Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Bianca @ 2011 09 05, 14:52)
Tai, kad mergytes-drugelio schema as jau buvau idejus paieskos temoje, matyt nematet, nes kazkas seniai seniai ieskojo (Tai greiciausiai Jus ir buvote) smile.gif

Oi kaip aciu... Bet tikrai nemaciau, nes visa vasara beveik neprisijungdavau prie SM!
Gavau Ir galvojau Su visomis pasidalinsiu!!!
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2011 09 05, 07:04)

labai mieli wub.gif wub.gif

QUOTE(Vanesa3 @ 2011 09 05, 09:02)

vat cia tai bent!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super!toki dalyka ir as noreciau pasidaryti!!nagi,kuri cia forumiete tokius dalykus sugeba daryti??prasom listi dienos svieson! lotuliukas.gif mes ir norim tokiu schemu!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustezic @ 2011 09 05, 17:27)
Sorry, neiseina man niekaip ikelt foto.. Nemoku..  verysad.gif



Tai kad įkėliai, viskas matosi, labai gražus darbas bus.
Atsakyti
QUOTE(Gustezic @ 2011 09 05, 17:18)
My Webpage

My Webpage
Mano darbas... 1.2-1.5


pagal mane, tai spaudi ne tą mygtuką - reikia spausti IMG mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, niekas man apie medziagyte vintazine neatsakete.... sad.gif
as apie tokia kalbu...pasiskolinau paveiksliuka is kazkurios mergaites gallery.ru
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2011 09 05, 19:57)
Merginos, niekas man apie medziagyte vintazine neatsakete.... sad.gif


Aš iki galo nesupratau, kodėl tau Zweigart netinka. Kiek esu mačiusi jų vintage linų, man jie visi patiko. Tiesa, tokio konkretaus (ar tu čia į cream, ar į sand taikai...), neteko matyti, bet manyčiau, kad turėtų būti normali medžiaga. g.gif
Labai daug medžiagų turi www.123stitch.com, gali ten bent jau peržiūrėti skirtingus gamintojus, gal kažką aptiksi. Žiūrinėjau ten neseniai, vintage medžiagos man neužkrito, nes specialiai neieškojau, bet mačiau, kad yra bent keletas gamintojų, siūlančių rankomis dažytų medžiagų. Gal iš jų kažką išsirinksi. Beje, esu iš ten ne kartą pirkusi - jokių problemų.
Atsakyti
Vat ilėkiau ant greičiaus pasižvalgyti kas geresnio ir tiek grožybių pamačiau, (man kaip ir visom kilo daug tu pačiu klausimu apie siuvineta foto nerelu) ir taip pat užmačiau naujienas apie nemokama pristatymą... tai kad puoliau dabar užsakyma daryti. Vis atidėliodavau ta procesa o vat dabar proga pasitaikė.
Atsakyti
Sveikos,

gal kuri nors siuvinejote? turiu rakta, bet ziuriu, kad kazkaip su realybe nelabai panasu gaunasi...
user posted image
Pas mane raktas: White, 712, 3033, 739, 738, 437, 3790, 3781, 3371

Ar tikrai toks raktas? Nes jau pasimokiau su mergina... tai dabar labai bijau rizikuoti daug issiuvinejus, visgi dovanu ruosiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelika: 05 rugsėjo 2011 - 20:01
reikia kauniečių pagalbos:
užsisakė iš manęs užrašinę padaryti, reikia tam tinkamo lino (spalva natūrali arba dar šiek tiek tamsesnė). Iš kasiūlų nenoriu dėl kainos, nelabai apsimoka... buvau Vilniaus g. esančioj parduotuvėj prieš kelias dienas, sakė kad neturi ir ko gero greitu laiku neturės... buvau bazėse 5 sandėlyje, ten irgi negavau... kur dar Kaune galima būtų ieškoti lino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pelika @ 2011 09 05, 21:01)
Sveikos,

gal kuri nors siuvinejote? turiu rakta, bet ziuriu, kad kazkaip su realybe nelabai panasu gaunasi... 
Pas mane raktas: White, 712, 3033, 739, 738, 437, 3790, 3781, 3371

Ar tikrai toks raktas? Nes jau pasimokiau su mergina... tai dabar labai bijau rizikuoti daug issiuvinejus, visgi dovanu ruosiu...

Matau jog įkėlei mano darbelį, tai galiu pasakyt, jog aš siuvinėjau pati sau atsirinkus raktą, o jį dariau tokį: baltas, 712, 739, 738, 437, 435, 434, 433, 898.... Rezultatą matai, aš juo likau patenkinta ax.gif ax.gif O ir kiti jo nepeikė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 05, 21:13)
Aš iki galo nesupratau, kodėl tau Zweigart netinka. Kiek esu mačiusi jų vintage linų, man jie visi patiko. Tiesa, tokio konkretaus (ar tu čia į cream, ar į sand taikai...), neteko matyti, bet manyčiau, kad turėtų būti normali medžiaga.  g.gif
Labai daug medžiagų turi www.123stitch.com, gali ten bent jau peržiūrėti skirtingus gamintojus, gal kažką aptiksi. Žiūrinėjau ten neseniai, vintage medžiagos man neužkrito, nes specialiai neieškojau, bet mačiau, kad yra bent keletas gamintojų, siūlančių rankomis dažytų medžiagų. Gal iš jų kažką išsirinksi. Beje, esu iš ten ne kartą pirkusi - jokių problemų.

Tai as tos firmos or apzourejau KaSiuluose. Ten buvo ne ranku dazymo ir atrode kaip murzina, o ne Vintagine. Tai gal sios firmos yra ir ranku dazymo, nes as Dar nepirkus Vintaginio lino. O gyvai tik ta viena KaSiuluose maciau. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 05, 04:45)
biggrin.gif  drinks_cheers.gif
net neįtariau kad iš šios serijos.pavyko puikiai. aš irgi mėgstu kai po truputi gimsta biggrin.gif

man irgi patinka tik tokiu budu siuvineti.stai kad ir dabar,siuvineju ir taip smagu,kai kryziukas po kryziuko vaizdas darosi,tai tokis azartas pagauna...ypac,kai pati schema nespalvota,o jau originalu vaizda maciau nepamenu kada paskutini karta doh.gif
Atsakyti