Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pumpurėli, skonis su laiku formuojasi ir tik tada jei yra noras ir poreikis... Kažkada seniai seniai kai užėjau į forumą ir pamačiau tokią rankdarbių rūšį viskas buvo gražu ir visko norėjau...Tačiau dabar... skonis gerokai pasikeitė... Nors tiek siluetiniai, tiek ir visokie nuogaliai ar ale metaliniai kūnai niekada nežavėjo, bet... Matyt kažkam patinka.

Juk ir vyrų yra kur namie pasikabina kalendorius su plikomis moterimis, arba net pati žmona kasmet dovanoja vyrui tokį... Pas mus namie tokių "gėrių" nebuvo nei kai pas tėvus gyvenau, nei dabar...

Gal ir skonis kitoks formavosi...

Nors tas "labai gražu" rašymas visiems darbams, neverčia pasitempti ir kritikos nebuvimas neskatina tobulėti... Bet... Nu malonu išgirsti... Aš tą ir suprantu, bet pati pasigendu kritikos visgi... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 15:12)
Pumpurėli, skonis su laiku formuojasi ir tik tada jei yra noras ir  poreikis... Kažkada seniai seniai kai užėjau į forumą ir pamačiau tokią rankdarbių rūšį viskas buvo gražu ir visko norėjau...Tačiau dabar... skonis gerokai pasikeitė... Nors tiek siluetiniai, tiek ir visokie nuogaliai ar ale metaliniai kūnai niekada nežavėjo, bet... Matyt kažkam patinka.

Juk ir vyrų yra kur namie pasikabina kalendorius su plikomis moterimis, arba net pati žmona kasmet dovanoja vyrui tokį... Pas mus namie tokių "gėrių" nebuvo nei kai pas tėvus gyvenau, nei dabar...


drinks_cheers.gif siletiniai kazkada zavejo,skonis pasikeite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2011 - 13:19
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 20, 14:09)
na kad neprasidetu manija siuvinet ta pati biggrin.gif


Nelabai supratau, ar man pritari ar oponuoji, bet daugmaž tai ir turėjau omeny - yra nereali įvairovė siužetų, ir paprastų, ir labai sudėtingų, bet kas gali rasti sau daug tinkančių ir patinkančių. Dėl to man gaila, kad čia tiek mažai įvairovės. Ir nematytus darbus visuomet labai vertinu ir jais džiaugiuosi! Juk tik taip skonis ir gali formuotis - kuo daugiau pamatai, tuo labiau plečiasi akiratis. Taigi ir čia galbūt kartais reikia ir kritikos, tame tarpe ir siužetui, ne tik atlikimui, o ne šabloniško linkčiojimo galva, kai n-tąjį kartą kažkas įdeda tokį patį darbą. Mano pirmas darbas buvo irgi iš rusiško žurnalo, bet net ir po 7 metų siužetas neatrodo negražus, tik atlikimas, aišku, buvo prastas. Na taip - nemokėjau, nežinojau. Bet už tai ir mokaisi bei tobulėji per laiką 4u.gif

QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 14:12)
...bet pati pasigendu kritikos visgi...  blush2.gif


Pritariu tau drinks_cheers.gif
Kas dėl kritikos - na labai norėčiau pakritikuoti tavo dovanėlę Džeinei, bet negaliu biggrin.gif Nebent kad spalva mėlyna merginai biggrin.gif Puikus darbas, labai gražiai apipavidalinta thumbup.gif
Atsakyti
Pumpurėli, kiek žinau jai patinka mėlyna, o karališka mėlyna pati gražiausia spalva iš visų mėlynų... Tokia solidi, tvirta blush2.gif

Bet va grįžtant prie nematytų dizainų ir skonių, tai man kol kas skonis nepribrendo iki semplerių, rimtų prancūziškų tokių... Ir net primityvai kol kas man dar nesuprantami. Bet čia gal su laiku keisis dar, o gal ir ne... Bet pati pastebėjau, kaip keičiasi atranka darbams matant vis daugiau darbų, galvojant kur namuose jie ras vietą, kaip bus apipavidalinti ar panašiai...

Kol kas nebedovanoju darbų kitiems, nes pačios norų sąrašas nutįso ilgut ilgutėlis.... Bet net ir dovanas siuvinėdama, paklausiu kas patinka ir tik atrinkusi keletą man patinkančių dizainų leidžiu rinktis... Nes nesiuvinėjančiam viskas gražu, o man kokio primityvaus "penktokėlio" darbo jau nesinorėtų siuvinėti...

Pamenu mama užsiprašė gėlių... Pasiūliau rinktis, ir ji nežinodama dydžio išsirinko irisus... doh.gif Aš juos metus siuvinėjau... Didžiausias darbas lyg šiol... Bet kai padovanojau, čiut nenuvirto, nes ji galvojo, kad bus tokio dydžio kaip monitoriuj.... Po tokio šposo su dydžiais, jau pasižiūriu ką siūlyt, kad kokio haed neišsirinktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 15:35)

pritariu biggrin.gif plesti akirati ,o nesiuvineti vis tuos pacius ax.gif kiek puikiu dizainu yra wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2011 - 13:58
Jei siuvineji 10, 5 ar 7-nerius metus, tai sutinku, kad dauguma paveislu yra matyti. Bet, jei ateina naujoke ir issiuvineja koki paveiksla, kuris senbuvei matytas, nematau nieko blogo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 14:44)
Bet va grįžtant prie nematytų dizainų ir skonių, tai man kol kas skonis nepribrendo iki semplerių, rimtų prancūziškų tokių... Ir net primityvai kol kas man dar nesuprantami. Bet čia gal su laiku keisis dar, o gal ir ne...


