Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų foto ir video

QUOTE(*Cherry* @ 2010 01 25, 23:32)
tikrai nepagailesit nes ir kainos pas ja yra mazos, mes uz vaiko fotosesija is kurios gavom 180 nuotrauku + 20 nuotrauku montazo + 7 koliazai sumokejom 60 lt (fotosesija buvo pas mus namuose)


o ce nuotrukas gavote jau padarytas ar kompiuterine versija, nes jei padarytas tai kazkas nerelaus.
musu krikstynas fotografavo ale pazystamas, tai uz darba neeme pinigeliu, bet uztat uz padarytas nuotraukas sumokejom kaip reikent smile.gif ir nedave irasytu i CD, nors buvo zadejas.
P.S.
Perziurejau daug nuotraukyciu ir stebiuosi kaip vaikuciai graziai atrodo, musu dukra per krisktynas visai nebuvo nusiteikus nei fotografuotis nei nieko. tik pas kazka is namiskiu ant ranku buti. dziaugiuosi kad ir taip fotografas ispaude viska ka galejo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 26 sausio 2010 - 14:31
QUOTE(Dzenete @ 2010 01 26, 15:13)
o ce nuotrukas gavote jau padarytas ar kompiuterine versija, nes jei padarytas tai kazkas nerelaus.
musu krikstynas fotografavo ale pazystamas, tai uz darba neeme pinigeliu, bet uztat uz padarytas nuotraukas sumokejom kaip reikent  smile.gif ir nedave irasytu i CD, nors buvo zadejas.
P.S.
Perziurejau daug nuotraukyciu ir stebiuosi kaip vaikuciai graziai atrodo, musu dukra per krisktynas visai nebuvo nusiteikus nei fotografuotis nei nieko.  tik pas kazka is namiskiu ant ranku buti. dziaugiuosi kad ir taip fotografas ispaude viska ka galejo  biggrin.gif


Visas Nuotraukas gavome irasytas i CD, ir gavome dar 7 atspausditus koliazus.
Atsakyti
o man reikia vilkaviškyje forografo,nžn kokį rnktis g.gif o kažin kaip pačiai būtų galima pasidaryti kopkius nors trumpametražinius filmukus apie krikštynas ar iš nuotraukų kokį filmuką pasidaryti g.gif skaitinėjau aš čia viską nuo pradžių ir visas temas ar pražiopsojau beskaitydama ar neradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spygly1 @ 2010 02 01, 17:25)
o man reikia vilkaviškyje forografo,nžn kokį rnktis g.gif o kažin kaip pačiai būtų galima pasidaryti kopkius nors trumpametražinius filmukus apie krikštynas ar iš nuotraukų kokį filmuką pasidaryti g.gif skaitinėjau aš čia viską nuo pradžių ir visas temas ar pražiopsojau beskaitydama ar neradau verysad.gif

Galima per windows movie maker, arba per power point pasidaryti filmuka
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 01, 17:51)
Galima per windows movie maker, arba per power point pasidaryti filmuka



Manau kad geriau per NERO8 ten daugiau visko yra.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 01 26, 14:13)
o ce nuotrukas gavote jau padarytas ar kompiuterine versija, nes jei padarytas tai kazkas nerelaus.

Kažkas nerealaus ir tik kompiuterinė versija už tokią kainą wink.gif Vertinkit kaip už dyką. Žmogui ir laikas eina ir fototechnika dėvisi, nerealios tokios kainos už tokį kiekį. Darbų nežiūrėjau , tik paskaičiau už ką tiek sumokėta. Nieko panašaus į realias kainas. Nebent žmogui tiesiog reikia praktikos ir praktikuojasi.
Atsakyti
Nesuprantu, per brangu - blogai, per pigiai dar blogiau. doh.gif
Atsakyti
Cia ne tai kad blogai, kaip suprantu mamytes domina kokia kokybe nuotrauku, ar kaina atitinka ar kaip yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 10, 18:23)
Cia ne tai kad blogai, kaip suprantu mamytes domina kokia kokybe nuotrauku, ar kaina atitinka ar kaip yra  4u.gif


Gal?
Atsakyti
Sveiki,

ruošiamės krikštyti dukrytę balandžio mėnesį. Gal galėtumėte rekomenduoti gerą fotografą Vilniuje, iš anksto dėkoju. 4u.gif
Atsakyti
[quote=drugelis.,2010 02 13, 11:08]
Siūlom ir mes savo paslaugas krikštynoms. Galim atvykti į namus, įamžinti pirmosios didelės mažylio šventės pasiruošimą, palydėt į bažnyčią...
Nuotraukyčių pavyzdėliai paraše. Gero planavimo smile.gif
Kaunas smile.gif
[/quot

tai kad man bent jau nepasileidzia, o labai noreciau, nes reikia fotografo kaune
Atsakyti
aš taip pat žinau labai gerą fotografę, teko su ja dirbti ir likau labai patenkinta, kainos tikrai normalios, duodu nuorodukę: http://www.agnekfoto.lt/index.html arba http://fotoagnek.dot...PListAlbums.asp mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eugute*: 18 vasario 2010 - 12:05