Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 11:14)
O kas tas kadronas? blush2.gif  g.gif  Aš žinau kad darbus tempia ant porėmio, aš ant pasparto storio kartonų užtempiu. Būna ant tokio lipnaus pagrindo klijuoja. O va tokio kadrono tai neteko matyt. Ar čia gramatinė klaida? rolleyes.gif


Man rodos, kad čia turi omeny kartoną. Kai kas kartoną vadina Kardonu, o čia panašu, kad raides sumaišė.
Atsakyti
QUOTE(*SONE* @ 2011 09 20, 11:46)
Visu darbeliai grazus ir matosi kiek silumos i juos ideta  4u.gif  Visos saunuoles  wub.gif

O cia dar mano vienas smile.gif Laukia savo seimininkes smile.gif

labai gražu

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 20, 11:59)
Oho, koks pasportas įdomus  4u.gif
Aš tai va pasirodau savo procesiuką. Jau Mamytė-meška, nors dar be galvos, bet jau turi sijoną ir kojas  lotuliukas.gif Aš tai vis negaliu atsižavėti, kaip kažkokiais paprastais kryžiukais schemoje taip gražiai perduodamas saulės spindulių efektas  ax.gif


kokios spalvos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2011 09 20, 00:42)
be rysio, kazkiokia kakatonija. persiprasau uz nuomone, bet let it be.  blush2.gif



QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 20, 08:15)
Šiaip, aišku, kiekvienam savo, bet aš irgi visiškai nesuprantu, vat kaip tai galima siuvinėti tokį darbą??? Ir dydis nežmoniškas, t.y. darbo begalo daug įdėta, ir vien juodi blynai, nuobodu siuvinėti, ir meno jokio, ai... Nu sorry. Tenesupyksta tie, kam patinka šis paveikslas  ax.gif


net issigandau perskaiciusi tokius piktus komentarus. Nesupratau, kodel butent sis paveikslas Jums taip uzkliuvo.. Nes forume buvo deta ir kitu panasaus stiliaus, bet kazkodel jie nesulauke tokio demesio. As linkusi patyleti, jeigu motyvas man ne prie sirdies (o tokiu buna nemazai biggrin.gif bet siuo atveju labai tinka Florestinos parasas 4u.gif ), kritikuoju tik darbo atlikima ar ireminimo kokybe, pasporto parinkima, dar kazka smile.gif zinoma, kiekvienas turi teise issakyt savo nuomone apie ka nori, tik mane nustebino, kad butent apie si darba tiek daug neigiamu pasisakymu motyvo prasme, kai kiti panasus buvo tik giriami ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 12:45)
biggrin.gif  drinks_cheers.gif Aš tai paprastai patyliu, nes čia gali tik teigiamą komentarą pasakyti.  biggrin.gif  Maža kas žmonėms patinka - metalinės nuogos moterys ir pan. grožiai...

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Puikiai važiuoji į priekį  thumbup.gif Aš savo meškinų irgi vieną jau išsiuvinėjau. Dimensions pirmą kartą paėmiau į rankas. Tai truputį užknisa išmėtyti kryžiukai. Bet gerai pastebėjai, kad ta maišalyne skirtingų atspalvių jie išgauna tam tikrą spalvų žaismą. Įdomiai taip.


Taigi parodyk ir tu meškiuką savo. Man Dimensions tuo ir patinka, kad ta kryžiukų maišalynė sukuria kuo realesnį vaizdą, nu natūraistė aš tokia, ką darysi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(B_March @ 2011 09 20, 13:07)
net issigandau perskaiciusi tokius piktus komentarus. Nesupratau, kodel butent sis paveikslas Jums taip uzkliuvo.. Nes forume buvo deta ir kitu panasaus stiliaus, bet kazkodel jie nesulauke tokio demesio. As linkusi patyleti, jeigu motyvas man ne prie sirdies (o tokiu buna nemazai biggrin.gif bet siuo atveju labai tinka Florestinos parasas  4u.gif  ), kritikuoju tik darbo atlikima ar ireminimo kokybe, pasporto parinkima, dar kazka  smile.gif zinoma, kiekvienas turi teise issakyt savo nuomone apie ka nori, tik mane nustebino, kad butent apie si darba tiek daug neigiamu pasisakymu motyvo prasme, kai kiti panasus buvo tik giriami  ax.gif



