Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(čiolė @ 2011 09 05, 21:22)
Matau jog įkėlei mano darbelį, tai galiu pasakyt, jog aš siuvinėjau pati sau atsirinkus raktą, o jį dariau tokį: baltas, 712, 739, 738, 437, 435, 434, 433, 898.... Rezultatą matai, aš juo likau patenkinta  ax.gif  ax.gif  O ir kiti jo nepeikė  ax.gif



Dekoju smile.gif Pradedam is naujo siuvineti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanesa3 @ 2011 09 05, 10:02)
Sveikos darbstuoles, baigiau darbeli atejau asirodyt ir paieskot nauju minciu smile.gif

blink.gif kaip nuotrauka blink.gif nemaniau,kad imanoma taip pasidaryt thumbup.gif
Atsakyti
Ir as nemaniau, kad taip gerai gausis. Kai ispradziu pradejau deliot spalvas ir veida reikejo siuvinet ryskiai oranzine, o plaukus violetine ir zale blink.gif Bet rezultatas nudziugino smile.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 05, 18:18)
kiek laiko siuvinėjot šitą grožį?  rolleyes.gif ir kiek skirtingų atspalvių gavosi? cool.gif


Kadangi laisvo laiko neperdaugiausiai tai uztrukau beveik pusantru metu (kartais po savaite isvis nepaimdavau).
Spalvu apie 90.
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2011 09 05, 23:00)
Tai as tos firmos or apzourejau KaSiuluose. Ten buvo ne ranku dazymo ir atrode kaip murzina, o ne Vintagine. Tai gal sios firmos yra ir ranku dazymo, nes as Dar nepirkus Vintaginio lino. O gyvai tik ta viena KaSiuluose maciau. sad.gif


Bet ar tu gyvai matei, ar tik nuotrauką internete? Nuotrauka jokiu būdu nereikia pasikliauti, nes ten spalvos ir vaizdas išsikraipo. Aš kiek esu gyvai mačiusi Zweigart vintage linų, man jie tikrai nepasirodė purvini ar kažkokie negražūs, viskas ten buvo ok. Rankom dažytų kažin ar Zweigart turi. Jei nori rankom dažytų, siūlau žiūrėti ten, kur buvau anksčiau nuorodą įdėjusi.
Atsakyti
sveikos merginos,

gal kuri esate uzmaciusios kur yra pigiai nusipikrti DMC siuliuku?
o gal kuri uzsieni gyvenate ax.gif ten tai tikrai pigiau yra. laukiu pasiulymu 4u.gif kadangi noriu pirkti didesni kieki tai ieskau kuo pigiau.
Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2011 09 05, 22:01)
Sveikos,

gal kuri nors siuvinejote? turiu rakta, bet ziuriu, kad kazkaip su realybe nelabai panasu gaunasi...  
White, 712, 3033, 739, 738, 437, 3790, 3781, 3371


siuo atveju tavo surasytais jis gaunasi tamsesnis i pilkuma,koks ir turetu buti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 rugsėjo 2011 - 10:25
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 06, 10:59)
Bet ar tu gyvai matei, ar tik nuotrauką internete? Nuotrauka jokiu būdu nereikia pasikliauti, nes ten spalvos ir vaizdas išsikraipo. Aš kiek esu gyvai mačiusi Zweigart vintage linų, man jie tikrai nepasirodė purvini ar kažkokie negražūs, viskas ten buvo ok. Rankom dažytų kažin ar Zweigart turi. Jei nori rankom dažytų, siūlau žiūrėti ten, kur buvau anksčiau nuorodą įdėjusi.

drinks_cheers.gif
http://www.erankdarb...eabaec627228481
pirkau prieš kelias savaites. Labai gražus, šviesesnis nei foto
Atsakyti
Laba diena, mergaitės. Esu visai naujokė Jūsų temoje 4u.gif
Ieškau Kalėdinių elnių schemos, gal galėtumėt pagelbėti? Reikėtų ko nors neįprasto, linksmo. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2011 09 06, 13:08)
Laba diena, mergaitės. Esu visai naujokė Jūsų temoje 4u.gif
Ieškau Kalėdinių elnių schemos, gal galėtumėt pagelbėti? Reikėtų ko nors neįprasto, linksmo. Ačiū.

siuvinejimo kryzeliu schemu paieska

ir perskaitykite atidziai taisykles 1 psl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 06 rugsėjo 2011 - 11:42
Pasirodysiu ir aš su keliais naujausiais darbeliais ax.gif biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 06, 12:53)
Pasirodysiu ir aš su keliais naujausiais darbeliais  ax.gif  biggrin.gif

Labai grazus darbeliai, turbut jau apie Kaledas pradedi galvoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etaeta: 06 rugsėjo 2011 - 11:57
QUOTE(etaeta @ 2011 09 06, 11:56)
Labai grazus darbeliai, turbut jau apie Kaledas pradedi galvoti  biggrin.gif

šie visi grožiai jau padovanoti, todėl ir rodytis galiu blush2.gif Ačiū
Atsakyti