Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

QUOTE(tikati @ 2010 07 19, 10:44)
QUOTE(*dolores* @ 2010 07 07, 20:57)
Susitarėme su šiais fotografais http://www.irena-foto.com/  4u.gif
Draugai liko patenkinti, tad rekomendavo ir mums  bigsmile.gif
*
Ir mes susitareme su jais bigsmile.gif wub.gif
Turbut uzemet musu data  hihihi.gif Bet nieko, dar laiko yra, bandysiu ka nors ieskoti...  irnesakyk.gif



Man vis idomu paziureti, graziu svenciu akimirkas, kurios vis atsinaujina http://www.dobrovols...s_id=75&lang=lt thumbup.gif
Atsakyti
o as noreciau VIlnieciu paklausti...kur fotografuosites..na po banycios..
o jei lis labai labai..gal zinote viduje vieta graia..na..nzn..
man sukasi galva..o as nieko nesumastau ..nes sestadieny lyg ir skvala pranesa.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 20, 13:23)
o as noreciau VIlnieciu paklausti...kur fotografuosites..na po banycios..
o jei lis labai labai..gal zinote viduje vieta graia..na..nzn..
man sukasi galva..o as nieko nesumastau ..nes sestadieny lyg ir skvala pranesa.. schmoll.gif

Jei galit sau leisti nuvaziuot i Verkiu restorana isgert kavos, tai lietaus atveju siulyciau ten vaziuot. Kol jus gurksnosit kava, galima ten tikrai graziu kadru padaryt, nes aplinka fantastiska. Aisku, butu gerai pries tai issiaiskint, ar tuo metu dvaras nebus rezervuotas kokioms vestuvems.
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2010 07 20, 15:59)
Jei galit sau leisti nuvaziuot i Verkiu restorana isgert kavos, tai lietaus atveju siulyciau ten vaziuot. Kol jus gurksnosit kava, galima ten tikrai graziu kadru padaryt, nes aplinka fantastiska. Aisku, butu gerai pries tai issiaiskint, ar tuo metu dvaras nebus rezervuotas kokioms vestuvems.

Ten grazu, bet reikia gera fotografa tureti,kad istraukti ta tamsia nuostabia aplinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2010 07 20, 16:28)
Ten grazu, bet reikia gera fotografa tureti,kad istraukti ta tamsia nuostabia aplinka thumbup.gif

Tai kiekvienas fotografas kuris valgo is to duona, privalo, ta aplinka atskleist. O jei to nesugeba, anoks ir fotografas ir savo paslaugas turetu ne pardavinet, bet dovanot uz tai, kad zmones jam leidzia praktikuotis ju sventeje. wink.gif
Atsakyti
As galiu rekomenduoti fotografa, kuris fotografavo musu krikstynose photo.gif . Vyrukas turi skoni, be to yra profesionalus TV operatorius. Nuotraukomis esam labai patenkinti, o kad tai nebutu tik musu nuomone, uzeikit i tinklapi www.dautartas.lt
P.S. kiek zinau jis fotografuoja ivairioms progoms, ne tik krikstynoms... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astull: 20 liepos 2010 - 17:07
QUOTE(Stebukle @ 2010 07 20, 17:57)
Tai kiekvienas fotografas kuris valgo is to duona, privalo, ta aplinka atskleist. O jei to nesugeba, anoks ir fotografas ir savo paslaugas turetu ne pardavinet, bet dovanot uz tai, kad zmones jam leidzia praktikuotis ju sventeje. wink.gif

pritariu tavo minciai thumbup.gif tiesiog kaip pirstu i aki:) bet kas prisipazins,kad jis tik pradeda, labai mazai tokiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2010 07 20, 20:09)
pritariu tavo minciai  thumbup.gif tiesiog kaip pirstu i aki:) bet kas prisipazins,kad jis tik pradeda, labai mazai tokiu mirksiukas.gif


Juk vien pažiūrėjus į darbus - akivaizdu, pradedantis fotografas, ar ne... Na, o jei žmonės to neatskiria, tai jau kitas klausimas.
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2010 07 20, 13:23)
o as noreciau VIlnieciu paklausti...kur fotografuosites..na po banycios..
o jei lis labai labai..gal zinote viduje vieta graia..na..nzn..
man sukasi galva..o as nieko nesumastau ..nes sestadieny lyg ir skvala pranesa.. schmoll.gif

Belmontas grazi vieta.
Nors as uz tai, kad ne aplinka, o zmones butu proginese nuotraukose. Zinoma, aplinka irgi siek tiek reiskia. Bet dazniausiai, norime matyt save,savo artimuosius ir vaikuciu akis, o ne grazius peizazus. wink.gif. Grazu , kai fotografas geba sujungt ir viena ir kita. Tai gana sudetinga. Kitavertus, net sugriuves namas ar lauzynas gali tapti nuostabiu fonu nuotraukoje;)

Atsakyti
Paskaicius komentarus-nusisamdem fotografus Irena ir Toma, likome patenkinti smile.gif Foto cia:

http://www.irena-fot...bel/krikŔtynos
Atsakyti
Labukas 4u.gif
radau internete tokią fotografę - Evitą Miliūnienę ax.gif jos svetainę nuotraukos gan neblogos, plius pažiūrėjus į kitos kategorijos nuotraukos, atrodo gan gera fotografė rolleyes.gif gal žinot kaip yra iš tikrųjų, gal kas su ja darė foto foto? būtų įdomu jūsų nuomonė 4u.gif
Atsakyti
O aš noriu pagirti fotografą, kuris fotografavo dukrytės krikštynas.
Likau sužavėta jo nuoširdziu darbu fotosesijos metu, taip pat nenuvylė
ir galutinis rezultatas: gražios nuotraukos, fotofilmas, pagauti svarbūs momentai.
Jei dar reikės man fotografo, tikrai rinksiuos jį! Rekomenduoju ir jums.

Nuoroda į jo puslapį http://www_skfoto_lt/
Atsakyti