Ai, nu sorry, niekada nekritikuoju, bet nu paėmiau kartą ir pasakiau, nes biškį užknisa ir tos nesibaigiančios liaupsės, skonį juk irgi reikia lavinti šiek tiek lotuliukas.gif NU nepykit, merginos blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2011 09 20, 14:07)
net issigandau perskaiciusi tokius piktus komentarus. Nesupratau, kodel butent sis paveikslas Jums taip uzkliuvo.. Nes forume buvo deta ir kitu panasaus stiliaus, bet kazkodel jie nesulauke tokio demesio. As linkusi patyleti, jeigu motyvas man ne prie sirdies (o tokiu buna nemazai biggrin.gif bet siuo atveju labai tinka Florestinos parasas  4u.gif  ), kritikuoju tik darbo atlikima ar ireminimo kokybe, pasporto parinkima, dar kazka  smile.gif zinoma, kiekvienas turi teise issakyt savo nuomone apie ka nori, tik mane nustebino, kad butent apie si darba tiek daug neigiamu pasisakymu motyvo prasme, kai kiti panasus buvo tik giriami  ax.gif

ne vieno prasto negyriau schmoll.gif o jai kitu negyriau,vadinas ne mano skonio 4u.gif

QUOTE
Ai, nu sorry, niekada nekritikuoju, bet nu paėmiau kartą ir pasakiau, nes biškį užknisa ir tos nesibaigiančios liaupsės, skonį juk irgi reikia lavinti šiek tiek  NU nepykit, merginos


drinks_cheers.gif as dar pradejusi siuvineti irgi tokias smulkmenas siuvinejau,nes nebuvau geresniu darbu maciusi,o dabar man ne ranka nekiltu siuvinet kazka neskoningo ax.gif nekritikuoju darbo,bet kiek yra darbu nugrybavusiu su spalvom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2011 - 12:15
Vis uzsuku cia pasidairyti, tiek grozybiu ivairiausiu smile.gif wub.gif wub.gif
Pamaciau jog yra siuvinejanciu ir DIM A row of love wub.gif as isimylejus sita paveiksla, tad stai kiek jo turiu smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva V: 20 rugsėjo 2011 - 12:22
QUOTE(Ieva V @ 2011 09 20, 14:15)
Vis uzsuku cia pasidairyti, tiek grozybiu ivairiausiu smile.gif  wub.gif  wub.gif
Pamaciau jog yra siuvinejanciu ir DIM A row of love  wub.gif  as isimylejus sita paveiksla, tad stai kiek jo turiu smile.gif





pasakiskas procesas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2011 - 12:32
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 20, 13:11)
nekritikuoju darbo,bet kiek yra darbu nugrybavusiu su spalvom  doh.gif


na, apie spalvas, man atrodo, tu visada pasakai savo nuomone, ir net pavyzdziu idedi, kaip turejo gautis, kad tikrai matytusi skirtumas thumbup.gif
Atsakyti
tie meskuciai tikrai labai mieli, bet kodel taip skiriasi spalvos pas viena ir pas kita ?
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 09 20, 13:15)
Vis uzsuku cia pasidairyti, tiek grozybiu ivairiausiu smile.gif  wub.gif  wub.gif
Pamaciau jog yra siuvinejanciu ir DIM A row of love  wub.gif  as isimylejus sita paveiksla, tad stai kiek jo turiu smile.gif


Uploaded with [url=http://imageshack.us]ImageShack.us



Oho, jau beveik baigsi, negalėsiu su tavimi varžytis doh.gif Bet arba čia fotoaparatas kaltas, ar man taip atrodo, kad mūsų paveiksliukų spalvos skiriasi? g.gif Nors vargiai taip gali būti. Man irgi šitas paveikslėlis jau 10 metų vienas mieliausių, ne tiek dėl meškių, kiek dėl puikaus saulės nušviesos lentynos efekto...
Papildyta:
QUOTE(NinaAtina @ 2011 09 20, 13:24)
tie meskuciai tikrai labai mieli, bet kodel taip skiriasi spalvos pas viena ir pas  kita ?


Dat galvoju gal dėl to, kad Ieva V lyg siuvinėji ant stambesnės aidos? Tai tarp kryžiukų besimatantys tarpeliukai spalvas sušvelnina.
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2011 09 20, 14:24)
tie meskuciai tikrai labai mieli, bet kodel taip skiriasi spalvos pas viena ir pas  kita ?


As siuvineju su DMC siuliukais, kovertavau, siuvineju ant 14 aidos... reliai ziurint geriau atrodo nei fotografuota... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva V: 20 rugsėjo 2011 - 12:31
QUOTE(merope87 @ 2011 09 19, 16:07)
My Webpage

Rėmų dydis gal apie 85X65 cm, o už rėminimą sumokėjau kažkur 195–200 Lt.
Čia be medžiagos sutvirtinimo - tai dariau pati ant didelio kadroninio lakšto  smile.gif


Wooooooow blink.gif blink.gif blink.gif
koks darbas! bigsmile.gif bigsmile.gif Tiesiog trūksta žodžių išgirti tokį didelį, kruopštų smile.gif
Kiek dešimtmečių siuvinėjote šį romantišką paveikslą? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksaranke7: 20 rugsėjo 2011 - 12:32