Geras pokštas su irisais biggrin.gif
Tiesą sakant didžiuma samplerių ir primityvų man irgi ne. Esu siuvinėjusi ir tikėjau, kad bus gražu. Bet... buvo labai nuobodu siuvinėti ir ne taip jau ir miela akiai. Tiesa, priklauso, kieno dizainai. Pvz. The sweetheart tree man labai patinka (net nežinau, ar galima priskirti prie samplerių), tiesa, juos gan bjauru kartais būna siuvinėti, nes itin daug skaičiavimo. Bet dabar aš pabandžiau primityvų motyvus naudoti gabalais (paskutinis mano skirtukas), ir labai patiko drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 20, 15:01)
Jei siuvineji 10, 5 ar 7-nerius metus, tai sutinku, kad dauguma paveislu yra matyti.


Tikrai tikrai ne dauguma matyti mirksiukas.gif
Atsakyti
the sweet heart tree man ir labai patinka, vieną siuvinėjau, nu ir toks "skanus" buvo... Bet kitų prisibijau kaip sakei dėl skaičiavimų, dėl visokių spec akmenukų ar spec siūlų.

Čia kaip tos mandalos siuvinėjamos šilkiniais siūlais - dieviško grožio, bet baugoka pradėti, ir galiausiai nebūtų kur kabinti... blush2.gif Tai va...

Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 15:09)
Tikrai tikrai ne dauguma matyti  mirksiukas.gif

Turejau galvoj Uodegytes pasakyma "o ne siuvineti tuos pacius". Jei naujoke siuvineja kazka, kas senbuvems matyta, ar tai blogai? Reiskia siuvinejam tuos pacius?
Ai nieko nebesuprantu doh.gif Man visai patinka, kad sitoj temoj yra daug darbeliu nuotrauku, net jei jie simtakart matyti. Skiriasi atlikimo kokybe, apipavidalinimas. smile.gif Kad ir rozes 80-simtmecio proga, tikrai matytos ne karta, o tokio pasporto dar nebuvau macius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sela:): 20 rugsėjo 2011 - 14:27
QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 15:14)
Čia kaip tos mandalos siuvinėjamos šilkiniais siūlais - dieviško grožio, bet baugoka pradėti, ir galiausiai nebūtų kur kabinti... blush2.gif  Tai va...


Aš jau kone pirkau vieną didžiulės mandalos rinkinį su visais šilkais ir pan... Nes man labai gražu, o ir didžiulis iššūkis, sakyčiau, siuvinėjimo aukštasis pilotažas (ir net nebijojau dėl kabinimo, manau, būčiau radusi jai vietą). Bet atkalbėjo... vyras. Jo nuomonė labai konkreti siuvinėjimo siužetų atžvilgiu, visada su juo pasitikrinu biggrin.gif Ji susiveda į tai, kad turi būti aiškus siužetas, bet kartu, tai neturi būti kitos rūšies meno kopijavimas (fotografijos, tapybos, geometrijos ir pan.). Taigi sampleriai ar Dimensions vaizdai po jo apibrėžimu kaip tik ir nepakliūna biggrin.gif Kaip ir mandalos... Už tai jam labai gražūs Acufactum dizainai, o štai Mirabilia šiaip sau (jam patiko tik keturių metų laikų karalienės biggrin.gif ). Ot kritiką turiu thumbup.gif doh.gif Tuo tarpu man Mirabilia daugelis darbų gražūs, nors pati kol pabaigiau savo fėją, tai spėjau kelis kartus prasikeikti dėl knibinėjimosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 20 rugsėjo 2011 - 14:27
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 20, 16:22)
Turejau galvoj Uodegytes pasakyma "o ne siuvineti tuos pacius". Jei naujoke  siuvineja kazka, kas senbuvems matyta, ar tai blogai? Reiskia siuvinejam tuos pacius?
Ai nieko nebesuprantu doh.gif Man visai patinka, kad sitoj temoj yra daug darbeliu nuotrauku, net jei jie simtakart matyti. Skiriasi atlikimo kokybe, apipavidalinimas.  smile.gif Kad ir rozes 80-simtmecio proga, tikrai matytos ne karta, o tokio  pasporto dar nebuvau macius.

nieko blogo matyti ar siuvineti tuos pacius,bet ar nera pasirinkimo rolleyes.gif issukis rodyti kazka naujo,nematyto.o ne kaskart 'tampyti uz tos pacios uodegos '. smile.gif

QUOTE
Jo nuomonė labai konkreti siuvinėjimo siužetų atžvilgiu, visada su juo pasitikrinu


drinks_cheers.gif vyras mano didziausias kritikas,ka siuvinesiu pasitariu su juo,ir kai reminti vaziuojam visada klausiu jo nuomones.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2011 - 14:34
Žinok, aš ir vyro atsiklaust turiu dėl darbų doh.gif nes juk ant mūsų sienų tie grožiai kabės... Tai kai kuriuos supeikia, kai kuriuos nutyli, o kitus giria...

Lyg šiol jam labiausiai patinka Virėjas ir Nimue porelė ant grybo... Šiaip stengiuosi įtraukti į hobį, paklausi koks audinys ir spalva gražiau vienam ar kitam dizainui tiktų ir panašiai... Tai vieną kartą net įsižeidė kai nepaklausiau biggrin.gif Tai jau dabar išsidėlioju visus turtus ir pasikviečiu savo kritiką doh.gif Va jis kaip nesiuvinėjantis ir su lakia fantazija tai pažėria man ir gražių ir nelabai gražių pagyrų doh.gif
Atsakyti