Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(B_March @ 2011 09 04, 18:48)
aciu uz pagalba  4u.gif

na ka, rodau savo nevykeli doh.gif  lupti ar nelupti - stai klausimas koks  g.gif

nelabai krenta kažkas į akis, išskyrus tuos siūliukus, tik kadangi foto neina padidint tai sunku pasakyt kiek ten jie aiškiai matytųsi pakabinus paveikslėlį g.gif o BS'as tai man, kaip nežinančiai pačio paveikslėlio kaip turi būt, visai nekrinta į akis kad kažkas nepavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 04, 18:48)
aciu uz pagalba  4u.gif

na ka, rodau savo nevykeli doh.gif  lupti ar nelupti - stai klausimas koks  g.gif

O aš lupčiau: BS viršuj (virš poros) neina vientisa linija, reiktų pakoreguot..... O tada būtų galima ir visa kitą pataisyt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 04 rugsėjo 2011 - 18:14
QUOTE(B_March @ 2011 09 04, 18:48)
na ka, rodau savo nevykeli doh.gif  lupti ar nelupti - stai klausimas koks  g.gif


Labai į akis nekrenta, bet galėtų būti ir geriau (gaila, kad iškart neapsižiūrėjai, dar prieš duodama rėminti). Nežinau,ką daryčiau. g.gif Gal ir lupčiau, jei ketinčiau kur nors atviroj vietoj kabinti.
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2011 09 04, 11:12)
atvirutė nereali biggrin.gif
sodyba gražiai įrėminta, įdomu koks jos dydis?+-



pacio darbo (siuvinio) kokie 25*25 ( iki 30 ne daugiau) cm turbut blush2.gif
cia tas piesinys kur ant kanvos atspausdintas buna..

Ir kodel mano draugai galvoja, kad tik tokius man reik dovanoti ?? blink.gif blush2.gif blush2.gif

As visai nieko pries buciau gauti DMC siulus dovanu, ar koki ceki, kur galetum pats issirinkti ko tau reik.

Nezinau, man smagiau siuvinejasi is schemu, kai piesinys "gimsta" po truputi..

Vienintelis siu kanvu su piesiniu pliusas, kad sunaudoju ivairius siulu likucius, nereik taip derint kaip konkreciam paveiksle.

PS: vel gavau 2 naujas kanvas su atspaustu piesiniu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
B_March ilgai žiūrėjau ir sugalvojau taip: jeigu pačiai taip akį rėžia, siūlau nepatingėti ir lupti, nepatingėsit - susitvarkysit - ir ramiai su meile visą laiką žiūrėsit. Jeigu nelupsit - visada rėš akį pačiai, nors kitiem gal ir bus nepastebima, bet pačiai vis bus nesmagu žiūrėti... aš tuo vadovaučiausi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 04, 20:23)
B_March ilgai žiūrėjau ir sugalvojau taip: jeigu pačiai taip akį rėžia, siūlau nepatingėti ir lupti, nepatingėsit - susitvarkysit - ir ramiai su meile visą laiką žiūrėsit. Jeigu nelupsit - visada rėš akį pačiai, nors kitiem gal ir bus nepastebima, bet pačiai vis bus nesmagu žiūrėti... aš tuo vadovaučiausi 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visiškai sutinku su šia nuomone
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 04, 19:48)
aciu uz pagalba  4u.gif

na ka, rodau savo nevykeli doh.gif  lupti ar nelupti - stai klausimas koks  g.gif


Siūlau lupti, bet tik dėl to, kad pačiai akis badys paliktos klaidelės. Nors šiaip darbelis mielas ir gražus, bet iš Tavo pasisakymų matyti, jog pačiai kliūna tie siūliukai. Aš pati irgi tokia - vakar išardžiau visą šokėjos koją (poros vakarų darbą), nes pačioj pradžioj praleidau vieną eilutę, nors laisvai galėjau ką nors "suchimičint", bet žinau, kad nepamiršiu niekaip "trumpesnės" šokėjos kojos hihihi.gif.
Atsakyti
na va, aciu visoms uz nuomones, vienbalsiai palaiket mane, kad lupti reikia biggrin.gif tikiuosi, pavyks kaip nors i ta pati remeli vel sukisti, kad viskas ten graziai sugultu, nes pinigu tai gaila unsure.gif na, bet, kita vertus, bus pamoka ateiciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 04, 18:48)
aciu uz pagalba  4u.gif
na ka, rodau savo nevykeli doh.gif  lupti ar nelupti - stai klausimas koks  g.gif

Viskas taip marga, šešėliuota.. Neįžiūriu nieko blogo. Bet, ko gero, solidarizuojuosi su merginom, jei Tau pačiai blogai - lupk.
Atsakyti
sveikos,
as cia naujoke,tai nzn kaip cia veikia viskas ir kur cia geriau klaust apie schemas ir pan. man labai reikia sitos schemos,gal kas turit ar galit patrt kur ja rast? aciu =))

http://www.google.lt... ...939&bih=423
Papildyta:
QUOTE(justesn @ 2011 09 04, 23:21)
sveikos,
as cia naujoke,tai nzn kaip cia veikia viskas ir kur cia geriau klaust apie schemas ir pan. man labai reikia sitos schemos,gal kas turit ar galit patrt kur ja rast? aciu =))

http://www.google.lt... ...939&bih=423


aciu,jau radau =D
Atsakyti
QUOTE(justesn @ 2011 09 04, 23:21)
sveikos,
as cia naujoke,tai nzn kaip cia veikia viskas ir kur cia geriau klaust apie schemas ir pan. man labai reikia sitos schemos,gal kas turit ar galit patrt kur ja rast? aciu =))

jums gali padėti čia - schemų paieškos temoje, klauskite ten, bet prieš tai perskaitykite pirmą puslapį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Antarktida44 @ 2011 09 04, 21:08)
Ir kodel mano draugai galvoja, kad tik tokius man reik dovanoti ?? blink.gif  blush2.gif  blush2.gif

As visai nieko pries buciau gauti DMC siulus dovanu, ar koki ceki, kur galetum pats issirinkti ko tau reik.

Nezinau, man smagiau siuvinejasi is schemu, kai piesinys  "gimsta" po truputi..

Vienintelis siu kanvu su piesiniu pliusas, kad sunaudoju ivairius siulu likucius, nereik taip derint kaip konkreciam paveiksle.

PS:  vel gavau 2 naujas kanvas su atspaustu piesiniu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

biggrin.gif drinks_cheers.gif
net neįtariau kad iš šios serijos.pavyko puikiai. aš irgi mėgstu kai po truputi gimsta biggrin.gif
Atsakyti