Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

QUOTE(Vilika @ 2010 10 04, 15:58)
na kiekvieno teisė rinktis...man atrodo, kad nuotraukos lieka visam gyvenimui, tad svarbu, kad jos perteiktų emocijas, nuotaiką, būtų gyvos...fotografuojant krikštynas užfiksuojamos visos svarbiausios ir gražiausios akimirkos ir tie prisiminimai bus mieli ne tik jums, bet ir paaugusiems vaikučiams...juk tos foto pasakoja istoriją apie tą dieną, kurios jie greičiausiai neprisimena, nors ji buvo labai svarbi jų gyvenime...o fotosalone gausit tik keletą gražių nuotraukų, kuriose tik mažylio rūbeliai ir žvakė primins, kokia proga jūs fotografavotės...tiesa, kad salone nuotraukas gausit greičiau, bet iš fotografo jūs gausit daug daugiau nuotraukų nuotraukų ( o joms sutvarkyti reikia ir daugiau laiko), tad manau dėl gražių prisiminimų tikrai verta palaukti  4u.gif
Na fotografai vasarą retai kada fotografuoja tik vienas krikštynas per mėnesį...būna kad per savaitgalį fotografuoja ir po dvi šventes....taip per vasarą susikaupia nemažai netvarkytų foto, ir kadangi jas tvarko iš eilės, todėl tenka nuotraukų ilgokai palaukti, nors pats krikštynų redagavimas užtrunka daug trumpiau...


noreciau pacituoti jusu parasyta teksta ...manau geras fotografas ilgai neretusuoja nuotrauku, manau jei jis yra profesionalas tai ir nuotrauku kokybe gera...pati biski pramokusi photoshop ir manau gerai nuotraukai nereikia daug laiko sutvarkyti minimalius defektus...aisku cia tik mano nuomone.jei fotografas yra zinovas savo specialybe jis sugeda nuotrauka kokybiskai uzfiksuoti ir be didesniu retusavimo ipatybiu..o tie kurie ilgai neatiduoda nuotrauku tokia jau ten ir fotografai jei reikia po menesi laiko retusuoti jas ... smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Kriste-Ugne @ 2010 10 04, 16:29)

norėjau dar padiskutuoti su jumis, bet atsiminiau jūsų neseniai reklamuotą fotografės puslapį ir nutariau, kad neverta tai daryti...mūsų požiūris į fotografiją per daug skirtingas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilika: 04 spalio 2010 - 16:32
QUOTE(Kriste-Ugne @ 2010 10 04, 16:29)
noreciau pacituoti jusu parasyta teksta ...manau geras fotografas ilgai neretusuoja nuotrauku, manau jei jis yra profesionalas tai ir nuotrauku kokybe gera...pati biski pramokusi photoshop ir manau gerai nuotraukai nereikia daug laiko sutvarkyti minimalius defektus...aisku cia tik mano nuomone.jei fotografas yra zinovas savo specialybe jis sugeda nuotrauka kokybiskai uzfiksuoti ir be didesniu retusavimo ipatybiu..o tie kurie ilgai neatiduoda nuotrauku tokia jau ten ir fotografai jei reikia po menesi laiko retusuoti jas ... smile.gif))


pasiklausius Jusu iseitu, kad Babicius www.meninenuotrauka.lt prastas ir net labai fotografas... Jis foto atiduoda nuo 1 iki 4 men.....

O be to nuotrauka gali buti ir gera, bet jeigu reikai nurankioti spuogus, ar dar ka pataisyti, buna kad patys klientai papraso paliekninti ir pan. Va tokie tvarkymai uzima tikrai nemazai laiko.
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2010 10 04, 15:58)
Na fotografai vasarą retai kada fotografuoja tik vienas krikštynas per mėnesį...būna kad per savaitgalį fotografuoja ir po dvi šventes....taip per vasarą susikaupia nemažai netvarkytų foto, ir kadangi jas tvarko iš eilės, todėl tenka nuotraukų ilgokai palaukti, nors pats krikštynų redagavimas užtrunka daug trumpiau...


