Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

QUOTE(Panelė_Monika* @ 2010 07 25, 20:19)
Labukas 4u.gif
radau internete tokią fotografę - Evitą Miliūnienę  ax.gif  jos svetainę nuotraukos gan neblogos, plius pažiūrėjus į kitos kategorijos nuotraukos, atrodo gan gera fotografė  rolleyes.gif  gal žinot kaip yra iš tikrųjų, gal kas su ja darė foto foto? būtų įdomu jūsų nuomonė 4u.gif



Mes esam fotografavęsi pas šitą fotografę. Nuotraukos gražios, bet nelabai maloni ji pati. Nėra labai lanksti ir šiaip man nepatiko kaip ji bendrauja su savo klientais. g.gif


Atsakyti
QUOTE(xinga @ 2010 07 28, 22:02)
Mes esam fotografavęsi pas šitą fotografę. Nuotraukos gražios, bet nelabai maloni ji pati. Nėra labai lanksti ir šiaip man nepatiko kaip ji bendrauja su savo klientais. g.gif

Jei nuotraukos isejo grazios, gal ir gerai , kad fotografe islaike savo poziuri. Nezinau, ka turite omenyje "nepatiko, kaip bendrauja su savo klientais". Man pavarcius jos puslapi, tikrai susidare geras ispudis.
Atsakyti
QUOTE(valanda @ 2010 07 28, 22:59)
Jei nuotraukos isejo grazios, gal ir gerai , kad fotografe islaike savo poziuri. Nezinau, ka turite omenyje "nepatiko, kaip bendrauja su savo klientais".  Man pavarcius jos puslapi, tikrai susidare geras ispudis.

Aš dariausi besilaukiančios fotosesiją pas šią fotografę. Viskas buvo gal gerai, bet kažkodėl nepaliko ji man tokio įspūdžio, kad norėtusi pas ją sugrįžti vėl ir vėl. O bendrauja su klientais ji tikrai šaltokai, galėčiau net pavadinti, kad nebendrauja, nes taip minimaliai, kad tik "pasisukam į vieną pusę ar į kitą".
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2010 07 29, 01:03)
Aš dariausi besilaukiančios fotosesiją pas šią fotografę. Viskas buvo gal gerai, bet kažkodėl nepaliko ji man tokio įspūdžio, kad norėtusi pas ją sugrįžti vėl ir vėl. O bendrauja su klientais ji tikrai šaltokai, galėčiau net pavadinti, kad nebendrauja, nes taip minimaliai, kad tik "pasisukam į vieną pusę ar į kitą".

Supratau. Tikiuos, kad ji paskaitys ir padarys isvadas. Man jos nuotraukos labai grazios. Palinkesiu sekmes tobulejant bendravimo "vandenyse". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xinga @ 2010 07 28, 22:02)
Mes esam fotografavęsi pas šitą fotografę. Nuotraukos gražios, bet nelabai maloni ji pati. Nėra labai lanksti ir šiaip man nepatiko kaip ji bendrauja su savo klientais. g.gif



Darbai geri, bet žmogus ne koks, tad ieškosim kito/s, nes man labiau patinka kai bendradarbiauji su žmogum kuris yra pasamdytas, vis tiek mieliau ir tok nuotraukos ne tokios būna ''šaltos'' g.gif
Atsakyti
stai musu pavyzdeliai thumbup.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
giedrius petraska
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 10 rugpjūčio 2010 - 22:01
Sveikutės,

Noriu parekomenduoti fotografes, kurios galėtų įamžinti jūsų šeimos šventes, pati dariausi neštukės fotosesiją, esu bais patenkinta wub.gif Nuotraukytes galite pažiūrėti čia Malonus bendravimas, bei kokybiškos foto, gal kas susigundysit thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasiulyte skubiai kaune fotografa, bet kuris padarytu ir filmuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baracuda1 @ 2010 08 09, 22:04)
Gal kas galit pasiulyte skubiai kaune fotografa, bet  kuris padarytu ir filmuka 4u.gif


Jei reikia pradedančios, tai man šios fotografės darbai patinka http://www.flickr.co...s/49724017@N05/

jei ne pradedančio, rinkčiausi gal http://www.dobrovolskis.lt/

Atsakyti
QUOTE(xinga @ 2010 07 28, 22:02)
Mes esam fotografavęsi pas šitą fotografę. Nuotraukos gražios, bet nelabai maloni ji pati. Nėra labai lanksti ir šiaip man nepatiko kaip ji bendrauja su savo klientais. g.gif

Matau kad per pora metu ji nepasikeite,tai manau ir nepasikeis unsure.gif Lankstumo tikrai labai truksta,o ir bendravimas nera siltas.Aki turi,kadrus parenka gerus,bet nuotrauku kokybe manes netinkino schmoll.gif tiksliau spalvos,visos krikstynu foto yra praktiskai rudos blink.gif labai daug rudo atspalvio,sveciu rubu spalvos laaabai toli nuo tikrosios spalvos.Bet kaip ten bebutu tikrai nesigailiu,nes nuotraukos kur kas grazesnes,nei butu fotagrafaves kas is sveciu rolleyes.gif
Atsakyti
Visiskai sutinku su paskutiniu postu 4u.gif
Atsakyti
"as nebededu nuotrauku SM. nes kazkaip nestukese, o paskui ir bendraamziuose esam uzsirovusios ant kazkokios aferistes, kuri savindavosi nuotraukas, kitose temose jas dedama kaip savo. kad ja kur*********"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juraga: 11 rugpjūčio 2010 - 09:59