom, labai patiko, dirba gerai, pas jį daugybė senų daktų biggrin.gif .
Atsakyti
Indreka, Cypse, o ta fotostudija Gertrūdos g.8, prieš Vokiečių vaistinę... greičiausiai yra Kaune... verysad.gif Mes tai Vilniuje... Gal kas galite parodyti Zavadskio darbus?
Atsakyti
Žiūrėjau Zavadskio nuotraukas jo tinklalapyje http://www.zavadskis.lt/ , man nepatiko
Atsakyti