puikiai zinau kaip vyksta fotografu darbai, koks tempas, kiek vestuviu, o kiek redagavimu. Pati turejau pavasari krikstynas, vasara vestuves ir nesusidurem su ilgu laukimu, nors ir galybe klientu su dar didesnem galybem nuotrauku musu fotografas turejo 4u.gif Todel ir sakau kad garbes neprideda...bet cia jau pagal kliento poreiki, jei pasirinko, vadinasi uz kitus nuopelnus o ne nuo greito nuotrauku pristatymo thumbup.gif
p.s. uzbegsiu uz akiu nuo busimu komentaru apie nuotrauku nekokybe del skubaus ju sutvarkymo! Toli grazu, ir kokybiskos ir tvarkingos ir iamzinti mieli prisiminimai, kaip jus sakete, visam gyvenimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DI @ 2010 10 04, 16:57)
pasiklausius Jusu iseitu, kad Babicius www.meninenuotrauka.lt prastas ir net labai fotografas... Jis foto atiduoda nuo 1 iki 4 men.....


norėjau įsiterpti į pokalbį ir tą patį pasakyti smile.gif

realiai fotografas nesėdi ir netvarko krikštynų nuotraukų mėnesį nuo 8 iki 17 val. su pietų pertrauka. vasarą pats darbymetis - užimti visi arba beveik visi savaitgaliai, eilinėm dienom taip pat darbų yra, todėl tenka palaukti savo nuotraukyčių ilgėliau. galiausiai ir jiems reikia pailsėti nuo tokio beprotiško tempo, pamiegoti bent kelias valandas biggrin.gif
žinoma, yra žmonių, kuriems galėtum atiduoti ir netvarkytas nuotraukas. jiems būtų gražu smile.gif bet kiekvienas fotografas nori sutvarkyti tas nuotraukas taip, kad gražu būtų jam pačiam wink.gif man asmeniškai vien nuotraukų atranka užtrunka gerą pusdienį ar net dieną - reikia apsvarstyti ir tinkamai pasirinkti, kuri geresnė, įdomesnė, kokybiškesnė, apžiūrėti, ar visų veido išraiškos tinkamos ir t.t. atsirenku dvigubai daugiau nei reikia, tada peržiūriu antrą kartą ir vėl objektyviai vertindama bendrą visumą palieku pačias geriausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 04, 21:14)
puikiai zinau kaip vyksta fotografu darbai, koks tempas, kiek vestuviu, o kiek redagavimu. Pati turejau pavasari krikstynas, vasara vestuves ir nesusidurem su ilgu laukimu, nors ir galybe klientu su dar didesnem galybem nuotrauku musu fotografas turejo  4u.gif  Todel ir sakau kad garbes neprideda...bet cia jau pagal kliento poreiki, jei pasirinko, vadinasi uz kitus nuopelnus o ne nuo greito nuotrauku pristatymo  thumbup.gif
p.s. uzbegsiu uz akiu nuo busimu komentaru apie nuotrauku nekokybe del skubaus ju sutvarkymo! Toli grazu, ir kokybiskos ir tvarkingos ir iamzinti mieli prisiminimai, kaip jus sakete, visam gyvenimui  mirksiukas.gif

O kas jus fotografavo? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2010 10 05, 10:23)
O kas jus fotografavo?  rolleyes.gif


Klaipedos fotografas Sigitas Papievis www.sfoto.lt
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 05, 11:54)
Klaipedos fotografas Sigitas Papievis www.sfoto.lt


Na čia mano asmeninė nuomonė, bet aš manau, kad šio piliečio nuotraukoms jau joks koregavimas nepadėtų smile.gif , visos kažkokios padūmavusios, jau nebekalbu apie nuotraukos kompoziciją doh.gif Mano draugės pažįstama, gavusi iš šio "fotografo" vestuvių nuotraukas apsiverkė ir po to tvarkė visas nuotraukas iš naujo....
Atsakyti
QUOTE(2zippy @ 2010 10 05, 11:51)
Na čia mano asmeninė nuomonė, bet aš manau, kad šio piliečio nuotraukoms jau joks koregavimas nepadėtų  smile.gif , visos kažkokios padūmavusios, jau nebekalbu apie nuotraukos kompoziciją  doh.gif  Mano draugės pažįstama, gavusi iš šio "fotografo" vestuvių nuotraukas apsiverkė ir po to tvarkė visas nuotraukas iš naujo....



