Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

QUOTE(mazytemamyte @ 2011 02 11, 17:09)
tikrai labai grazios nuotraukos...kiek cia visur maciau tai bene graziausios man


Grazios foto, bet uz krikstynas 700lt doh.gif o jei dar plius keliones islaidos...
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2011 02 15, 16:52)
Grazios foto, bet uz krikstynas 700lt  doh.gif o jei dar plius keliones islaidos...

pirma karta girdziu kad 700 lt,gal kazka maisot? aisku 700 lt kainuos jei krisktynu fotografavimas uztruks daugiau nei 3 valandas, ir beje yra dar brangesniu fotografu, man pvz www.evitafoto.lt labai grazios foto, bet krykstynu fotografavimo kaina 950 lt , tai cia man jau kosmosas.....
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 02 15, 22:00)
pirma karta girdziu kad 700 lt,gal kazka maisot? aisku 700 lt kainuos jei krisktynu fotografavimas uztruks daugiau nei 3 valandas, ir beje yra dar brangesniu fotografu, man  pvz www.evitafoto.lt labai grazios foto, bet krykstynu fotografavimo kaina 950 lt , tai cia man jau kosmosas.....


Nemanau, as parasiau laiska, man atrase.
Apie triju valandu darba visai niekas neminejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rufi @ 2011 02 15, 23:14)
Nemanau, as parasiau laiska, man atrase.
Apie triju valandu darba visai niekas neminejo g.gif

niu aisku, nes praeitu metu rugpjucio men kaina dar buvo 500 lt, o fotosesija pas ja vaikiuko -350 lt.
Atsakyti
niu pagaliau susitriau su fotografu, vienas rupestelis jau nukrito smile.gif Susitariau su S. Baturos porininku Nerijum Kuzmicku, labai siltas zmogus, kaina labai normali, na tikiuosi ir nuotraukos nenuvils smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 02 20, 21:45)
niu pagaliau susitriau su fotografu, vienas rupestelis jau nukrito smile.gif Susitariau su S. Baturos porininku Nerijum Kuzmicku, labai siltas zmogus, kaina labai normali, na tikiuosi ir nuotraukos nenuvils smile.gif


gal galite duoti ir man jo kontaktus? blush2.gif nes noriu ir as ji uzsisakyti 4u.gif dekui is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kaip tik ruosiuosi krikstyt suneli, tai irgi visi rupesteliai ant galvos, bet bent del fotografo nesuku sau galvos. Turiu nuostabia ir jau isbandyta fotografe thumbup.gif jau dvi fotosesijas darem(nescia dariausi ir suneli fotografavom). Jis buvo dar visai maziukas-2men, tai rezultato gero tikrai nesitikejau, nes kiti fotografai net neapsiima tokiu maziuku fotografuot, nes sunku ka gero isgaut, bet gavusi nuotraukas likau suzaveta wub.gif
Zodziu jei kam reikia http://www.laume.eu vat adresiukas jos nuotrauku. Ir musu nuotraukeliu ten yra. Kainos geros, fotografe silta ir maloni, o rezultatas isvis thumbup.gif
Kiek kam rodziau nuotraukas visi giria mus su suneliu blush2.gif Tai sita bedele man galvos nekvarsina. Tikiuosi kam nors pagelbesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazyle :): 21 vasario 2011 - 22:58
QUOTE(slitka @ 2011 02 20, 19:45)
niu pagaliau susitriau su fotografu, vienas rupestelis jau nukrito smile.gif Susitariau su S. Baturos porininku Nerijum Kuzmicku, labai siltas zmogus, kaina labai normali, na tikiuosi ir nuotraukos nenuvils smile.gif

as irgi galvoju uzsisakyti Nariku Kuzmicka, kazkaip labai gera ispudi paliko jo foto kurios buvo sudetos facebook, bet dar noretusi daugiau pamatytui jo darbu!

beje, telefonu labai gera ispudi paliko!

gal netycia kas nors jau turejote jo fotosesija ir gali leisti pasiziureti foto?
Atsakyti
smile.gif+2011 02 21, 22:57-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2011 02 21, 22:57)
Jis buvo dar visai maziukas-2men, tai rezultato gero tikrai nesitikejau, nes kiti fotografai net neapsiima tokiu maziuku fotografuot, nes sunku ka gero isgaut, bet gavusi nuotraukas likau suzaveta wub.gif


Pirmąkart girdžiu blink.gif Dar neteko susidurti su tokiu, kuris nefotografuotu

Gal kas turit pasiūlyti gerą fotografą Alytuje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2011 02 24, 10:50)
Pirmąkart girdžiu blink.gif Dar neteko susidurti su tokiu, kuris nefotografuotu

Gal kas turit pasiūlyti gerą fotografą Alytuje? smile.gif

http://mirosfoto.blogspot.com
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2011 02 24, 12:17)

Nerijus Kuzmickas yra iš Alytaus kilęs, galit bandyt su juo tartis, jei bus laisva ;]
Atsakyti
Sveikutės wink.gif
Gal kuri iš mamyčių darėt krikštynas Nidoje ir galėtumėt parekomenduoti gerą (ta prasme ir kaina prieinama) fotografą??? g.gif
Labai ačiū iš anksto, nes laikas bėga, o fotografo vis dar nerandu unsure.gif
Atsakyti