Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

na dar neteko reminti itin dideliu darbeliu, kad reiktu pakloti 200 lt, tokios sumos gal ir issigasciau..

Kol kas esu isbandziusi trejas dirbtuves:
1. kol kas daugiausia esu sumokejusi uz vestuviu metrika - pats siuvinukas 18x22 cm dydzio, - remas, pasportas ir darbas 80 lt.

2. Mano nimukai su obuoliu - pats siuvinukas 31x13 cm dydzio, - remas ir darbas 60 lt.

3. Vestuvinis metrikas su tauremis - pats siuvinukas 25x31 cm dydzio, - remas, pasportas ir darbas 60 lt.
Metrikiukas su vaikuciu ir meskiuku (visos ji zinot, tad ir dydi isivaizduojat) bei mano nevykelis su porele prie staliuko (buvau imetusi, 14x14 cm pats motyvas) abu kartu kainavo 70 lt (abu su pasportais, remais ir darbu)
Atsakyti
Vakar parsinesiau is dirbtuviu:

user posted image

Paties paveikslo dydis su visu remu 36x32 cm. Nugarele, pasportas, antirefleksinis stiklas, remas ir darbas 54lt.
Atsakyti
Florestina, grazus procesas ir sauni ideja blendingo likuciams thumbup.gif

Sela:) super visuma thumbup.gif (tik plevele vaizda gadina...)

dar fainai, kad pasidalinot reminimo kainomis. Ir idomu, ir kazkiek informatyvu thumbup.gif

Reminti mazesnius ir dazniau, manau, didesne iseiga, juk darbas lieka darbu, ar remintu 10*10 ar 50*50 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 17 rugsėjo 2011 - 21:58
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 17, 23:23)
Vakar parsinesiau is dirbtuviu:
Paties paveikslo dydis su visu remu 36x32 cm. Nugarele, pasportas, antirefleksinis stiklas, remas ir darbas 54lt.


Labai gražu thumbup.gif ir paspartas koks įdomus. Čia dvigubas?
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 09 17, 10:31)
Bet juk ne kasdien išsiuvinėji didelį darbą, kurio rėmai kainuotų daug. Pagalvok kiek įdedi darbo, širdies į darbelį, o po to jį įkišt į pigų rėmą ir sugadint visą vaizdą. Jau geriau, kaip sakė, pasidėt darbelį į stalčių ir susitaupyt gražiam rėmui.
Toks pasirinktas hobis, kainuoja nemažai, kaip ir visi kiti.n Pagalvok, kiek išeina  pinigų vyriškam hobiui - žvejybai  lotuliukas.gif Oi kiek man rėmelių būt išėję  lotuliukas.gif

maniskis nezvejoja ir jokiu hobiu neturi biggrin.gif jam hobis filmus ziuret biggrin.gif o tai nekainuoja.
dideliu darbu as nesiuvineju,neuztenka kantrybes... o tas geles pvz kazkur per men issiuvinejau...tai cia tikrai nedidelis darbas sakyciau.
O del reminimo,tai geriau kisu i paprasta remeli ir bent pasikabinu,nei isvis niekad neiremintas gules .Tikrai niekad daugiau nemokesiu tokiu pinigu uz remus schmoll.gif Cia mano nuomone,kiekviena turi savo pasirinkima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 18, 08:06)
maniskis nezvejoja ir jokiu hobiu neturi  biggrin.gif  jam hobis filmus ziuret  biggrin.gif o tai nekainuoja.
dideliu darbu as nesiuvineju,neuztenka kantrybes... o tas geles pvz kazkur per men issiuvinejau...tai cia tikrai nedidelis darbas sakyciau.
O del reminimo,tai geriau kisu i paprasta remeli ir bent pasikabinu,nei isvis niekad neiremintas gules .Tikrai niekad daugiau nemokesiu tokiu pinigu uz remus  schmoll.gif Cia mano nuomone,kiekviena turi savo pasirinkima  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Man geriau darbas stalčiuj, nei nepatinkančiam rėme rolleyes.gif

Bet be hobio kaip neįdomu gyvent unsure.gif

Man kažkas rankai nutiko, siaubingi skausmai (įtariu, kad nuo nėrimo - "tenisininko alkūnės"liga), negaliu nei siuvinėt, nei nert, nei namie tvarkytis, tai lomkės tuoj prasidės doh.gif doh.gif Pradėtų siuviniai laukia, knygelės neaprengtos laukia verysad.gif verysad.gif


Katinas gražiai įrėmintas. Mano toks katinukas ant tašės miega, tik nenufotkinu niekaip, turbūt sunešiosiu greičiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 09 18, 11:57)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Man geriau darbas stalčiuj, nei nepatinkančiam rėme  rolleyes.gif