na taip sito fotografo darbai tikrai per daug retusuotos ...kai jau per daug "efektu "pridaro nuotraukuose tai ir atrodo tos foto labai nenaturalios.bet juk kiekvienas cia minimu fotografu turi savo stiliu...ir kiekviena is ju gali rinktis.
mano manymu kartais paziurejus i jau senu fotografu darbus ,kartais tie kurie dar tik pradeda savo karjera geriau padaro, negu jau tie seni "vilkai" kurie turi uzsistovejusi stiliu kuris pasidaro nuobodus ir monotoniskas ...
Papildyta:
QUOTE(2zippy @ 2010 10 05, 11:51)
Na čia mano asmeninė nuomonė, bet aš manau, kad šio piliečio nuotraukoms jau joks koregavimas nepadėtų  smile.gif , visos kažkokios padūmavusios, jau nebekalbu apie nuotraukos kompoziciją  doh.gif  Mano draugės pažįstama, gavusi iš šio "fotografo" vestuvių nuotraukas apsiverkė ir po to tvarkė visas nuotraukas iš naujo....



tarkim kad ir sitos fotografes darbai : www.fvfotografija.webs.com nuotraukose viskas atrodo naturaliai, nera jokiu nereikalingu efektu kas madoje manau sio metu pas fotografus. cia jau kiekvienos pasirinkimas ar nori efektu fotoalbume ar nori naturalumo ir naturaliu emociju uzfiksuotu vienu spragtelejimu smile.gif))
Atsakyti
Yra paklausa- yra ir pasiula. Man tik labai gaila, kai uz reikiamybe yra permokama. Paskutiniai du nurodyti fotografu puslapiai- nuostabus pavyzdys, kaip pradedantys fotografai turetu dziaugtis gave pasitikejima , bei taikyti barterio principa.Jiems naudinga pasimokyti, o zmonems naudinga gauti minimalios kokybes fotografo paslaugas. Jei zmonems tinka tokios kokybes fotografijos, tai jie turetu bent jau nepermoketi. Nuo "uz dyka" iki 100 lt.

O snekant apie naturaluma, tai reiktu pabrezti, kad negali naturaliai atrodyti puse kuno pozuojamoje nuotraukoje, seselis ant viso veido, ar besipuikuojantis matricos "spuogas" skruosto desineje. Ir t.t.

Situo atveju http://fvfotografija...albumid=9384953 geriau pasiimt savo muiline ar paprasyt kaimyno, kad papleskintu. O paskui bandyt paciam pazaist su paprasciausiom programom. Bet moket pinigelius... Nebekomentuosiu. 4u.gif

As uz tai, kad nepermoketumem uz poreikius. Kazkas gali sau leisti profesionalu ir zinoma fotografa, kazkas pradedanti megeja, o kazkas tiesiog "barteri" . Svarbiausia, kad uz "barteri" nemoketumem tiek, kiek uz profa. 4u.gif nesileiskim apgaunami.

Papildyta:
Beje, jei kas nors nori nepermoketi ir tureti besimokancio (bet tenkinancio minimalius fotografinius poreikius) zmogaus fotografijas, uzeikit i pomegius ir suraskit fotografuojanciu skilti. Tikiu, jog daugumas is ju bus labiau patikimi, atsakingesni ir nesibranginantys uz Pigius(blogaja ta zodzio prasme ) ale fotografus.
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2010 10 05, 21:22)
Yra paklausa- yra ir pasiula. Man tik labai gaila, kai uz reikiamybe yra permokama. Paskutiniai du nurodyti fotografu puslapiai- nuostabus pavyzdys, kaip pradedantys fotografai turetu dziaugtis gave pasitikejima , bei taikyti barterio principa.Jiems naudinga pasimokyti, o zmonems naudinga gauti minimalios kokybes fotografo paslaugas.  Jei zmonems tinka tokios kokybes fotografijos, tai jie turetu bent jau nepermoketi. Nuo "uz dyka" iki 100 lt.

O snekant apie naturaluma, tai reiktu pabrezti, kad negali naturaliai atrodyti puse kuno pozuojamoje nuotraukoje, seselis ant viso veido, ar besipuikuojantis matricos "spuogas" skruosto desineje. Ir t.t.

