Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

Gal kas gali pasiulyti fotografa Panevezyje? Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 03 balandžio 2011 - 14:51
wub.gif grazios nuotraukos
www.linosfoto.lt
Atsakyti
mes taip pat jau turime savo sunelio sventei fotografe smile.gif nieko negalvojus,kviec iausi fotografe DAIVA KIELEman jos fotografija laaaabai grazi wub.gif mano pazystamos vestuves fotkino,taip pat foto labai nerealios buvo.ji is Siauliu,bet manau ir i kita miesta atvaziuotu. cia jos fotografijahttp://photodaivakiele.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada*: 21 balandžio 2011 - 10:52
O aš rekomenduoju šią fotografę www.laurafoto.lt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2011 03 29, 21:51)
Ačiū, tikrai gražios nuotraukos 4u.gif
Tik važiavimas į kitą miestą, manau, papildomai kainuotų. Norisi vietoje, kad pigiau būtų.

kai pagalvoji, kiek jau čia tos Lietuvos.... smile.gif ... bidesnė bėda, jei fotografas patinka ir nori jo nuotraukų, reikiamą dieną jis būtų užimtas unsure.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sonyyte @ 2011 04 27, 22:52)
kai pagalvoji, kiek jau čia tos Lietuvos.... smile.gif ... bidesnė bėda, jei fotografas patinka ir nori jo nuotraukų, reikiamą dieną jis būtų užimtas unsure.gif  smile.gif

Man taip nutiko su 2 fotografais verysad.gif Data derinausi pries puse metu. Kita norima fotografe atsisake krikstynas fotografuoti sestadieni. Labai buvo apmaudu.
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 04 29, 15:28)
Man taip nutiko su 2 fotografais  verysad.gif  Data derinausi pries puse metu. Kita norima fotografe atsisake krikstynas fotografuoti sestadieni. Labai buvo apmaudu.

todėl krikštynas reikia daryti sekmadienį arba bent penktadienį smile.gif .....nes vasarą šeštadieniai vestuvėmis kvepia smile.gif
Atsakyti
Mano draugė ėmė www.linosfoto.lt Nu, tikrai viskas super buvo. Ir susiderino viską lengvai, ir nuotraukos gražios, padarė greit (nes vienai pažįstamai buvo, kad pafotkino, o paskui tų nuotraukų laukė baisiai ilgai). Žodžiu, mes savo krikštynoms irgi imsim šitą fotografuotoją biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, kur galima graziai pasifotografuoti po ceremonijos? gamtoje.
fotografu nesamdysime, kas tures fotoaparatus ta sfotograduos, tik reikia rasti vietu graziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 05 03, 12:31)
sveikos, kur galima graziai pasifotografuoti po ceremonijos?  gamtoje.
fotografu nesamdysime, kas tures fotoaparatus ta sfotograduos, tik reikia rasti vietu graziu  ax.gif

Hm... na ziuritn kokiam mieste esat biggrin.gif Jai Vilniuje, tai man labai grazu Kairenu botakinos sode wub.gif bet ten iejimo bilietukas 7lt kainuoja zmogui. O siaip vasara belenkokiam parkely grazu, kur zalia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 05 03, 13:35)
Hm... na ziuritn kokiam mieste esat  biggrin.gif  Jai Vilniuje, tai man labai grazu Kairenu botakinos sode  wub.gif  bet ten iejimo bilietukas 7lt kainuoja zmogui. O siaip vasara belenkokiam parkely grazu, kur zalia  mirksiukas.gif

oi pamirsau parastytu kad kaune . taip pas mus irgi yra botanikos sodas, bet kad va iejimas taip pat 7 litai unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
As ieskojau siandien cia http://www.wed.lt/lt/fotografai/ pameginkit ir jus issirinkt lotuliukas.gif Tik galva apsisuko.
Siandien man teko nukelti krikstynu data viena savaite veliau, ko pasekoje mano uzsakytas fotografas musu fotografuoti jau nebegales verysad.gif doh.gif
Bet regis grizau prie pradinio tasko, nuo kurio ir pradejau paieska. Sumokesiu daug, bet bent jau zinosiu, kad tikrai busiu patenkinta...
Atsakyti