Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

QUOTE(Kriste-Ugne @ 2010 10 06, 14:09)

Manau siek tiek netikslingai isivaizduojate nuotrauku retusavima.Tai nera vien spuogeliu nuiminejimas, ar veidu "slifavimas".
Visu pirma nuotraukos tvarkymas yra spalvu koregavimas.Zmogaus oda yra kaip veidrodis, ji sugeria i save beveik kiekviena tonacija esancia aplinkui.Stovesit prie kazko raudono ir jusu veidas sugers raudona tona, stovesit lapu zalumoj ir jusu veidas tures zalios tonacijos.Rubai ir ne isimtis. Ypac kai susiduria skirtingi sviesos saltiniai (pvz baznycioj), kurie vel turi savo spalvini tona.
Jei dar fotografas db imantis uz krikstynas 300-400lt dar imtu ir "plastines sopo operacijas" adryt, tai kazin ar jis bekainuotu tuos 300-400lt.Tokie retusai, kurie daromi ir matomi zurnaluose uzima ne viena diena.Zmones dirba prie vienos nuotraukos po para ir daugiau.Ir tiketis kad zmogus, tvarkantis 100-200 foto dar imasi tokiu plastiniu dalyku yra siek tiek naivoka.
Ir jau tiesa sakant graudu skaityti, kai zmones prisiskaite delfi.lt, alfa.lt, iv. forumu, prisiziureje youtoobe.com paisto apie photosopa tokias fantazijas, ne nesuprasdami paprastu techniniu fotografavimo aspektu ir nuotraukos "gimimo " kelio.Viskas yra svarbu: tiek zmogus, kuris fotografuoja ir jo gebejimas "matyti" kadra, tiek jo naudojama technika ir gebejimas ja isnaudoti, tiek sugebejimas tinkamai ir gerai apdirbti nuotraukas ir paruosti jas zmogui.Visi sie trys elementai ir sudaro gera kadra.
Atsakyti
Kad ir kaip bus nofotografuota ar nufilmuota medžiaga techniškai VISADA galima ją perdaryti į malonų akiai vaizdelį. KItas klausimas ar verta į tai įdėti nemažai pinigų, nes darbas sudėtingas.Šiaip profesionaliai nufilmuota ar nufotografuota medžiaga dažniausiai redaguojama minimaliai, nes būtent aplinkos sukurti efektai yra labiausiai patrauklūs akiai ir kuriuos sudėtinga įterpti techniškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažuliukė: 06 spalio 2010 - 20:27
QUOTE(laimucia @ 2010 10 04, 22:14)
*puikiai zinau kaip vyksta fotografu darbai, koks tempas, kiek vestuviu, o kiek redagavimu.
**bet cia jau pagal kliento poreiki, jei pasirinko, vadinasi uz kitus nuopelnus o ne nuo greito nuotrauku pristatymo  thumbup.gif

*nuotraukas redaguoti galima keliais būdais...pvz. veido odą galima sutvarkyti vienu mygtuko paspaudimu ir išplauti odą taip, kad ne tik spuogelių, bet odos faktūros nesimatys (tokių foto galima pamatyti ir jūsų minėto fotografo puslapyje), arba viską kruopščiai retušuoti ir pašalinti tik odelės trūkumus....akivaizdu, kad kaip vyksta fotografų darbas ir nuotraukų redagavimas jūs dar ne viską žinot mirksiukas.gif
**bent jau man, renkantis fotografą, būtų svarbiausias galutinis rezutatas....gal jūsų šventę fotografavęs fotografas labai seniai neatnaujino savo portfolio, bet iš to, ką matau jo puslapyje, manęs jis nesudomintų nei žema kaina, nei greitu foto pristatymu...na bet čia skonio reikalas, svarbu jums gautas rezultatas patiko...

valanda ir tamtaram drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilika: 06 spalio 2010 - 22:14
QUOTE(Vilika @ 2010 10 06, 23:13)
*nuotraukas redaguoti galima keliais būdais...pvz. veido odą galima sutvarkyti vienu mygtuko paspaudimu ir išplauti odą taip, kad ne tik spuogelių, bet odos faktūros nesimatys (tokių foto galima pamatyti ir jūsų minėto fotografo puslapyje), arba viską kruopščiai retušuoti ir pašalinti tik odelės trūkumus....akivaizdu, kad kaip vyksta fotografų darbas ir nuotraukų redagavimas jūs dar ne viską žinot  mirksiukas.gif
**bent jau man, renkantis fotografą, būtų svarbiausias galutinis rezutatas....gal jūsų šventę fotografavęs fotografas labai seniai neatnaujino savo portfolio, bet iš to, ką matau jo puslapyje, manęs jis nesudomintų nei žema kaina, nei greitu foto pristatymu...na bet čia skonio reikalas, svarbu jums gautas rezultatas patiko...