Situo atveju http://fvfotografija...albumid=9384953 geriau pasiimt savo muiline ar paprasyt kaimyno, kad papleskintu. O paskui bandyt paciam pazaist su paprasciausiom programom. Bet moket pinigelius... Nebekomentuosiu.  4u.gif

As uz tai, kad nepermoketumem uz poreikius. Kazkas gali sau leisti profesionalu ir zinoma fotografa, kazkas pradedanti megeja, o kazkas tiesiog "barteri" . Svarbiausia, kad uz "barteri" nemoketumem tiek, kiek uz profa.  4u.gif  nesileiskim apgaunami.

Papildyta:
Beje, jei kas nors nori nepermoketi ir tureti besimokancio (bet tenkinancio minimalius fotografinius poreikius) zmogaus fotografijas, uzeikit i pomegius ir suraskit fotografuojanciu skilti. Tikiu, jog daugumas is ju bus labiau patikimi, atsakingesni ir nesibranginantys  uz Pigius(blogaja ta zodzio prasme ) ale fotografus.



GANA ISSAMUS APRASYMAS DARBU TOS FOTOGRAFES...

beja as manau priesingai kai nuotraukos yra per daug tiuningotos ir istikruju nera to tikro naturalumo, zmones atrodo kaip plastikiniai. pasiziuri i daugeli fotografu tiek uztusuoja veidus kad jie atrodo kaip is vasko parodos, nebelieka naturalumo, zavesio ir tikrumo.
tos fotografes darbai yra is tikro gyvenimo jokiu kvailu retusu, kurie is zmoniu padaro vasko figuras..
Nesiginciju reikia paretusuoti spugelius bet kai jau per daug tai panasiai atrodo kaip uzsienio izymybes, suplonina,sustorina, padidina ten kur nereikia, juk kiekvienas zmogus turiu savo asmenini zavesi ir ji gadinti photoshopu yra manau kvaila, nejau mes visi norime buti tokie "uztiuninguoti ir priklausomi photoshopu."

Cia skonio reikalas bet ko toliau to labiau pastebiu kad zmones stengiasi paslepti ju naturalu grozi. kodel mes visi norime buti kaip plastikines leles o ne tokia kaip mus sukure Dievas ?
Atsakyti
QUOTE(Kriste-Ugne @ 2010 10 06, 13:09)
GANA ISSAMUS APRASYMAS DARBU TOS FOTOGRAFES...

beja as manau priesingai kai nuotraukos yra per daug tiuningotos ir istikruju nera to tikro naturalumo, zmones atrodo kaip plastikiniai. pasiziuri i daugeli fotografu tiek uztusuoja veidus kad jie atrodo kaip is vasko parodos, nebelieka naturalumo, zavesio ir tikrumo.
tos fotografes darbai yra is tikro gyvenimo jokiu kvailu retusu, kurie is zmoniu padaro vasko figuras..
Nesiginciju reikia paretusuoti spugelius bet kai jau per daug tai panasiai atrodo kaip uzsienio izymybes, suplonina,sustorina, padidina ten kur nereikia, juk kiekvienas zmogus turiu savo asmenini zavesi ir ji gadinti photoshopu yra manau kvaila, nejau mes visi norime buti tokie "uztiuninguoti ir priklausomi photoshopu."

Cia skonio reikalas bet ko toliau to labiau pastebiu kad zmones stengiasi paslepti ju naturalu grozi. kodel mes visi norime buti kaip plastikines leles o ne tokia kaip mus sukure Dievas ?

nu jau kentėjau, kentėjau, bet ir aš dar įsikišiu - na baikite pliurpti apie kokius tai retušavimus.
Elementariai pirmiausia reikėtų pažiūrėti - vaiko fotografija, o akys apsiblaususios, nes nėra jokio fokuso, arba - kita reprezentuojanti foto - negana, kad nėra fokuso, tai dar fone šviečia tulikų būdelės doh.gif doh.gif
Apie kompoziciją, kai nukirpti žmonės nei šen nei ten doh.gif doh.gif

Čia jau joks retušavimas, kaip sakė anksčiau nebepadės doh.gif

Tiesiog matosi, kad nei žinių anei normalios technikos nerasta .
O žmonės tuokiasi arba vaikus krikštija vieną kartą gyvenime (jei santuoką kartoja, tai veikėjai jau vis tiek ne abu tie patys... dažniausiai lotuliukas.gif )
Atsakyti