Bet be hobio kaip neįdomu gyvent  unsure.gif

Man kažkas rankai nutiko, siaubingi skausmai  (įtariu, kad nuo nėrimo - "tenisininko alkūnės"liga), negaliu nei siuvinėt, nei nert, nei namie tvarkytis, tai lomkės tuoj prasidės  doh.gif  doh.gif  Pradėtų siuviniai laukia, knygelės neaprengtos laukia  verysad.gif  verysad.gif
Katinas gražiai įrėmintas. Mano toks katinukas ant tašės miega, tik nenufotkinu niekaip, turbūt sunešiosiu greičiau  lotuliukas.gif


pritariu tavo nuomonei, jau ir mano paveiksliukai stalciui geriau guli nei koks maximinis remelis, juk cia tiek darbo ideta, sirdies,laiko.. as save nusivertinciau jei kisciau i paparsta rema.. man grazu kai darbelis sutvarkytas skoningai iremintas..
o del hobiu irgi... MB ir zvejoja ir medzioja..(ir jo hobis daug brangiau kainuoja nei mano paveikslelio remelis) neisivaizduoju jo sedint istisai ziurint filmus biggrin.gif nubuktu... lotuliukas.gif bet kaip sakoma visi mes skirtngi.. ir tai tik mano nuomone...

labai grazus katinukas bateli.. ir remeliai labai tinka liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(r85budr @ 2011 09 18, 13:20)
pritariu tavo nuomonei, jau ir mano paveiksliukai stalciui geriau guli nei koks maximinis remelis, juk cia tiek darbo ideta, sirdies,laiko.. as save nusivertinciau jei kisciau i paparsta rema.. man grazu kai darbelis sutvarkytas skoningai iremintas..
o del hobiu irgi... MB ir zvejoja ir medzioja..(ir jo hobis daug brangiau kainuoja nei mano paveikslelio remelis) neisivaizduoju jo sedint istisai ziurint filmus biggrin.gif nubuktu...  lotuliukas.gif  bet kaip sakoma visi mes skirtngi.. ir tai tik mano nuomone...

labai grazus katinukas bateli.. ir remeliai labai tinka liuks  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nepritarciau smile.gif buna maximoje sendintu ir antikvariniu remeliu ax.gif ir metrikui puiku remeli pritaikiau is maximos smile.gif aisku pirmo pasitaikiusio neimu,kai vaziuoju i akropoli taip ir ziurineju 'naujienas'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 rugsėjo 2011 - 11:30
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 18, 13:27)
nepritarciau  smile.gif buna maximoje sendintu ir antikvariniu remeliu  ax.gif ir metrikui puiku remeli pritaikiau is maximos  smile.gif

drinks_cheers.gif Pati ten įsigijau ne vieną gražų rėmą. Tikrai juos panaudosiu. Ačiū, Uodegytei, kad davė mintį ten pasižiūrėti, nes niekada nė minties nebuvo ieškoti Maximoj. O radau tikrai gražių wub.gif Dabar jau nebepraeinu pro rėmus, vis užmetu akį mirksiukas.gif
Atsakyti
aisku siuo metu nera, nes skyrelis sendintu turi buti salia paprastu remeliu,dabar rudens kolekcija namu dekorui,ir ten db galima pora remeliu rasti ax.gif dar klp akropolyje daznai uzeinu ir foto prekiu parduotuve,ten taipat begale idomiu remeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 18, 11:37)
aisku siuo metu nera, nes skyrelis sendintu turi buti salia paprastu remeliu,dabar rudens kolekcija namu dekorui,ir ten db galima pora remeliu rasti  ax.gif dar klp akropolyje daznai uzeinu ir foto prekiu parduotuve,ten taipat begale idomiu remeliu  smile.gif


Vilniuj kai kuriose fotoprekėse galima ir užsisakyti rėmelį. Man siūlė tai padaryti BIG'e ir Madoj. Taip pat rėmelių būna Thomas Philips'e.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 17, 14:43)
Vakar pabaigiau "greituką" metriką - susiuvinėjau duomenis. Šiandien išploviau ir vyras įrėmino. 13 spalvų. Dovanos sesutė, ji ir rėmelį išsirinko.

mielas

QUOTE(Aruna @ 2011 09 17, 21:21)
Elzeda,atmetus rema, labai mielas darbelis  biggrin.gif

Dedu dar siltuti  biggrin.gif

geri gabaritai. lausiu įrėminto

QUOTE(Florestina @ 2011 09 17, 21:28)
Šiandien specialiai į darbą nusinešiau, kad nufotografuoti, darbe apšvietimas geresnis, spalvos geriau matosi. Ten viršui tokį kartoną įsitaisiau, jau užkniso, lieka nuo blendingo siūlas, reikia išskirti ir į rūšiuoklę pagal spalvas suverti- tai įsitaisiau rūšiuoklę blendingo likučiams.

gražus procesas. spalvos fainos wub.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 09 17, 22:23)
Vakar parsinesiau is dirbtuviu:


remai ir pasportas super.
Atsakyti