valanda ir tamtaram  drinks_cheers.gif  4u.gif


As jau sakiau kad kaip kam patinka, tas taip ir pasirinks smile.gif
ir nereikia man tu ***** punktu, alia susimastyk ka kalbi! Kiek zmoniu tiek ir nuomoniu, tad jei jums nepatinka toks fotografavimo budas, fotografas ar nuotraukos, puiku, vadinasi pasirinksit kita 4u.gif sekmes
Atsakyti
irgi pritarsiu, kad kiekvienam patinka skirtingi fotografai,negali buti visi fotografai vienodi ir visu skoniai vienodi, gerbkime vieni kitus, as kaip pvz vel pasikartosiu, kad sitiek mamu isgirtas Dobrovolskis man nepatiko, niu ir ka, CIA TIK MANO NUOMONE, ir nereikia man argumentu, koks jis yra nuostabus ir pan

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 09 spalio 2010 - 00:31
Sveikos, ir man prireike nuomones, neskaiciau viso forumo apie nuotraukas tiesiog ivedus per google radau stai kas patiko www.e-s.lt is to ka perziurejau, tai krito i aki, todel noreciau kas nusimano sioje srityje pakomentuotu.
Papildyta:
Bet dabar perziurejau 4 psl. atgal ziuriu yra keli isgirti, permeciau akimis Dobrovolskio, Babiciaus bei Tomo ir pasimeciau, kuri pasirinkt g.gif . reiks jauciu skirtingom dienom ziuret kai nuotaika skirtinga, taip ir atsirinksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vandalisa @ 2010 10 09, 03:52)
Sveikos, ir man prireike nuomones, neskaiciau viso forumo apie nuotraukas tiesiog ivedus per google radau stai kas patiko www.e-s.lt  is to ka perziurejau, tai krito i aki, todel noreciau kas nusimano sioje srityje pakomentuotu.
Papildyta:
Bet dabar perziurejau 4 psl. atgal ziuriu yra keli isgirti, permeciau akimis Dobrovolskio, Babiciaus bei Tomo ir pasimeciau, kuri pasirinkt g.gif . reiks jauciu skirtingom dienom ziuret kai nuotaika skirtinga, taip ir atsirinksiu doh.gif



Sveikutes, na apie tuos ale fotografus jau neberasysiu. Fotografe ir valanda viska faktiskai ta tema pasake thumbup.gif

Kalbant apie vestuves bei krikstynas fotografuojancius fotografus, tai man A. Babicius ir V. Vaisvilaite yra favoritai ju nuotraukos puikios, taciau kainos, na bent jau asmeniskai man, neikandamos. Jei kaina nera svarbus faktorius, tai pasirinkus viena is siu fotografu manau neprasautum.
Atsakyti
QUOTE(vandalisa @ 2010 10 09, 02:52)
Sveikos, ir man prireike nuomones, neskaiciau viso forumo apie nuotraukas tiesiog ivedus per google radau stai kas patiko www.e-s.lt  is to ka perziurejau, tai krito i aki, todel noreciau kas nusimano sioje srityje pakomentuotu.


Paziurejau krikstynu nuotrauks, tai darbai tikrai nera 700lt verti.
Akivaizdu, kad siam fotografui labiau sekasi fotografuot suaugusius.



Papildyta:
QUOTE(2zippy @ 2010 10 09, 11:34)
Sveikutes, na apie tuos ale fotografus jau neberasysiu. Fotografe ir valanda viska faktiskai ta tema pasake  thumbup.gif

Kalbant apie vestuves bei krikstynas fotografuojancius fotografus, tai man A. Babicius ir V. Vaisvilaite yra favoritai ju  nuotraukos puikios, taciau kainos, na bent jau asmeniskai man, neikandamos. Jei kaina nera svarbus faktorius, tai pasirinkus viena is siu fotografu manau neprasautum.

Vaisvilaite- sutinku, o Babicius irgi labiau suaugelius atskleidzia. Siauliuose labai nuostabi fotografe yra Daiva Kiele. Kaune nuostabus Svetlanos Baturos darbai. Bet kokybiskos nuotraukos turi ir kaina. Taip ir turi but. 4u.gif
Atsakyti
O mes labai patenkinti likom fotografes Ritos darbais www.ritafoto.lt
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2010 10 09, 12:06)

Vaisvilaite- sutinku, o Babicius irgi labiau suaugelius atskleidzia. Siauliuose labai nuostabi fotografe yra Daiva Kiele. Kaune nuostabus Svetlanos Baturos darbai. Bet kokybiskos nuotraukos turi ir kaina. Taip ir turi but.  4u.gif

100 proc sutinku, man jos darbai nerealus!!!!!o del kainos , Batura tikrai "ikandama", jos paslaugos tikrai nesiekia 700 lt smile.gif
Atsakyti
Krikstynas darysime ateinanti sestadieni, ar nebutu naivu tiketis rasti fotografa per tiek laiko? Mums reiktu, kad fotografuotu ceremonija baznycioj ir jei oro salygos leis po ceremonijos trumpa fotosesija ax.gif Jei kas galetu ka rekomenduot rasykit i AZ.
Su pirmuoju vaiku turejom fotografa, taigi ir dabar nesinoretu likt be graziu nuotrauku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AidaMarija @ 2010 10 11, 08:48)
O mes labai patenkinti likom fotografes Ritos darbais www.ritafoto.lt


čia Jūs rimtai?
kurios foto iš to puslapio Jūsų?
Atsakyti